[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
ZivnieksDatums: Trešdiena, 30.01.2019, 14:41 | Ziņa # 1156
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pagaidi izstādi, tad varēs rokā pakratīt :D svilpo . Man Team Salmo mikriņi patika labāk par Blue Bird.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 30.01.2019, 16:56 | Ziņa # 1157
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Pats jau vairākus gadus lietoju TS Tioga ar testu 1,5-12g. Un galīgi neprasās neko mainīt. Zivi notur ļoti labi. Reālais darba svars pēc manām sajūtām no 3-9g + gumija. Šo gan īsti nevar uzskatīt par mikro, drīzāk light kātiņš, kurš ļoti labi man nosedz gan mikro gan vieglā džiga segmentu. Personīgi no pilnīga mikro īsti neredzu nekādu jēgu, jo ķerstīt mazos asarīšus un par to baigi kaifot nav īsti priekš manis, tāpēc arī izvēle krita uz kaut ko mazliet universālāku - var gan ar plaša diapazona gumijām/džiggalvām, gan nelieliem rotiem un voblerīšiem pastrādāt.
A vienam čomam ir TS Tioga Rockfish 2.16m ar testu 2-8g. Šis man ar ļoti patikās, bet nu, priekš manis pa smalku.
Visādi citādi Arvim labs komentārs par izstādi, tur uz vietas varēsi salīdzināt un būs vieglāk izvēlēties.


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.01.2019, 19:02 | Ziņa # 1158
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Pagaidi izstādi, tad varēs rokā pakratīt

Nu es jau pakratīt varu arī veikalā :D

Quote Aigars82 ()
Personīgi no pilnīga mikro īsti neredzu nekādu jēgu

Nē, nu tādu pilnīgi mikro, mikro es ar negribu. Tagadējais man ir 2-10g. Reāli lietoju 5-8g džiga galvas+gumija, ļoti reti 3-4g. Mazākos svaros neesmu maucis, da i īsti laikam netaisos. Pa lielam pie kāta esmu piešāvies, bet ir tā, ka ja man galvā ideja ir iezagusies par jaunu mikrodžiga kātiņu, tad miera nebūs. Vnk mēģinu saprast kas un kā. Varbūt vēl kāds lieto kaut ko tādās cenu kategorijās kā Blu Bird. Nu plus/mīnus. Pāri 100€ jau nu toč nemaksāšu par kātiņu pie pašreizējiem apstākļiem. Baigi tērēties negribu, tāpat vēl spole + aukla....a mikruha tomēr nav prioriāte manās copēs, lai gan reizēm tā asaru cope aizrauj pat ļoti! Nu tā kaut kā. Tam pašam Favorite labs ir New Impulse, bet tā jau ir bik cita cenu kategorija. svilpo

Nevaru ar to garumu saprast, man te Edža ļečī, ka visi tagad pērkot garākus. Man tie garie kāti īsti neiet pie sirds un no krasta īsti necopēju(izņemot foreļupes) un garāki par 2.40 man vispār nepatīk. Nu ok, kāds jaudīgais spinis tjipa lašu vai smagais džigs, varētu būt 2.70. Garāks gan man rokās neguļās. A vot tīri mikruhai un no laivas.....laikam toč jāsāk kratīt tie kātiņi veikalos, lai saprastu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 30.01.2019, 21:45 | Ziņa # 1159
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Es arī ar visām četrām 1.5-12gr Tiogu. Patiešām iesaku līdz sezonai pāris polšus izlaist un piemest klāt sākotnējam plānam.
Bez liela vēja var šāncēt sākot ar kādi 4gr +2'' gummi un var izdriblēt arī 10-12gr+3'' žanim vai lielākam ašukam, ja ar vēžiem padriblēt, tad pat visi 14-16 gr, tas gan jau liekas kā peregruzs, bet met svilpdams pāri apvārsnim. lietoju trīs vai četras sezonas un tam kātam vieta pamatsastāvā ir garantēta joprojām, neko negribas mainīt. Biki pāri sotakam, bet ir to vērts.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 30.01.2019, 22:53 | Ziņa # 1160
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
iesaku līdz sezonai pāris polšus izlaist

dusma nene
:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 09:29 | Ziņa # 1161
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, man ar ir tas 1.5-12g. Savu 1-8g Tiogu pārdevu čomam, bet kad bija LK paņēmu līdzi. Sapratu, ka nafig man viņš nav vajadzīgs. Ar to 1.5-12 konkrēti nosedzu savu "mikrodžigu", kas standartā ir 4-5g. Ar šiem gramiem var operēt easy. Kā arī Tev ir draugi (vismaz viens toč :D ) ar kuriem var provēt parunāt par garšīgāku cenu.

P.S.
Ar šo kātiņu arī nodragāju nedēļu SWE lielā upē ar 3 izmēra rotiem maucot ar pilnu spēku un velkot 50+ alatas. Kaifs baigais un kātiņš ar visu tiek galā teicami.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 10:04 | Ziņa # 1162
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Un vēl tāds sīkums, kas arī nav mazsvarīgs - divus gadus atpakaļ pamanījos šitam kātiņam spici nošķilt, kas kātiņam kaut vai mazliet 100+ eiro nu nemaz nav forši, toties šim Salmo servisā uzreiz par kautkādiem 40+ eirikiem dabūju dzimto spici un nākamajā dienā jau copēju ar viņu tālāk.

P.S.
Aigar, nav jau visi polši pēc kārtas jāizlaiž, izlaid čerez vienu :D Vot jau biki vairāk kā gadu nekādu šmigu neesmu lietojis, ticiet vai nē, dzīvs :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 10:31 | Ziņa # 1163
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote martins_ ()
Vot jau biki vairāk kā gadu nekādu šmigu neesmu lietojis, ticiet vai nē, dzīvs

Martins, nevedini domubiedrus uz tik radikālām rīcībām, citādi valsts ar VID priekšgalā ātri aizies pa burbuli

A kas attiecās uz jau apspriesto TS Tiogas kātiņu, tad tagad viņš ir pabāzts zem Lucky John One Sensoric Light Game birkas. Dizainiski savādāks, bet domāju, ka tehniski nekas no tā nemainās. Skatīt šeit LJ One Sensoric Light Game 12


Laiks Copei/OSHELURE
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 10:37 | Ziņa # 1164
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Aigars82 ()
Martins, nevedini domubiedrus uz tik radikālām rīcībām

Es tik tā, ierosinu :D Mani nelaba apstākļu sakritība piespieda, pēc tam pat iepatikās :D

Quote Aigars82 ()
Dizainiski savādāks, bet domāju, ka tehniski nekas no tā nemainās.

Ja pienenes sakni nokrāso oranžu un sauc par burkānu, tā tik un tā ir pienene :D Domāju, ka nekas cits tur nav mainījies, jo tas, pa manam, ir viens no, ja ne pats veiksmīgākais, ko Salmo/LJ ir uztaisījuši.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 10:46 | Ziņa # 1165
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
No manas puses pretjautājums - varbūt kolēģi no savas pieredzes pametīs kādu ideju ar ko aizvietot veco labo Tiogu 7-23. Vairs nešķiet gana asa džigam, lai gan ar viņu rokās daudz foršu brīžu piedzīvots. Orientējoši svariem 8-10-16grami + gummis. Mož pietiktu ar Vantage 5-14, ņemot vērā, ka viņi ir pamatīgi pārslogojami.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 11:23 | Ziņa # 1166
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es tieši gribēju teikt apskati to Vantagu. Tioga ir kudiš mīkstāka un ar mazāku skaņu. Ja vēl tas modelis ir viendaļīgs, tad vispār būtu jābūt pa luksusu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 12:28 | Ziņa # 1167
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Viendaļīgais atkrīt dēļ vadāšanas. Sanāk šad tad kraut štrumus piebāztā mašīnā, toč jūtu, ilgi neizdzīvotu :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Aigars82Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 12:38 | Ziņa # 1168
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Ir man arsenālā divdaļīgais Vantage 2.13m ar testu 5-14g. Jāsaka kā ir, priekš manām neizvirtušajām prasībām kātiņš tiešām labs un skanīgs. Tik īsti priekš maniem copes paradumiem viņam nav pielietojuma, tāpēc radusies doma par pārdošanu. Ja ir interese varam sīkāk PM.


Laiks Copei/OSHELURE

Ziņojumu laboja Aigars82 - Ceturtdiena, 31.01.2019, 12:38
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 13:11 | Ziņa # 1169
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Izlasīju, sapriecājos, ka kādu kapeiku mož ietaupīšu, tad pārlasīju un piefiksēju, ka 2.13.. Nemāku ar to garumu džigot, liekas, ka gan metiens nesanāk, gan animācija klibo :) Būs tad jābrauc uz kādu bodi 2.31 pačamdīt kaut kad..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 31.01.2019, 18:41 | Ziņa # 1170
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man jau ļoti sen ir tas 1.5-12g team salmo kātiņš. ļoti patīk.
esmu tam jau 2 spices nolauzis :) vienu servisā jau samainīju (pats nolauzu garāžā, ne copē),
otru nolauzu pēdējā rudens copē - pats lohs uzgūlos virsū... svilpo ne
bet patīkami, ka zinu, kur aizbraukt pakaļ jaunai.
man ir arī team salmo baltā niedrīte mikro galam, bet pēdējā laikā ļoti reti lietoju.
vairāk patīk ar to 1.5-12g. izklausīsies šausmīgi, bet lieku virsū arī 30gr svinu un lietoju DS vai atvadā lielākos dziļumos...
nekāda vaina, ja ar prātu veic iemetienu.
dropam man vantage viendaļīgais līdz 16gr - idealo ja
galīgi neko sliktu nevaru teikt jau gadus trīs vismaz un pat nekas jauns neprasās.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv