[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
martiDatums: Sestdiena, 05.04.2014, 22:19 | Ziņa # 196
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es šito apli esmu daudz funktierējis reailizēt, bet tā arī nerealizēju.
toties no centra ar kājām līdz jaunciemam vienreiz aizgāju :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
akmensDatums: Sestdiena, 05.04.2014, 23:28 | Ziņa # 197
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 33
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Diezgan drastisks brauciens ,ceļš šaurs un līkumains un garam traucas fūres,skaties tikai kurā brīdī raut krūmos, it īpaši kad tā fūre asā pagriezienā mēģina tevi apbraukt.Domāju ,ka otreiz tādu gājienu netaisīšu.
 
martiDatums: Sestdiena, 05.04.2014, 23:53 | Ziņa # 198
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vajag braukt naktī, tad var slalomu starp līnijām taisīt visā garākās ielas rīgā garumā :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 10.04.2014, 17:04 | Ziņa # 199
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar velo 47km velo
Bet tas nebija vienā piegājienā, vienkārši visur šodien pārvietojos ar velosipēdu. Bija 27km, 10km un 10km :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.04.2014, 22:16 | Ziņa # 200
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Bija 27km, 10km un 10km :)

Fīderaprīkojumu vedi ar vellapēdu?


Ziņojumu laboja Boroda - Ceturtdiena, 10.04.2014, 22:16
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 10.04.2014, 22:50 | Ziņa # 201
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jà! Visas mantas mugurené, bet fìderim piesèju jostu un kä bisi pàr plecu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 10.04.2014, 23:23 | Ziņa # 202
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Toties man potīte pārgāja, izlīdu paskriet.. pieveicu veselus piecus km... jūtos kruts :D
Bet vakars paskriešanai tiešām feins :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 11:08 | Ziņa # 203
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Jà! Visas mantas mugurené, bet fìderim piesèju jostu un kä bisi pàr plecu :)

Aha. Būs kādreiz jāpamēģina, bet man mugureni tad vajag 3x lielāku. :D
 
martiDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 11:16 | Ziņa # 204
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vajag nopirkt tos bērnu ratiņus, ko karina aiz ričukiem:



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 11:23 | Ziņa # 205
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
a es toties vakar saostījos gan krāsu gan acetonu :D afigenna veselīgs dzīvesveids :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 12:05 | Ziņa # 206
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
vajag nopirkt tos bērnu ratiņus, ko karina aiz ričukiem:

Vot tā ir ideja! Un mierīgi var ripināt zem visām zīmēm. :)
Quote Zivnieks ()
a es toties vakar saostījos gan krāsu gan acetonu :D afigenna veselīgs dzīvesveids :D

Cerams, ka maisiņu galvā arī liki? :D
Mums darbā jau no 9.00 ir 3l pudele vaļā, un iekšā ir tāds brūnīgs šķidrums, kas lēnām krītās. :D Un tā nav sula un nav alus. :D
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 12:35 | Ziņa # 207
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nav slikta darba vieta :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 17:52 | Ziņa # 208
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 20:02 | Ziņa # 209
Grupa: Dzēstās
Šodien man bija mugurā koši sarkana vējjaka, aizlaidu līdz Spulgitim, dabūju dažas labas barotavas. Atpakaļ laidu ar 20l spaini, kurā kūļājās mani gumijnieki. :) Sliktākais posms - šaurais ceļš no kundzenes (fūres) līdz centram vietējam, bet tad tālāk pa ielas malu bij kaifs braukt. Vispār esmu novērojis, ka , ja esi spilgts, pareizi ģērbts, tad šoferīši tevi pamana un ciena, ja brauc melns, tad ..... nu tā.
 
BorodaDatums: Piektdiena, 11.04.2014, 20:07 | Ziņa # 210
Grupa: Dzēstās
p.s. ar to gribēju teikt, ka laikam man pietiks lēkāt pa apmalēm, braukt pa gājēju/veloceliņiem, bet spilgti ģērbts tomēr riskēšu un pāriešu uz braukšanu pa pilsētas ielām. Nu krietni ātrāk sanāk. :) Kā sacīt jāsaka, bailes jāmet pie malas. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv