[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Barības, piebarošana, ēsmas
KambalaDatums: Trešdiena, 22.06.2011, 15:45 | Ziņa # 61
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (feeder77)
grimstošās un peldošās granulas


Kura fīderim ir labāka? Grimstošā vai peldošā?
Lai viņa kārtīgi samirktu vai tad nevajag kādu stundu iepriekš samērcēt?
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 02:10 | Ziņa # 62
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Kambala)
Kura fīderim ir labāka? Grimstošā vai peldošā?
Lai viņa kārtīgi samirktu vai tad nevajag kādu stundu iepriekš samērcēt?

Es ar nevaru iebraukkt ,granulas tak nešķīst kā, putraimi ??? vai vēl kautkas !!!!!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 11:20 | Ziņa # 63
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
J0nis

Uzlej virsū karstu ūdeni un granulas uzbriedīs(reiķinies ar stipru aromātu). :ja:Pēc tam pieber kaut vai auzu pārslas un liec barotava,pārslas vairāk saturēs barību kopā (kā līme).


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 11:35 | Ziņa # 64
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pr cik pats ķeru pārsvarā ar pludiņmakšķeri tad Es daru vienkāršāk.2 paciņs auzu pārslas(nejaukt ar četrgraudu)1 pacina selgas cepumi,medus sajaukts ar ūdenstilpnes ūdeni.Medus vietā var melasi.Baltām zivīm patīk.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
JanDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 11:43 | Ziņa # 65
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
spulgits,
Kādas granulas izmanto? Man parasti pēc granulu izjukšanas izveidojas pārāk lipīga masa, kura fīdera barotavai nav piemērota un nākas jaukt klāt kādu irdinātāju. Tas par grimstošajām. Peldošās neizmantoju vispār jo pēc izjukšanas veido galīgu klīsteri.


LSMK-Milo

Ziņojumu laboja Jan - Ceturtdiena, 23.06.2011, 11:44
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 12:12 | Ziņa # 66
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tukuma un Dobeles atkarība kādas ir pieejamas veikalā.Dobeles man vairāk patīk.Peldošās vispār nēesmu izmantojis.Principā gruntenei kad izmantoju pēc iemetiena barotava tukša paliek.Varbūt par daudz samitrini?


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
JanDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 12:44 | Ziņa # 67
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Principā gruntenei kad izmantoju pēc iemetiena barotava tukša paliek.Varbūt par daudz samitrini?

Varbūt patiešām par daudz samitrinu, bet neizjukušus lielus gabalus atstāt arī negribas. Tad var gadīties, ka zivis lasīs un ēdis tos, bet ne ēsmu uz āķa.
Cik ilgā laikā tev barotava iztukšojas?


LSMK-Milo

Ziņojumu laboja Jan - Ceturtdiena, 23.06.2011, 12:45
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.06.2011, 12:58 | Ziņa # 68
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es izmantoju Tukuma Straumes granulas un, ja laicīgi tās samitrina un nepārmitrina, tad man nav nekādu pretenziju, es arī pludiņcopē tās reizēm izmantoju, tikai aromātam vēl kaut ko pielieku ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 27.06.2011, 15:50 | Ziņa # 69
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien, braucot no Ventspils, papildināju krājumus Tukumā! ja
Pielikumi: 5853827.jpg (55.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 27.06.2011, 15:59 | Ziņa # 70
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
izstās, ka pat zandarts uzzīmēts :D tad jau šovakar ņem līdz - piebarosim no neģēļus prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
feeder77Datums: Pirmdiena, 27.06.2011, 17:45 | Ziņa # 71
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Cik maksā?
 
parcopiDatums: Otrdiena, 28.06.2011, 15:46 | Ziņa # 72
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (feeder77)
Cik maksā?

4kg - 1.46Ls
3kg - 1.39Ls
Tas Straumes veikalā raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 11:54 | Ziņa # 73
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Un lai ko neteiktu par putrām, ja ar tām nepārspīlē, tad ļoti labi pievilina zivis. Vienkārši karstā laikā, jābūt uzmanīgam ar iebērto daudzumu! taada


Za ribalku!
 
KambalaDatums: Pirmdiena, 01.08.2011, 11:05 | Ziņa # 74
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kur Tukumā ir tas veikals???

Un vispār kur Jūs pērkat gatavo zivju barību? Varbūt ir kāda bāze kur to visu lētāk dabūt?
Vēl interesē barības melnā krāsa, nekur veikalos nevaru atrast...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 01.08.2011, 11:14 | Ziņa # 75
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Kambala)
Kur Tukumā ir tas veikals

Tas veikals ir, ja brauc pa Ventspils šoseju, tad uzreiz izbraucot no Tukuma apļa Ventspils virzienā, uzreiz labajā pusē. Var redzēt vēl lielu baltu ēku, tā ir Tukuma Straume, tur arī veikals ;) Tur pārdod kombikormus un granulas dzīvniekiem un arī zīvīm :)
Par melno krāsu gan nezinu nene
Es barības esmu taisījis tumšākas ar kakao :)
Pļavniekos bija kaut kāda bāze, kur varēja makšķerēšanas preces un barības lētāk dabūt, bet adresi neatceros, sen neesmu tur bijis. Anatolijs zin. Kad būs atpakaļ no Ventspils, tad pajautāšu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv