[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 73 no 73«12717273
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.10.2016, 15:18 | Ziņa # 1081
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 11273
Reputācija: 82
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl bik papildinājums svilpo

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

urmaasDatums: Trešdiena, 19.10.2016, 13:41 | Ziņa # 1082
Grupa: Savējie
Komentāri: 1555
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Salmo bodēs, atlaižu groziņos var 5 pac gummi pa piecīti iepirkt.

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

ZivnieksDatums: Trešdiena, 19.10.2016, 14:01 | Ziņa # 1083
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 2820
Reputācija: 28
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, tik tās gummī un gummī krāsas man nesaista, vismaz uz žani toč nē.

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

martins_Datums: Piektdiena, 21.10.2016, 12:21 | Ziņa # 1084
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 857
Reputācija: 2
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
Keitečam krāsa tīri ņammīga, pieccollīgais šainers šinī krāsā šad tad labi ķer, vismaz man.. tik tas izmērs tāds nerudenīgs :)

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

ZivnieksDatums: Piektdiena, 21.10.2016, 12:49 | Ziņa # 1085
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 2820
Reputācija: 28
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Varu piekrist. Sarkanbaltais keitech man šogad ir TOP 3 gumija. Bet lielākas par 5 collām man pagaidām švaki strādā. Vēl ču ču pa agru.

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

ZivnovsDatums: Otrdiena, 25.10.2016, 08:21 | Ziņa # 1086
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 123
Reputācija: 0
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Sprut tieši šī krāsa, ko nopirki, man šogad Lielupē ļoti labi uz asariem gaja! ja

parcopiDatums: Otrdiena, 25.10.2016, 09:29 | Ziņa # 1087
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 11273
Reputācija: 82
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl neesmu izmēģinājis, tad jau manīs! hello

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Lappuse 73 no 73«12717273
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv