[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
Mušiņmakšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 16:58 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 6330800.jpg (78.2 Kb)
 
DziDatums: Pirmdiena, 25.05.2009, 18:43 | Ziņa # 2
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Nu ko?Vai šeit ir kāds, kas nodarbojas ar šo eleganto makšķerēšanas veidu?
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 25.05.2009, 20:51 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neesmu pat mēģinājis - man liekās diezgan sarežģīti biggrin Bet visu cieņu tiem, kas to māk! Apskaužu kaut vai par māku siet dažādas mušas. Man spiningojot arī šādas mākas noderētu smile
 
DziDatums: Trešdiena, 27.05.2009, 15:21 | Ziņa # 4
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Īpaši nekas sarežģīta nav.Sākumā tā liekas, bet ar laiku piešaujas un viss iestrādājas automātiski.
Tagad esu tikai pievērsies mušošanai.Nezinu kapēc bet citi veidi vairs īpaši nesaista.Varbūt vel spiningošana.Varbūt tapēc ka sevi pieskaitu pie aktīvajiem.
Bet patiešām iesaku pameiģināt, galvenais sākumā neiemest krūmos biggrin Kā gandrīz man gadījās, bet sakodu zobus un viss izdevās happy
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.05.2009, 20:31 | Ziņa # 5
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Negribu saslimt ar vēl vienu makšķerēšanas veidu biggrin Jau tā finansiāli grūti pavilkt pludiņmakšķerēšanu, spiningošanu, gruntsmakšķerēšanu, reizēm vēlcēšanu un ziemas makšķerēšanu biggrin
Bet kas attiecas uz makšķerēšanas veidiem, tad man visi patīk. Patīk gan mierīgi pamakšķerēt gan aktīvi wink
Galvenais pats makšķerēšanas fakts smile
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 13:09 | Ziņa # 6
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nekādas lielās invetīcijas sākumā jau nav vajadzīgas, bet, kad būsi pamušojis, tad viss paliks krietni vieglāk, jo ar puldiņmakšķerēšanu, spiningošanu, gruntsmakšķerēšanu, reizēm vēlcēšanu un ziemas makšķerēšanu vairs negribēsies nodarboties! biggrin :D
 
DziDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 14:01 | Ziņa # 7
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
O!Liels prieks redzēt jaunas sejas!!! Patiešām negribas vairs ar citiem veidim nodarboties.Jo mušiņošanā ir kaut kas tāds, ko nevar apraskstīt.Kaut vai esi palicis bez zivīm (Tas notiekas ĻOTI reti) tu jūties tāds pacilāts
Kre, Man tev ir jautājums tu kaut ko zini par SAGE kātiem? Ir doma ņemt ātrās akcijas kātu, varbūt kaut ko vari ieteikt?


Ziņojumu laboja Dzi - Ceturtdiena, 28.05.2009, 14:05
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 14:53 | Ziņa # 8
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Dzi, diemžēl nezinu jeb nezinu, droši vien, vairāk kā tu - esmu apskatījis netā, un domājis par iegādi, bet līdz šim nav bijusi tāda finansiāla izdevība to izdarīt. Katrā gadījumā ir vērts parakāties pa zive.lv MM foruma sadaļu, tur ir bijušas diezgan plašas diskusijas par SAGE.
Ir arī vērts parakāties pa angļu lapām - cenas ne vienmēŗ ir draudzīgākās, bet var atrast arī palētus custom made kātus. Šobrīd nav adreses pie rokas, bet kad atradīšu, tad iemetīšu.
 
DziDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 15:02 | Ziņa # 9
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Nu ok.Būs jāparakājas.Nu man paigaidām ir doma par Z-Axis vai ZXL ,jo šiem kātiem ir mūža garantija.Vismaz ja salūst var amainīt.Tas ir ļoti liels plus dārgajiem modeļiem.Un ļoti labi uz tālām distancēm.Bet ir patiešām liels bet, to cenas.Būs kāds gads japakrāj.
Nu kā gājis šajā sezonā, kā ar lomiem.Ir kaut kas labs trāpijies vai nav.Biju domājis aizbraukt uz savu alatas upīti bet ar laika apstākļiem sagāja greizi un arī veselība nočabēja , un neriskēju braukt.
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 15:38 | Ziņa # 10
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Jā cenas SAGE ir ok :)) Domāju, ka var atrast analogas kvalitātes kātus tik 2 reiz lētākus un bez SAGE brenda... :))
Sezona ir ļoti lēnām sākusies, esmu bijis tik pāris reizes, un tad arī sanāca tikai patrenēt zemmēra alatiņas iekš catch 'n release. Tagad domāju, par došanos ciemos pie sapaliem, bet vai nu pašam nav laiks, vai arī dabas māte iegriež riebīgu vējeli, tā ka nav sanācis līdz šim... :((
Pa kuru LV pusi tu copē?
 
DziDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 15:55 | Ziņa # 11
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Nu jā pa SAGE uzrakstu vien ir 150ls kaut kur biggrin Es vairāk spiežu uz Kurzemes upītēm.Ik pa brīdim meiģinu aizvazāties uz Vidzemes pusi,bet tur baigi tukšās upes, jā vietas tur ir ideālas.Skatos o! laba vieta.Tāds tā kā padziļinājums, kā pēc grāmatas, metu bet nekā.Palieku tikai ar garu degunu.Tanī pusē tikai zemmēri noķerti, bet Kurzemes apvidū , ja labi grib vēl ir vietas kur pameklēt.Bet baigi gabali jāstaigā.Ir viena upīte kur bija baigais makans tā arī nadabūju redzēt, vissdrīzākais ka alata tā bija, jo tajā upītē foreles kaut kā nēesu uztrāpijis.

Pievienots (28.05.2009, 14:55)
---------------------------------------------
Ā un pa tām Vidzemes upītēm gaužam nesmuks skats, kas darās.Vienreiz biju uz vienu upīti, kur kādreiz foreles bija daudz.Nesmuks skats vina krasta malā stāvēja murdi (Protams ka izārdiju viņus, lai galvassāpes tiem stulbajiem maliķiem).Bieži ejot pa kādu posmu var redzēt - jā šeit ir gājis elektriķis, jo pat mazākās dzīvibas pazīmes nav.Vismaz parasti kaut kādi sīkie mūk pa malām, kad brien.Nu ko lai saka-ļoti bēdīgs skats pie mūsu smukajām upītēm.



Ziņojumu laboja Dzi - Ceturtdiena, 28.05.2009, 15:57
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 16:08 | Ziņa # 12
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Hmm, ļoti reti, kad sanāk aizkulties uz kādu no mazajām upītēm... biju iedomājies, ka situācija ir uzlabojusies un ir palicis tikai lielais makšķernieku presings. sad
Es pārsvarā pa Gauju ņemos - tur tomēr zivis pietiek! :))
 
DziDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 16:17 | Ziņa # 13
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Kas vispār labs tu ķeras uz mušu.Tā arī ne reizi tur neēsu slapinājis mušu.Jo nav vel bijusi iespēja iegādāties weiderus, kurus domāju tur ļoti vajag smile ,jo balotņikos domāju ka noslīkšu tur biggrin Man vairāk kā saka piedur mazās, krāčainās upītes.Patīk ložņat un tādā garā.Parasti tiek noieti tādi gabali, ka dažš labs visu mūžu nav tik daudz nostaigājis biggrin Bet tur ir savs piedūriens.
 
KreDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 16:57 | Ziņa # 14
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Noķert jau var visu, kas dzīvo ūdenī smile Bet pārsvarā jau sanāk baltās zivis. Nu var jau arī ar slapjo veidingu nodarboties, tad nenoslīksi! biggrin
 
DziDatums: Ceturtdiena, 28.05.2009, 17:12 | Ziņa # 15
Grupa: Savējie
Komentāri: 27
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (Kre)
Nu var jau arī ar slapjo veidingu nodarboties, tad nenoslīksi! biggrin

Tas tiesa biggrin Cik fotogrāfijās skatījos Gaujā tā pārsvarā līdz viduklim.Es tur ar saviem balotņikiem varētu pa krastu mētāties biggrin Skatījos Cabelas.com tur ir pa saprātīgām cenām. pa 50-60 ls var iešņaukt diezgan labus weiderus.Ja trāpa uz akcijām pat brendus pa labām cenām var dabūt.Kad rakstīju mūsu latviešu bāleliņiem uz SALMO tad viņi par weideriem gribēja 115ls ja nemaldos.Es labāk pasūtu no ārzemēm un pa to naudu vel nopēru weiding shoes.

 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
  • Lappuse 1 no 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv