[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Barības, piebarošana, ēsmas
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 17:03 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2503971.jpg (37.8 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 15.03.2009, 16:23 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kad runa iet par pirktajām barībām, tad Sensas ražojumi protams ir ārpus konkurences, bet cena protams arī attiecīgi ir augstāka par citām. Nesliktas arī ir Salmo barības un tās maksā jau krietni lētāk, bet bieži vien tomēr taisu barības pats, jo tas, ja esi pareizi uztaisījis barību un uz to sanāk zivis, tas ir dubultprieks! smile
 
sancho76Datums: Svētdiena, 22.03.2009, 13:12 | Ziņa # 3
Arheologs-vēsturnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 58
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
kādreiz padomju laikos varēja atrast "žmih" cik saprotu tie bija presēti atkrtumi pēc eļļas spiešanas no saulespuķu sēkliņām,kā tagad atceros ,kad es šo brīnumu pierīvēju klāt pie putraimu biezputras kas bija paredzēta karūsu copei dīķī,ūdens pēc 5minūtēm pilnīgi vārijās kur bija samesta putra,esmu mēģinājis gan saulespuķu eļļu pilināt klāt ,bet tāda efekta kā no "žmih" nav nācies panākt smile

p.s.
tiko ienāca prātā,a kapē es pats nesamaļu kafijas dzirnaviņās saulespuķu sēklas ????? wacko



Ziņojumu laboja sancho76 - Svētdiena, 22.03.2009, 13:15
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.03.2009, 14:31 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es pats bieži maļu barības. Piemēram uz līņiem es taisu tādu barību. Apmēram 1/3 no kopējā ir kukurūzas putraimi, tad 1/3 drusku paša apceptas melnās saulespuķu sēkliņas, kuras ceptas saulespuķu eļļā un pēc tam samaltas kafijas dzirnaviņās, un 1/3 sastāv no maltām auzu pārslām(lai viss turētos kopā vēlāk), mannas putraimiem, kakao pulvera un "lāču" rīvmaizes. Klāt var pielikt vēl kādu aromatizatoru, bet principā pilnīgi pietiek ar to, cepto saulespuķu eļļā, malto saulespuķu sēkliņu aromātu smile
Bet esmu novērojis vienu lietu, ka pašam taisīt barības bieži vien sanāk pat finansiāli dārgāk, nekā nopirkt kādu gatavo un drusku to uzlabot smile
Vienīgais, ka paša barība, kad nostrādā, tad ir daudz patīkamāka sajūta smile

P.S. Tādu Žmih nezinu, bet labprāt pamēģinātu smile Atceros padomju laikā tēvs bija atnesis veselu maisu kaut kāda zivju kombikorma(kaut kas līdzīgs kaķu barībai), bet kā tas darbojās uz zivīm, vairs īsti neatceros smile

 
spulgitisDatums: Piektdiena, 29.05.2009, 13:04 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kā var pagatavot grūbas termosā un cik ilgi grūbas jātur viņā?Paldies biggrin
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.05.2009, 14:41 | Ziņa # 6
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (spulgitis)
Kā var pagatavot grūbas termosā un cik ilgi grūbas jātur viņā?

Pats neesmu mēģinājis, bet lasīju, ka iepriekšējā vakarā pirms copes pieber 2/3 termosa ar grūbām, tad uzlej verdošu ūdeni, skrūvē ciet un nākamajā rīta tās ir gatavas lietošanai.
Es tik vienreiz grūbas mēģināju, toreiz uzvārīju ūdeni, piebēru tās grūbas, uzvarīju vēlreiz, tad kādu laiku pasutināju nevārot. Sanāca OK. Bija mīkstas un uz āķa turējās.



Ziņojumu laboja Māris - Piektdiena, 29.05.2009, 14:42
 
zarazaDatums: Piektdiena, 29.05.2009, 21:08 | Ziņa # 7
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sensas barības, protams, rullē. Žurnāls "Polplavok" ko Maver iebarojis gan ofigenno slavē VAN DEN EYNDE kas principā varētu būt budžeta klases konkurents Sensas, bet nu man ar to lielas pieredzes nav. abiem šiem brandiem ir būtiska problēma - gan vienam, gan otram ir ekskluzīvie pārstāvji (Sensas - SALMO, VAN DEN EYNDE -MAVER) a tas nozīmē:
a. cenu liek kādu grib
b. praktiski neizplata šo preci citos veikalos

ja cena vēl pofig, tad 2trā minētā iemesla dēļ es bieži dabūju lietot visuresošo TRAPPER, jo ne vienmēr ir laika uz lielajiem veikaliem aizskriet darba laikā a mazos diennaktniekos šo brandu nav utt. TRAPPER un citām lētām gala barībām parasti problēma ir vai nu aromatizācijas trūkumā vai arī otrādi pārāk stiprā ĶĪMISKĀ aromatizācijā. Ar to ķīmiju ir tā, ka 50/50 - ir vietas kur baigi "izšauj" bet citur atkal pilnīgi sačakarē copi, dārgās dabīgās Sensas utml. ir daudz stabilākas. Vēl, protams, ir SALMO barības, kas galīgi nav sliktas bet arī dabūjamas ne visur...

P.S. žmih, tas laikam latviski saucas spraukumi.

 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.05.2009, 18:02 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu Sensas ir Sensas, tur nav pat īsti ko komentēt. Tās strādā vienmēr. Būtiskākais trūkums ir cena.
Tādu VAN DEN EYNDE nezinu, bet Salmo pārsvarā strādā pietiekami labi un arī nemaksā dārgi. Vēl no "lētā" gala tīri labi patīk "Dragon" brekšu barība.

P.S. Kur var nopirkt dzirnavu granulas? Kaut kādos lopbarību veikalos vai pa tiešo, kur graudus maļ? Dikti jau nu patīk pašam barības meistarot smile

 
spulgitisDatums: Otrdiena, 02.06.2009, 12:17 | Ziņa # 9
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Apskaties Dobeles dzirnavnieks mājas lapā info
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.06.2009, 12:42 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies par info! smile
 
VimbistnieksDatums: Otrdiena, 16.06.2009, 13:14 | Ziņa # 11
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
...ir vēl tāda lieta kā Dr Bruda barības,man viņa labāk nekā sensas strādā. cool
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.06.2009, 14:12 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Dzirdējis par tādām esmu, bet mēģinājis neesmu, tāpēc nezinu - nav vērtējuma smile
 
soonDatums: Trešdiena, 17.06.2009, 15:19 | Ziņa # 13
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kāds zin kko par Sensas CLUB 3000 sērijas barībām, tām cenas apmēram tādas pat kā Salmo, NG mix...?
 
zarazaDatums: Trešdiena, 17.06.2009, 22:52 | Ziņa # 14
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
NG atzina, ka ja jāizvēlas starp Sensas Club un Salmo, vinš ņemot Salmo.


Ziņojumu laboja zaraza - Piektdiena, 19.06.2009, 09:24
 
AngelzDatums: Otrdiena, 28.07.2009, 23:12 | Ziņa # 15
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Salmo iebarojamaa bariba ir ljoti ok cena pret effektivitaati. Dobeles dzirnavnieka granulas arii labi straadaa un nemaxsaa daargi.Par Sensas bariibu esmu dzirdeejis no daudziem paziistamiem copmanjiem labas atsauksmes bet pasham personiigi nav sanaacis izmeegjinaat, arii cenai cipars cits.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv