[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Parcopi.lv salidojums 2018!
PogaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 17:47 | Ziņa # 106
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
kapracis, pirmo reizi redzu tādu epitetu-bučelīgs.. Kā tas ir?!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 18:16 | Ziņa # 107
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Poga ()
Kā tas ir?

Moš tā? :D


Es gan zivis nebučoju, meitenes labāk patīk! :D
Pielikumi: 1006734.jpg (30.6 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 18:42 | Ziņa # 108
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Pielikumi: 4110270.jpg (76.8 Kb) · 3984688.jpg (38.8 Kb)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 21:33 | Ziņa # 109
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es atkal teikšu paldies lielo salidojuma organizatoram Aigaram tautā saukts par bučelīgo-Līgo Līgo :D jeb Parcopi. Salidojumos nebij būts pāris gadi tāpēc bij grēks neierasties, bij tiešām vēder turoši jautri! Vēl tagad rakstot smaids seju rotā :D Kā vienmēr būs ko paņemt līdzi atmiņās uz nākošajiem salidojumiem ja
Un protams salidojuma spārnotākās frāzes:
-Eu, kāds nav redzējis manu spaini?
-vēl 5 minūtes un tad braucam iekšā...
-jāmauc uz to bedri
-K.O.njaks
-zemmēra "sachoks"

Salidotāji sapratīs! :D Tiešam labi pavadīts laiks tik nakotnei vēlējums zivis kā vienmēr vairāk, lai var beidzot mest ārā to zemmēra "sachoku" :D Punkts un K.O.njaks


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 23:00 | Ziņa # 110
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 23:03 | Ziņa # 111
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Viss bija labi, bet mani sakoda nezināmi kukaiņi. Sākās alerģija. Bet tas viss sū. Sākās un pāries. :)
 
PogaDatums: Pirmdiena, 04.06.2018, 23:20 | Ziņa # 112
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Boroda, Ierauj K.O.njaciņu,būs labi!✌️


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
J0nisDatums: Otrdiena, 05.06.2018, 08:18 | Ziņa # 113
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
Es atkal teikšu paldies lielo salidojuma organizatoram Aigaram

100% pievienojos Je6kas teiktajam ja Boroda, tie nebija kukaiņi ,tie bija baltie


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
  • Lappuse 8 no 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv