[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Parcopi.lv salidojums 2018!
martins_Datums: Trešdiena, 09.05.2018, 15:33 | Ziņa # 46
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Tev arī ir vairāk kā 5 zs, pieskaiti vēl vienu Zs (Zivniekspēku) airīšos :D

Bet, ja nopietni, tad avantūra ahūnākā ar piecīti :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 09.05.2018, 15:43 | Ziņa # 47
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D
Līdz Gātciemam esmu vilcis ar ģimeni, pie kam vienā dienā turp/atpakaļ. Tik traki jau nelikās...bet šis gan ir drusku tālāk. Bet nu nekas...piestās Gātciemā, ieraus ar Sienaazi pa čarkai, atpūtinās motoru un vilks tālāk :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Trešdiena, 09.05.2018, 16:01 | Ziņa # 48
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ieraus pa čarkai un svētdien raus atpakaļ, tā Tu domāji, ja? :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
PogaDatums: Trešdiena, 09.05.2018, 16:23 | Ziņa # 49
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Nu man vienalga,es ņems līdz īst izkapt, un pļaus to zāl priekš guļammais,lai ir kur pa nakt to mugur atlaist un līn var noķert!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
martins_Datums: Trešdiena, 09.05.2018, 21:49 | Ziņa # 50
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Kam Tev svaigi pļauta? Labāk ņemt līdz jau izkaltētu..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
PogaDatums: Trešdiena, 09.05.2018, 22:23 | Ziņa # 51
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Pieļauju,tāpat būs jāatbrīvo vieta,lai pie upes normàli var tikt, tad nu..


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Piektdiena, 11.05.2018, 11:31 | Ziņa # 52
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Līdz salidojumam gan jau braukšu pie Imanta uz to galu pacopēt, tad arī piebraukšu un izčekošu kas tur un kā ir uz doto brīdi un kā konkrēti ir ar piebraukšanu! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
chominshDatums: Sestdiena, 12.05.2018, 09:59 | Ziņa # 53
Pavārs
Grupa: Savējie
Komentāri: 5
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
es iespējams visdrīzāk būšu piektdien ... bez laivas un makšķerēm... ar kasti alus un divi litri ruma... kas i minimālais alko daudzums uz 1 personu (no pieredzes)... bet jonis jau to zin... tikai atturībniekam borodam vienmēr vajag uz bodi jau pirmajā vakarā :D
 
PogaDatums: Trešdiena, 16.05.2018, 17:41 | Ziņa # 54
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Nu ko,balva saņemta, atliek vien salidojuma sacensību laikā likt lietā!
Pielikumi: 7131046.jpg (99.2 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
J0nisDatums: Trešdiena, 16.05.2018, 21:41 | Ziņa # 55
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Poga ()
Nu ko,balva saņemta

ja Tas būs zivīgais plaude


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
PogaDatums: Trešdiena, 16.05.2018, 23:08 | Ziņa # 56
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Nešaubos!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 21.05.2018, 21:23 | Ziņa # 57
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Poga ()
Pieļauju,tāpat būs jāatbrīvo vieta,lai pie upes normàli var tikt, tad nu..

Nu beidzot normāls komentārs. Ja nu kādai, kādam ir tā izkapts, tad labi. Es i bērnībā pļāvs, mošk kaut ko vēl atceras. :) Bik jāpadoma par ēšan arī. Es var zup sataisīt no lielop cisk kaul. Tur tik burkān, selerij, sīpol, čiplok, kartfel vai kāl...garšviel bik dažād. Vār, kamēr mīkst, man jau zob vairs neko netur, es vār biš ilgāk, kā parast. Jasaruna, kas ko līdz jems. Lai nav tik cere uz vietej zivs, tur i tā, ka zivs var būt un var nebūt. :)
 
J0nisDatums: Otrdiena, 22.05.2018, 08:11 | Ziņa # 58
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Es i bērnībā pļāvs, mošk kaut ko vēl atceras.

Kurš te ir pļaujammeisters

$IMAGE1$

$IMAGE2$

$IMAGE3$
Neielīda bildes :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Otrdiena, 22.05.2018, 08:13
 
BorodaDatums: Otrdiena, 22.05.2018, 19:57 | Ziņa # 59
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Joni, ja nepiedalīsies, tad nedabūsi nogaršot Meukow Cognac Icone. Ļoti labs konjaks. Pudelīte izmaksāja tuč virs 60 ērikiem. Spešl mūsu pasākumam. :)) p.s. es bik var nopļaut, ceru, ka elkonis kreisai rokai būs uz to brīdi lietojams. :))
p.p.s. Tu te ņeumņičaj, taisies tik uz to lielo upi. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Otrdiena, 22.05.2018, 19:58
 
Augustszz24Datums: Otrdiena, 22.05.2018, 21:21 | Ziņa # 60
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki, vai vecuma ierobežojums ir ?
raksta
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv