[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
parcopiDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 15:52 | Ziņa # 211
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Martinsrlv ()
augavā ( Rīgas pusē ) var kaut ko noķert ar spiningu šajā laikā?

Pilnīgi noteikti! Asarus, pa kādam zandartam un arī līdakai :)
Quote Martinsrlv ()
Uz kādām krāsām ir aktīvākas? Gaišajām / tumšajām

Es nezinu kā citiem, man izteiktas krāsas-favorīta nav. Skatos, kas konkrētajos laika apstākļos ticamāk izskatās ūdenī un vai vispār ir redzams :)
Quote Martinsrlv ()
Varbūt kāds no šiem labi der ?

Uz līdaku var nostrādāt jebkurš no šiem, bet par cik pamatā Daugavā tagad jāķer asari + kāds zandarts, tad es liktu šos
Pielikumi: 2178802.jpg (197.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MartinsrlvDatums: Svētdiena, 10.11.2013, 23:26 | Ziņa # 212
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Liels paldies, spinings man ir pavisam kaut kas jauns, gribās labu pirmo reizi tāpēc nedaudz jāsagatavojās un jāievāc nedaudz informācija par to alus
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 14:52 | Ziņa # 213
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ir kaut kāds motiļu trauks, kas izskatās pēc ziepju trauka :D
Ko viņā un kā jādara ar tiem motiļiem? Viņi ir virs tā režģa, vai zem? Neko nesaprotu, zinu tik, ka domāts motiļiem, pat īsti neatceros no kurienes viņš man ir, bet zinu, ka sen :D Šodien pārcilājot rīkus uzdūros uz šamējo....mošk noderīga lieta un var lietot? doma
Pielikumi: 2921634.jpg (201.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 15:33 | Ziņa # 214
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šitas ir izcila štelle!!!!! nopietni!!!!
ielej ūdeni līdz tam režģītim, tad paņem visus motiļus kas Tev ir, uzber uz tā sietiņa un noliec kaut kur gaismā, pēc kaāda laiciņa visi dzīvie motiļi būs izrāpušies tam sietam cauri un peldēs ūdenī, kamēr visi sprāgoņi paliks uz sieta, kurus pēc tam var viegli izmest ārā, tikmēr dzīvos nosusini un ledusskapī iekšā!!! šādi ik pa laikam skalojot motili, to var dzīvu uzglabāt ļoti ilgi.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 16:27 | Ziņa # 215
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
O, tad tiešām noderīga lieta! Paldies Zivniek, tagad zināšu kas tas par agregātu! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 17:36 | Ziņa # 216
Grupa: Dzēstās
Tiešām laba lieta, kuru es aiz neizlēmības neesmu nopircis, līdz ar to daudz motiļu ir izmesti misenē, jo ja kāds sāk sprāgt, tad tas nosprādzina visus diezgan ātri.
 
MartinsrlvDatums: Svētdiena, 06.04.2014, 10:50 | Ziņa # 217
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Eh, diezgan muļķīgi jautājumi priekš jums liksies, bet pats nevaru nezinu.

1) Ezeros labāk pludiņmakšķeri / spiningu ? Gaumes lieta ?
2) Kur var iegādāties makšķerēšanas karti ? Zinu, ka kādreiz varēja maximā iegādāties, bet kā ir tagad nezinu.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 06.04.2014, 13:38 | Ziņa # 218
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
1.) Skatoties kas pašam labāk patīk un ko gribi noķert
2.) Maksimā ir, pastā ir, makšķernieku veikalos un www.makskeresanaskarte.lv

hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MartinsrlvDatums: Svētdiena, 06.04.2014, 15:29 | Ziņa # 219
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Hmm. Ko tad ar katru no minētajiem veidiem var noķert ? Vairāk uz Saulkrastu pusi domāju.
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 07.04.2014, 10:22 | Ziņa # 220
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Martinsrlv
Tas tikai tāds jautājums, bet vai vispār makšķerējis esi? Vai esi jauns puika, kurš grib kaut ko uzsākt? Vai nav kāds pazīstamais, kurš varētu pirmos soļus parādīt?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
MartinsrlvDatums: Pirmdiena, 07.04.2014, 16:14 | Ziņa # 221
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Esmu, bet nevaru sevi nemaz saukt par makšķernieku salīdzinājumā ar piemēram tevi. Cik nu pirms pāris gadiem to darīju - aizbraucu ar pludiņmakšķeri pasēdēt pie dīķiem un izvilkt dažas zivis. Galvenais bija tas process, nevis rezultāts, tāpec dariju to diezgan ilgi - sēdēju un kaut vai blenzu uz nekustīgu pludiņu stundām ilgi. Tagad nedaudz esmu pievērsies arī spiningam, bet ļoti, ļoti maz par to zinu.
Zivju veidos es neorientējos, arī atpazīt tās es nemāku. Vienīgais, ko es zinu kā izskatās ir līdaka.
Tas tā, īsumā..

PS. Nav neviena, kas varētu iemācīt šo to - neviens paziņa īsti neauzraujās ar to, pat ja mēdz to darīt - tad neko vairāk par mani arī nezina. Atceros, ka vectēvs bija labs makšķernieks, bet viņš vairs nevar man iemācīt neko..
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 07.04.2014, 16:47 | Ziņa # 222
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skaidrs, ka laivas iespējas Tev nav, ja? Ja tā, tad es jau ieteiktu pievērsties pludiņam un gruntsmakšķerei, kad tas aizies un kaut kādas iemaņas radīsies tad jau pats zināsi vai tas uzrunā, vai tomēr spinings būtu tuvāks. Ar spiningu neko nezinot varētu būt pagrūti iesākt - tur tomēr vajag ūdeni mācēt palasīt, kur varētu zivs uzturēties, īpaši jau upē. Bet ar pludiņu tūliņ līņu laiks sāksies, ar gruntenēm jau var veiksmīgi sākt darboties jau tagad. Kādi ūdeņi Tev apkārt ir?
Tas ko es iesaku ir aizdoties uz Salmo bodi, pieiet pie pārdevēja un izstāstīt to, kur Tu varētu sākt savas copes gaitas un nokomplektēt kādu bolonēzes makšķeri priekš pludiņa, paskatīties video failus, kur tas pats NG stāsta un rāda un tad mēģināt visu sākt pašam.
No savas puses kaut kad jūnijā/jūlijā varu Tevi paņemt līdz pie sevis uz zandartu copi - rīkus iedotu, varētu paprovēt gan copi uz dzīvajām zivtiņām, gan mikrodžigu, džigu padancināt tad jau saprastu vai tas ir Tavs vai nē. Tāpat gan jau kāds šeit būtu ar mieru paņemt Tevi līdz uz to pašu gruntsmakšķerēšanu vai copi uz pludiņa.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
MartinsrlvDatums: Pirmdiena, 07.04.2014, 17:04 | Ziņa # 223
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 22
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Dzīvesvieta ir Rīga, bet kā jau augstāk minēju arī Saulkrasti nav sveši. Tur ir ģimenes māja, iespējams, ka tajā apkārtē arī pavadīšu kādu laiku vasarā. Arī mēdzu būt Rēzeknes tuvumā - gan pie radiem, gan savos laukos, tieši tur es arī visu iesāku. Tākā jā.. Tādas man iespējas ir.
Laivas man diemžēl nav, lai gan zinu, ka tā ļoti noderētu makšķerēšanai.
Par paņemšanu uz copi - pagaidām grūti būs pateikt, šogad eksāmenu laiks ( eh, diezgan jauns vēl esmu ) un dažas citas lietas jāpaveic līdz vasarai / vasaras sākumā, bet paldies par piedāvājumu. Kad skaidrāk zināšu par saviem plāniem - došu kādu ziņu.
 
sinajsDatums: Piektdiena, 16.05.2014, 13:34 | Ziņa # 224
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 15
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveiki. veletos uzinaat kadas zivis paslaik labi keras un uz kadu esmu? vai ir nepieciesama iebarosana kerot daugava? un kadi ieteikumi no pieredzes bagatakiem?
 
parcopiDatums: Piektdiena, 16.05.2014, 14:09 | Ziņa # 225
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vispār jau pavasaris ir īstais laiks, kad ķerās viss un uz viskautko. Vienīgais ir sugas, kurās nedrīkst paturēt, piemēram zandarti. Iebarošana ir obligāta ķerot ar pludiņu, vai grunteni!
Pašlaik ir īstais laiks pasēdēt uz līni un karūsu ar pludu, vai patrenkāt kādu līdaku un asarus ar spiningu ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv