[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Parcopi.lv salidojums 2018!
martins_Datums: Otrdiena, 08.05.2018, 10:24 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Poga ()
Dalības maksa kkāda būs?

Hmm, spriežot pēc
Quote kapracis ()
cik katram šmiga ir jāņem līdzi, lai pietiktu?
varētu būt ap 1.5L :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 10:33 | Ziņa # 17
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
No nolikuma... hello
Quote parcopi ()
Papildus informācija:
Dalības maksa nav(sacensību dalības maksa brīvprātīgs ziedojums), līdz jāņem labs garastāvoklis, groziņš, makšķeres, laivas, un teltis. Piedalīties drīkst jebkurš, kurš to vēlās.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 11:07 | Ziņa # 18
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Un vispār,aktuāls jautājums.. Būs speciālās ceļa norādes uz notikuma vietu, piemēram copmaņi, sarkanos šortiņos un ar zizli, tas ir copeni, es domāju karodziņiem rokā, kas metā salto, tas ir es vēlējos teikt žestikulē, norāda ceļa virzienu?!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 11:14 | Ziņa # 19
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Poga ()
piemēram copmaņi, sarkanos šortiņos un ar zizli, tas ir copeni, es domāju karodziņiem rokā, kas metā salto

J0ni un Boroda???


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
PogaDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 11:18 | Ziņa # 20
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Es domāju šiem diviem pretendentiem būs būt!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
PogaDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 11:18 | Ziņa # 21
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
plaude


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
martins_Datums: Otrdiena, 08.05.2018, 11:27 | Ziņa # 22
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Poga ()
sarkanos šortiņos un ar zizli


Pa kuru laiku pasākums sāk iegūt varavīksnes krāsu karogu? :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 15:01 | Ziņa # 23
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Pa kuru laiku pasākums sāk iegūt varavīksnes krāsu karogu?

Ne, ne - tas ir pārpratums! Tā jau tikai salidojuma/sacensību dalībnieces jāsagaida, pārējos noteikti nē! :D
Ja nu kāds gribētu tādu sagaidīšanu, publiski lūdzu šo vēlmi neizteikt! :D :D :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 08.05.2018, 15:21 | Ziņa # 24
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Fū, a ta jau sabijos, ka pa kluso plānojas Kalnciema praids 2018 :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
PogaDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 15:25 | Ziņa # 25
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Protams, tas tikai dāmām par prieku!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./

Ziņojumu laboja Poga - Otrdiena, 08.05.2018, 15:25
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 15:28 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Fū, a ta jau sabijos, ka pa kluso plānojas Kalnciema praids 2018

Tad es nepiedalītos :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 15:38 | Ziņa # 27
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man joprojām doma novilkt to gabalu ar laivu, bet nez cik prātīga :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Otrdiena, 08.05.2018, 16:08 | Ziņa # 28
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
Man joprojām doma novilkt to gabalu ar laivu, bet nez cik prātīga

Mans domāt, ka īzī :) vajag tik gana daudz kerasīna kanniņās.
Līdz cik Tu savu Sarkanbalto varēji iekustināt ar piecīti?


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 16:14 | Ziņa # 29
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja viens, tad mierīgā laikā ap 20-22 kmh. A ja Lielupē straume un vējš pretī, tad var sanākt interesantāk.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
PogaDatums: Otrdiena, 08.05.2018, 16:18 | Ziņa # 30
Grupa: Savējie
Komentāri: 57
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Nameiz,Zivniek!


/Un, kad es paskatos uz rietiem, kāds roku man uz pleca liek.. Mums šajā dzīvē visa pietiek, mums tikai laika nepietiek./
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Parcopi.lv salidojums 2018! (12.parcopi.lv salidojums)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv