[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
BorodaDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 19:59 | Ziņa # 166
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Tas jau ir WALKING, jeb tas ko es nogāju ledus testa ekspedīcijā ar kājām. Ar velo bija tā :)

Aha, tagad man pieleca. Tad jau super! ja
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 18:16 | Ziņa # 167
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Run Forest, run :)
Pielikumi: 7296634.png (99.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 03.03.2014, 23:40 | Ziņa # 168
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ibio! Pēc ziemas neko nedarīšanas noskrēju 3km. Tas i kaut kas, jūtos kā pēc maratona :D Ja rumpis smags, tad kājām grūti, bet nekas, sākums ir ielikts. Kad roka būs gana vesela, lai pie stūres turētos, varēs arī ar veļuku sākt mīt :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.03.2014, 00:33 | Ziņa # 169
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Forši! ja
Es ar esmu atsācis skraidīšanu un ar velo ar jau minos :)
Ātrumi jau nu vareni abos sportos sanāk :D
Tagad jau piecas reizes esmu bijis skriet, visas virs 5km un pēdējo reizi jau bija ok. Elpošana jau vietā, jau ar visu riepu var tīri labi paskriet, vienīgi lēni. Tīri pašsajūtai ir ok, a to tie sēdošie darbi atrofē. Riepas nomešanai gan vajadzētu nopietnāk un sabalansēt ar pārtikas savādāku lietošanu, bet to jau ir grūtāk izdarīt :)
Karoče sports rullē, vismaz pašajūtu toč uzlabo! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 04.03.2014, 00:59 | Ziņa # 170
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ceru pa pāris nedēļām līdz kādiem 5km tagad tikt. Šodien i pēc 3iem ģīmis bij kā vārīta biete :D A par riepu jā, tai vajadzētu racionu pamatīgi nomainīt un pēdējo ēdienreizi līdz 7iem vakarā, nevis 11iem :D Bet vismaz div gadi atpakaļ izslēdzot no raciona baltmaizi ikdienā un pārstājot aktīvi strēbt alu esmu spējis noturēt sevi uz ~93-95 kilo (mainās atkarībā no mēness fāzēm un gravitācijas :D ) A tur - skrien vai nē, min vai nē, cilā svarus vai nē, bet zem 93 ni-ni :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.03.2014, 01:13 | Ziņa # 171
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man pirmajā reizē ar ģīmis izstiepās varen garš, bet nu līdz tiem 5km elsdams un pūsdams centos tikt :)
Vispār man sportiskās aktivitātes kopš bērnības patīk, vienkārši kaut kā arvien mazāk sanāk. Tas jālabo - lai kā arī liktos, ka laika nav u.t.t., patiesībā tās ir atrunas un stundiņu aktivitātēm var atrast brīvdienā. Cita lieta, ka to brīvdienu ir tik, cik ir, bet tas cits stāsts. A riepa ar gadiem maita sāk augt, pēdējo divu gadu laikā diezgan varena izaugusi, bet nu sēdoši dienakkšu maiņu darbi, neregulāra un neveselīga ēšana - tas atsatāj savu iespaidu. Un alus strēbšana - tas ir sapīgs jautājums :D
Lai vai kā - tik daudz, lai justos labi es vēl pagaidām varu panākt un iespējams, ka arī šo to izdosies šogad nomest no svara, tad jau manīs :)
Te manas pēdējās trīs reizes. Ātrs kā vējš :D




Pielikumi: 7075270.png (71.7 Kb) · 5167759.png (122.3 Kb) · 7588498.png (115.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 04.03.2014, 09:55 | Ziņa # 172
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Ātrs kā vējš

:D bet salīdzinot ar manu vakardienas elsojošo moku ceļu - ātri :D nekas, drīz būs vieglāk :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 06.03.2014, 19:35 | Ziņa # 173
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien jau produktīvāk ja

Bet skrienās baigi spazmveidīgi :D Brīžiem baigi labi, bet brīžiem liekas, ka kājas knapi velkās un tad pēc brītiņa atkal cilpo kā antilope :D
Bet vispār man sāk patikt, vismaz elpošana jau pamazām pieregulējas un nav jāelso pa visu mežu chukle
Pielikumi: 5452452.png (115.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.03.2014, 21:56 | Ziņa # 174
Grupa: Dzēstās
Malači, malači sportisti. ja
Es šodien no rīta netīrs ar ričuku ierados darbā, tālākā dienā ar k2, kādi 6km. Vismaz izkustējos...
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 15:53 | Ziņa # 175
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ideāls laiks spotiskām aktivitātēm ja
From March 18, 2014

From March 18, 2014

From March 18, 2014

From March 18, 2014

From March 18, 2014

From March 18, 2014

From March 18, 2014


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 20:56 | Ziņa # 176
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kurš Tevi tur fočēja skrienot? Mežacūka!? :D svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 20:59 | Ziņa # 177
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote jutrix ()
Mežacūka!?

Desmitniekā :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 21:03 | Ziņa # 178
Grupa: Dzēstās
Nez cik maksā tāds aparātiņš, kurš visu uzskaita? Es šodien vnk ar soļiem laikam ap 8km nomērīju, dikti negribējās tādā laikā ar sabiedrisko kratīties, kaut gan mājā no centra tomēr atbraucu... bet dabūju bodēs ko vajadzēja. :)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 21:29 | Ziņa # 179
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Aparātiņš ir telefons, kuram uzliek aplikāciju Endomondo. Tur dafiga visādi sporta veidi, kuros aprēķinās distanci, ātrumu u.t.t. :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 18.03.2014, 22:18 | Ziņa # 180
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Aparātiņš ir telefons, kuram uzliek aplikāciju Endomondo. Tur dafiga visādi sporta veidi, kuros aprēķinās distanci, ātrumu u.t.t. :)

Aha, es ar savu antīko to diemžēl nevaru. Jaunu teļefonu negribās pirkt, jo vecais vēl dzīvs un kalpo. :)
Kaut kā esmu viņam pieķēries. Zvani un īsziņas, vairāk neko nevajag. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv