[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Barības, piebarošana, ēsmas
EdgarsDatums: Svētdiena, 04.10.2009, 23:30 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
kāds pamanījis, ka Rimi (lielajos) un Prismā ir Sensas Club 3000 barība par 2.35 un 2.19 ls... wacko
ko par šito var domāt?? surprised
 
soonDatums: Svētdiena, 11.10.2009, 21:34 | Ziņa # 17
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nekas īpaš tur no tās barības nav, mēģināju karūsu. Es labāk ņemu Salmo! Liekas ka labāk strādā!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 23:46 | Ziņa # 18
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paštaisītās barības - http://parcopi.lv/publ/1-1-0-18
 
feeder77Datums: Piektdiena, 19.02.2010, 03:22 | Ziņa # 19
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es personiski doudu priekšroku Traper(sarkano).
 
kuzijsDatums: Piektdiena, 19.02.2010, 10:54 | Ziņa # 20
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ko vasarā beram klāt...provēts ir D.DZ. cāļu un vistu barībā...bija labāk nekā kombikorms.
Kādi vēl varianti,,,,
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 21.02.2010, 21:57 | Ziņa # 21
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es atvainojos, bet kas ir Traper sarkanais? blink
Un kas ir D.DZ. arī nesapratu... confused
 
kuzijsDatums: Pirmdiena, 22.02.2010, 12:09 | Ziņa # 22
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Info... D.DZ..Dobeles Dzirnavnieks - Traper sarkanais ...ar sarkaniem burtiem
uzraksts.
 
JanDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 21:14 | Ziņa # 23
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Izmēģināšanai nopirku paciņu Jaukas barības (Līnis, karūsa), izmēģināju ezerā, zināmā vietā, kur tukšā nekad nebiju palicis. Pa četrām stundām tikai viena copīte, tāda sajūta, ka barība zivis ne tikai nepiesaista, bet pat atbaida. Pat VDE pievienošana neko nedeva, cerams, ka nebūšu zivis no šīs vietas aizbaidījis pavisam.
Kāda citiem pieredze ar šīm barībām? Vai patiešām šīs barības nav lietojamas, jeb tikai man gadījusies tāda brāķa paciņa?
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 22:56 | Ziņa # 24
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā ir tā Lietuviešu barība? domaa
 
JanDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 23:00 | Ziņa # 25
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tā ir tā Lietuviešu barība?

Jā.

 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 23:11 | Ziņa # 26
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es Lietuviešu un Poļu barības no lētā gala, parasti jaucu kopā ar apceptām un samaltām, kafijas dzirnaviņās, saulespuķu sēklām, vai gataviem spraukumiem. Tīrā veidā esmu mēģinājis tikai brekšu barību un, cik atceros, tad nebija tik traki. Moš brāķis gadījās domaa
 
JanDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 23:56 | Ziņa # 27
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
parcopi - es jau arī vienmēr jaucu gatavajām kaut ko klāt. Arī šoreiz biju piejaucis klāt kukurūzas putraimus, saulespuķu sēkliņas, auzu pārslas, kaņepes, nedaudz baltos un kapātas sliekas, bet pa tukšo. Laikam jau brāķis vai arī pārāk veca barība (būs kādās noliktavās nostāvējusies). Žēl, ka nepaskatījos kāds izgatavošanas datums, un tukšais iepakojums arī izmests.
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 17.05.2010, 16:38 | Ziņa # 28
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Manuprāt viens no labākajiem risinājumiem ir iegādāties vienu kilogramu labu "Sensas" barību un sajaukt to ar kādām 6-8kg krietni lētākām barībām, piemērām "Salmo". Galu galā nesanāk nemaz tik dārgi un kopā parēķinot iznāk 7-9kg labas barības, par saprātīgu cenu ;) ja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 17.06.2010, 11:55 | Ziņa # 29
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nekādā ziņā neiesaku šo barību. Pa ceļam lielveikalā paņēmu, tur citas nebija vienkārši. Šodien, kad iebaroju ar šo barību(piedevām klāt vēl bija piejauktas ceptas, maltas saulespuķu sēklas), tad vispār visas zivis pazuda un klāt tai vietai vairāk nerādījās. Šito beriet konkurentiem :D
Pielikumi: 3042464.jpg (21.1 Kb)
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 17.06.2010, 21:31 | Ziņa # 30
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Sajauc kādu no Brudas barībām ar dobeles dzirnavnieka kombikormu,(man bija trušu)pielej melasi,pieliec melnzemi+pieliec slieku gabaliņus,vai baltos,no tās zivis nemuks.Taisni ar tādu iebarojamo iepriekšējā copes nakti labi ņēma man līņi un karpas+kāda karūsa.Recepte beigās sanāk gana lēta un darbojas gana ilgi ja pārāk nepārmitrina.Par tām lētajām leišu ar neko labu neesmu dzirdējis.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv