[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Parcopi.lv salidojums 2018!
J0nisDatums: Trešdiena, 30.05.2018, 19:22 | Ziņa # 91
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Ja nopietni, tad vieta tiešām jauka.

ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Trešdiena, 30.05.2018, 19:23 | Ziņa # 92
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Kāpēc?

Nav ne jausmas ,tā Aigars mācēja teikt


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 31.05.2018, 07:23 | Ziņa # 93
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, īpašnieki ir nomainījušies, to no Volvo uzzināju. Iemeslus nezinu!
Tādi būs diplomi, vēl tikai nezinu vai krāsaini, vai melnbalti... svilpo




Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.05.2018, 12:22 | Ziņa # 94
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ehh, līdz pēdējam nezināju, kā man ar laikiem viss sazīmēsies, bet nu būs jānovēl labi pakost, biki pacopēt un visiem svētdien atgriezties :D
Pats no rīta kaut kur mazliet ieskriešu žanīti apraudzīt un biki vēlāk būs jādodās uz LV otru galu..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 01.06.2018, 17:41 | Ziņa # 95
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mantu, kā vienmēr, vesels lērums - bet esmu sapakojies un tūlīt startēšu prom. Lai mums tur viss izdodas! hello dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 01.06.2018, 20:13 | Ziņa # 96
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Lai kauna sajūta ir ar Jums svētdienas rītā! Āmen!


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
PogaDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 11:48 | Ziņa # 97
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Feini pavadīts laiks un jauka kompānija! Paldies,visiem,kas ieradās!


Pielikumi: 5199799.jpg (153.3 Kb) · 6832927.jpg (118.8 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
PogaDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 11:50 | Ziņa # 98
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Bilžuki!
Pielikumi: 9588531.jpg (147.3 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./

Ziņojumu laboja Poga - Svētdiena, 03.06.2018, 11:56
 
PogaDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 11:59 | Ziņa # 99
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Un vēl!


Pielikumi: 3911172.jpg (125.5 Kb) · 0580134.jpg (149.9 Kb)


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 21:32 | Ziņa # 100
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 21:33 | Ziņa # 101
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba




















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 21:37 | Ziņa # 102
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neliela atskaite par salidojumu

Šogad salidojums atkal pulcēja nelielu skaitu dalībnieku, bet viss noritēja ļoti interesantā un draudzīgā atmosfērā, kā jau vienmēr! Piektdienas vakarā sākumā ieradāmies divatā ar Borodu, pēc tam piebrauca arī Imants. Domājām, ka pirmajā vakarā trijatā arī būsim, bet nedaudz vēlāk pārsteigumu sarūpēja Poga, kura kopā ar draudzeni Lindu un viņas mazo meitu ieradās arī jau piektdienas vakarā. Piektdien vakarā necopējām, vienīgi Boroda nedaudz pacopēja un iebaroja sev vietu no laipas. Kamēr iekārtojāmies, uzcēlām teltis, tikmēr jau ar tumsa tuvojās. Pagatavojām vakariņas(forele bija garšīga, lai gan vizuāli labi neizskatījās), padiskutējām par augsti intelektuālām tēmām un devāmies pie miera. Protams, ka mēs ar Imantu pēdējie. svilpo
Sestdienas rītā atbrauca J0nis ar Je6ku un tagad salidojums pa īstam varēja sākties. dance
Un sākās tas ar ļoti striktām sacensībām, kuras pazīstamas ar savu bargo nolikumu. chukle
Jāsaka ka zivis sacensību laikā praktiski necieta. Uz spiningu necope, no krasta ķērās mazās un tās pašas reti. Bet bija jautri. Tagad arī zinu, kāpēc runā, ka sievietes uz klāja nes neveiksmi. Pārbaudīju to arī uz savas ādas, sīkumos neiedziļināšos, bet tā ir! :D
Pēc mačiem vienkārši pačillojām saulē. Kurš peldējās, kas copēja, kas ēda. Tuvāk vakaram pavadījām meitenes, kuras devās uz mājām, bet paši turpinājām risināt svarīgas tēmas. Vēl tuvāk vakaram ielaidāmies trijatā ar laiviņu - J0nis, Je6ka un es. Lieki teikt, ka tas bija bezjēdzīgi. Sestdienas vakars noslēdzās sestdienā, bet tuvu svētdienai. zivs
Svētdien pirmais augšā bija Imants un mēģināja kaut ko ar fīderi noķert rīta stundās, bet cope bija švaka, zivju izmērs arī. Pamazām visi izlīda no savām migām un teltis jau ar uzreiz vāca nost. J0nis pagatavoja super gardu zupu uz ugunskura, par ko viņam liels paldies. Pēc brokastīm, laidāmies atkal uz copi. J0nis ar Je6ku laivā un es ar Imantu laivā. Uz mikrodžigu noķēru trīs asarus. Viens pavisam mazs, divi ok. Tad laivas pustukšais borts jau signalizēja, lai mēs ar Imantu braucam krastā. No krasta turpinājām copi. Imants pārsvarā ar fīderi, bet nedaudz arī ar spiningu, bet es ar mikrodžigu. Kopumā no krasta vēl salasīju kaut kādus asarus un vēl vairāki nospruka, bet izmērs īsti nepriecēja gan. Bet nu tāpat krietni labāk, kā sestdienā. J0nis ar Je6ku izbrauca krastā un pamazām sākām vākties nost. Paēdām pusdienas, pavadījām J0ni un Je6ku, bet paši vēl nedaudz palikām. Uz vakaru visu savācām aiz sevis, nopeldējāmies un devāmies atpakaļ mājās. Salidojums bija noslēdzies. Kā vienmēr super foršs un interesants, pat vēdera prese no rēkšanas sāp. Paldies visiem, kas ieradās un piedalījās, kas netika - paši vainīgi! prieks
Paldies atpūtas vietas "Rūķi" saimniekam.
Speciāls paldies J0nim par zupu svētdienas rītā! hello
Paldies Pogai, par to, ka mudināja šogad salidojumu atkal rīkot un paldies par foršo kompāniju sacensībās un visām ķibelēm, bet bija jautri! chukle
Paldies arī Borodam, Je6kam un Imantam par dalību un jautrības devu salidojumā. alus
Protams paldies arī Lindai, par to, ka nenobijās atbraukt! ja
Tiekamies citās reizēs! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Svētdiena, 03.06.2018, 22:04 | Ziņa # 103
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Es teiktu-jāplāno nākamais feinais pasāciens!✌️


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 12:45 | Ziņa # 104
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigars tāds bučelīgs ar meitiešiem tajās bildēs izskatās:)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 15:51 | Ziņa # 105
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
Aigars tāds bučelīgs ar meitiešiem tajās bildēs izskatās



Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv