[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Barības, piebarošana, ēsmas
BorodaDatums: Trešdiena, 06.03.2013, 19:21 | Ziņa # 136
Grupa: Dzēstās
Quote (marti)
un tad vēl finālā albakorā sapirkos ziemas siltos demar zābakus :D

Kas tie tādi? Vieglie putjinieki?
 
martiDatums: Trešdiena, 06.03.2013, 20:24 | Ziņa # 137
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā vieglie putinieki, tie, kas www.albakors.lv akcijā pa 14,99 LVL
tagad jau met pakaļ pa desmit latiem. bet nu nekas jau arī daudz tur vairs nav palicis :)
ir vēl palicis praktiski tikai viens izmērs - 41/42
es ne priekš copes. savējiem ko laukos pa dubļiem brist.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kotuDatums: Ceturtdiena, 07.03.2013, 00:30 | Ziņa # 138
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 25
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Quote (marti)
šodien salmo nopirku 2 pakas gatavo ziemas barību raudām priekš peipusa.


par cik tev 2 pakas, paņem mani arī līdzi uz Peipusu.
es ar paņemšu 2 pakas auzu parslas
Joks pa tām pārslām, bet par Peipi nopietni alus
 
martiDatums: Ceturtdiena, 07.03.2013, 09:02 | Ziņa # 139
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ok, nāks tuvāk - padošu ziņu. es domāju, ka vēl pāris nedēļas droši nē, bet tad jau gan varēs sākt skatīties.
es gribu tā, lai ir plusos un saulīte silda, bet tagad jau atkal kārtīgu ziemu sola.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 12:08 | Ziņa # 140
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadzīt - MAKS mazās barotavas salmo bodē maksā 4,95 LVL :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 12.04.2013, 13:38 | Ziņa # 141
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Maišelītis jaunajai sezonai :)


Pielikumi: 7514759.jpg (197.0 Kb) · 4062795.jpg (226.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 12.04.2013, 14:56 | Ziņa # 142
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Maišelītis jaunajai sezonai

Kaut kas jau ir. :) Nez ko zivis teiks? ;)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 12.04.2013, 15:20 | Ziņa # 143
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Boroda - nu pagājušogad uz gruntenēm izmantoju un nebija īsti starpība šī barība, vai kaut kāa pirktā Salmo. Bet lētāk krietni :) Pludiņcopei šo ar jaucu klāt paštaisītajām barībām. Šitais maišelis tieši kā uz sezonu un nemaksā nenieka :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
LasmaDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 15:55 | Ziņa # 144
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kādu barību var uztaisīt majās prieks asariem?


makšķerēšana
 
parcopiDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 17:01 | Ziņa # 145
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Lasma)
Kādu barību var uztaisīt majās prieks asariem?

Var sakapāt sliekas, vai iebarot ar motili. Nekas cits nenāk prātā, ko var iemaisīt.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 25.05.2013, 17:35 | Ziņa # 146
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir aizdomas, ka asari nepiebarosi. asaris ir jāmeklē un kad atrod, tad fiksi jāskalda :D
tas pie nosacījuma, ja šim ir apetīte. ja nav, tad tāda čakarēšanās vien sanāks.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
anneniekucopmanisDatums: Piektdiena, 31.05.2013, 23:31 | Ziņa # 147
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
sveiki makskernieki ,man jums ir loti svarigs jautajums -ar ko var viegli,vai vispar pievilinat linus ,un uz ko vini tiesi vizlabak , vai labi keras .Esmu vai baribu velams tadu, ko var iegut majas apstaklos vai kaut kur ara :)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 01.06.2013, 10:45 | Ziņa # 148
Grupa: Dzēstās
Quote (anneniekucopmanis)
sveiki makskernieki ,man jums ir loti svarigs jautajums -ar ko var viegli,vai vispar pievilinat linus ,un uz ko vini tiesi vizlabak , vai labi keras .Esmu vai baribu velams tadu, ko var iegut majas apstaklos vai kaut kur ara :)

Naktstārpi un rupjmaizes ķieģelītis parastais.
 
anneniekucopmanisDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 00:42 | Ziņa # 149
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
boroda: tas ir cipa tas sliekas ? un kur tadas salasit ?
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.06.2013, 20:33 | Ziņa # 150
Grupa: Dzēstās
Quote (anneniekucopmanis)
boroda: tas ir cipa tas sliekas ? un kur tadas salasit ?

Slapjā naktī, pa tumsu ar lukturīti. Īsi nopļautā zālienā utt... dažreiz veco lapu kaudzēs... Galvenais, lai mitrums no gaisa, tad labāk lasās. Bet roka un reakcija jāpiešauj. :) Ir vēl viens veids, bet to te nestāstīšu. Var bēdīgi beigties...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Barības, piebarošana, ēsmas (Viss par barībām un piebarošanu un ēsmām)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv