[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Vēžotāju pļāpātava
eduksDatums: Pirmdiena, 04.01.2010, 17:09 | Ziņa # 91
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (vezitis)
Sveiki!Man tāds jautājums-kur var pārdot vēžus un kādu cenu tie maksā?

Cik esmu dzirdējis, tad aptuvenās cenas esot 20-30 santīmi gabalā, bet nu sīkāk nepateikšu, jo es ķeru tikai sava prieka pēc un tik, cik varu noēst, ja ir vairāk, tad daļa tiek atlaista...
 
vezitisDatums: Ceturtdiena, 07.01.2010, 17:17 | Ziņa # 92
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Paldies!
 
CrazyChikenDatums: Pirmdiena, 18.01.2010, 01:19 | Ziņa # 93
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Quote (vezitis)
Sveiki!Man tāds jautājums-kur var pārdot vēžus un kādu cenu tie maksā?

Cik esmu dzirdējis, tad aptuvenās cenas esot 20-30 santīmi gabalā, bet nu sīkāk nepateikšu, jo es ķeru tikai sava prieka pēc un tik, cik varu noēst, ja ir vairāk, tad daļa tiek atlaista...

platspilu vezi gan nav tik leti!!!!! apmeram 50- 60 sant!!
vienu bridi bija paris sludinajumi ss.lv un lauku avize!!



Ziņojumu laboja CrazyChiken - Pirmdiena, 18.01.2010, 01:22
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 07.02.2010, 20:48 | Ziņa # 94
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Gribēju pajautāt, vai legāli(ar licenci), vēžus var ķert, tikai šajos piecos ezeros:
1. Aģes ezers
2. Kukšu ezers
4. Plačezers
5. Tērvetes (Gulbju) ūdenskrātuve
6. Vaidavas ezers
Un citur nekur? Kaut kā patizli manuprāt.
 
eduksDatums: Pirmdiena, 08.02.2010, 00:51 | Ziņa # 95
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Gribēju pajautāt, vai legāli(ar licenci), vēžus var ķert, tikai šajos piecos ezeros:
1. Aģes ezers
2. Kukšu ezers
4. Plačezers
5. Tērvetes (Gulbju) ūdenskrātuve
6. Vaidavas ezers
Un citur nekur? Kaut kā patizli manuprāt.

biggrin patizli gan ... Ne pretlikumīgi vari ķert svešās vēžu sugas - signālvēžus un dzeloņvaigu vēžus, jo MK noteikumos vēži tiek definēti kā platspīļu un šaurspīļu vēži. Pats es daudzos gadījumos "lieku" uz licencēto vēžošanas kārtību un ķeru vēžus tāpat - ir ķerts privātos ūdeņos, bet arī publiskos. Lietas ap vēžošanu mūsu valstī uzskatu, ka ne tuvu nav kārtībā un neceri, ka legāli varēsi tuvākajā laikā paķert Latvijā platspīļu vēžus biggrin - tie pārāk augstu kotējas Eiropas restorānos/krogos. Tāpēc pat esot ļoti lielos draugos ar dabu, mēs, daudzi vēžošanas entuziasti, esam ārpus likuma...

 
sheriffDatums: Ceturtdiena, 25.03.2010, 13:24 | Ziņa # 96
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Es labrāt kādreiz nopirktu, jo pats nemāku ķert:)
Be tos pa 8 Ls Rimi es negribu:(
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 25.03.2010, 14:29 | Ziņa # 97
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
šerif, jā, tur pa 8 Ls nekā nesanāk, jo vismaz pusi iepakojuma svara sastāda zaļumi un tā saucamā diļļu mērce - sanāk summā pasālīti, labāk, tiešām pirkt svaigus (dzīvus) - pa 8 Ls sanāks varbūt pat vairāk, aptuveni 3-4 vēži * 8 = 24-32 :))) gab, un ne tie mazie (aptuvenās melnā tirgus cenas :D) ...


Ziņojumu laboja eduks - Ceturtdiena, 25.03.2010, 14:30
 
sheriffDatums: Piektdiena, 26.03.2010, 11:16 | Ziņa # 98
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Jā,tik es neesmu manījis ka kaut kur tirgotu:)
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 26.03.2010, 12:16 | Ziņa # 99
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Sheriff Rimi Rīgas veikalos agrāk ir manīti,Alfā 100% ka bija. :)
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 26.03.2010, 12:19 | Ziņa # 100
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Piemirsu piebilst ka dzīvus bik agrāk tur tirgoja.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.03.2010, 14:21 | Ziņa # 101
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šeit pieejama jaunākā intervija ar vēžu cienītāju kluba biedru - Intervija ja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.03.2010, 12:00 | Ziņa # 102
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Par vēžošanu rakstu sadaļā ir jauns raksts! :)
 
mendelejevsDatums: Otrdiena, 30.03.2010, 01:09 | Ziņa # 103
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki vēžotāji, labs te forumiņš jums. Esmu diezgan liels vēžu ķeršanas cienītājs, un man ir jautājums kā ir ar vēžu ķeršanu Krievijā ? Tur ir vajadzīgas atļaujas , cik var ķert un visu sīki smalki kas un kā. Esmu dzirdējis ka tur ir lieli lomi un vispār vēži čum un mudž.
 
eduksDatums: Otrdiena, 30.03.2010, 12:29 | Ziņa # 104
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (mendelejevs)
veiki vēžotāji, labs te forumiņš jums. Esmu diezgan liels vēžu ķeršanas cienītājs, un man ir jautājums kā ir ar vēžu ķeršanu Krievijā ? Tur ir vajadzīgas atļaujas , cik var ķert un visu sīki smalki kas un kā. Esmu dzirdējis ka tur ir lieli lomi un vispār vēži čum un mudž.

Sveicināts mūsu pulkā!
Par Krieviju runājot, tas ir ļoti plašs jēdziens :). Personīgi pats tur neesmu vēžojis. Ir apvidi, kur tiešām tur esot daudz vēžu, bet blīvāk apdzīvotos rajonos nemaz tik daudz nav. Ar Krievijas likumdošanu, attiecībā uz vēžiem, arī neesmu pazīstams. Domāju, ka rajonos, kur vēžu gana, vēžošana ir atļauta, protams, ar izmēra un skaita ierobežojumiem, kā arī ar noteiktiem rīkiem.
 
parcopiDatums: Sestdiena, 03.04.2010, 18:20 | Ziņa # 105
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduk - kad ta būs pirmie vēžu lomi? ;)
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv