[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Barības, piebarošana, ēsmas
anneniekucopmanisDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 22:06 | Ziņa # 151
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
man liekas ka es zinu kas ir tas bedigais . Es tagat a4aknijos kas tie par tarpiem , es vinus saucu par lielajam sliekam


Ziņojumu laboja anneniekucopmanis - Pirmdiena, 03.06.2013, 22:07
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 22:12 | Ziņa # 152
Grupa: Dzēstās
 
anneniekucopmanisDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 22:14 | Ziņa # 153
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
aha tris tadus 4 no rita nokeru , un tiesi no si video vakar macijos :D sports ir labs
 
zhivsDatums: Otrdiena, 04.06.2013, 01:06 | Ziņa # 154
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (anneniekucopmanis)
es vinus saucu par lielajam sliekam

gandrīz pareizi, oficiāli tie saucas dižsliekas
 
ZivnovsDatums: Piektdiena, 04.04.2014, 11:54 | Ziņa # 155
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 147
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Pavasara raudu-brekšu barība.
(vislabāk strādā agrā pavasarī, kamēr vēl viss nesāk plaukt uz ziedet)

Novāra katlinā grūbas, nolej ūdeni, bet drusku atstaj katliņa apakšā ūdeni. Pievieno kādas 3 sagrieztas ķiploku daivinas un kādus 25-30 koriandra bumbinas. Visu samaisa. Tad pievieno nedaudz mannu un atkal samaisa. Manna visu satur labu kopā un straumē pēc tam atstāj redzamu un aromātisku sliedi. Raudām ļoti patik. Uz āķa jāliek tā pati grūba. Sākumā iebaro ar kādiem 4-5 grūbu pikučiem un pēc tam ik pēc 10 min piemet vienu pikuci klāt. Tikai jāatcerās, ka agrā pavasarī rauda ņem ļoti uzmanīgi un copīte reizēm ir knapi redzama, toties izmēru ziņā var trapit uz ļoti smukam raudām! ja

Ne asakas!
Uz šādu barību ķēra mans sencis un ķeru arī es, pie kam pavasarī ļoti rezultatīvi. Blakus copmaņi ar savām pirktajām barībām un baltajiem tārpiem uz āķa tik nobrīnās, kā man copē :)


Ziņojumu laboja Zivnovs - Piektdiena, 04.04.2014, 11:55
 
ilmarsDatums: Sestdiena, 06.09.2014, 12:20 | Ziņa # 156
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki puiši.
Varbūt kāds zin kaut ko par graudaugiem, kuri varētu patikt zivīm? Respektīvi no kādiem graudaugiem varētu taisīt zivju barību. Man kaimiņš dīķī karpas baro ar nesamaltām auzām. Tātad varbūt barībai var izmantot kaut ko no lopbarības, piemēram auzu, kviešu, rudzu vai miežu miltus? Kā jūs domājat? zivs


ilmārs dzigurs
 
BorodaDatums: Otrdiena, 09.09.2014, 15:53 | Ziņa # 157
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote ilmars ()
Man kaimiņš dīķī karpas baro ar nesamaltām auzām. Tātad varbūt barībai var izmantot kaut ko no lopbarības, piemēram auzu, kviešu, rudzu vai miežu miltus?

Dīķos, kur karpiņas audzē komercnolūkos (tjipa priekš tirgus), skaidrs, ka viņas baro, piebaro, nobaro. Lai tik ātrāk pieņemas svarā un uz tirgu prom. Protams, lieto visādus graudus... tritikāli uc..., bet vai tev tajā kaimiņdīķī jācopē? Ja copē brīvā dabā, tad izvēlies makšķernieku veikala piedāvatās barības (iebarošanai). Bet uz āķa liec kaut ko nedaudz garšīgāku (naktstārpu, kukurūzu, pušķi ar baltajiem utt). Es jau sen esmu atmetis cerību uztaisīt labāku, lētāku barību nekā makšķernieku veikalā piedāvātā. Kādreiz pat 2 dienas pavadīju visu ko mēģinot, grauzdējot, maļot, pērkot parastā veikalā i auzu pārslas, rīvmaizi, klijas utt utt
Lētāk sanāk - aizej uz makšķernieku bodi - nopērc, un viss.
Bet ja gribi kļūt par īstu karpinieku - tad skaties citā forumā. Tajās pašās Clietās.


Ziņojumu laboja Boroda - Otrdiena, 09.09.2014, 15:56
 
urmaasDatums: Trešdiena, 10.09.2014, 08:12 | Ziņa # 158
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Karpu dīķos pietiek ar dobeles dzirnavnieka kombikormu. Lētākais variants un pie tam vēl strādā. Vismaz tā bija kāmēr vēl tos apmeklēju. Nu jau neesmu tajos bijis gadus desmit vismaz. Nesaista mani cope audzētavās.
p.s.
Darba kolēģi vēl joprojām apmeklē ūdensrozes. Pamatā izmanto to pašu Dobeles dzirnavnieku ar "piešprici".


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ilmarsDatums: Trešdiena, 10.09.2014, 16:48 | Ziņa # 159
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nu, jā tad laikam tiešām jātmet doma sataisīt normālu un lētāku iebarojamo barību baltajām zivīm, mājās. Vienkārši tāda doma bija, jo mājās ir pieejamas auzas un maļamais kur samalt, un no kaimiņiem dabūtu kviešus, miežus un rudzus un varbūt pat kaut ko jēdzīgu varētu uztaisīt. Bet laikam jāpaliek pie ta ko lietoju tagad. Aptuveni 1:2 Veikala bariba: Dobeles kombiķis.


ilmārs dzigurs
 
BorodaDatums: Trešdiena, 10.09.2014, 22:30 | Ziņa # 160
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote ilmars ()
Aptuveni 1:2 Veikala bariba: Dobeles kombiķis.

Vari cmuku kurmjrakumu zemi piešaut veikala barībai (tikai pirms tam izberz caur sietu, lai viendabīga). Vispār ir starpība upe, vai ezers, tobiš stāvošs ūdens,vai straume.
Ja granulas, tad uzbriedina vispirms, lai šķīst. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Trešdiena, 10.09.2014, 22:34
 
ilmarsDatums: Trešdiena, 10.09.2014, 23:55 | Ziņa # 161
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Copēju pārsvarā ezerā. Parasti granulas apleju ar loti siltu ūdeni, tā lai ir diezgan mitras un tad copes vietā pieberu klāt veikala barību un ja vel vajag, tad samitrinu.


ilmārs dzigurs
 
RoginskisLVDatums: Svētdiena, 07.12.2014, 20:42 | Ziņa # 162
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 86
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Labvakar

Kads nevareetu ludzu ieteikt recepti prieksh breksiem ziema?
 
BorodaDatums: Svētdiena, 07.12.2014, 21:09 | Ziņa # 163
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote RoginskisLV ()
Kads nevareetu ludzu ieteikt recepti prieksh breksiem ziema?

Nekas īpašs, tā pati vasaras barība, kas no vasaras pāri palikusi. ;) Nav ziemas vai vasaras barības. To tirgotāji tikai tā nosauc. :) Piemet gaļu klāt (baltie, pinki,motilis) un būs laba. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 07.12.2014, 21:11
 
RoginskisLVDatums: Svētdiena, 07.12.2014, 21:56 | Ziņa # 164
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 86
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Labi rit uz veikalu bus japameginat traper belgija bariba....

Man milakais baribas sensas club 3000 bremes ka cepums mmmmm un traper belgija
 
parcopiDatums: Otrdiena, 19.05.2015, 17:14 | Ziņa # 165
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu vai līnim patiks zaļa barība, bet drīzumā pamēģināšu :)
Pielikumi: 4358849.jpg (330.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv