[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
Mušiņmakšķerēšana
AshuksDatums: Trešdiena, 15.06.2011, 21:22 | Ziņa # 91
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es pirmās foreles šodien ar MM dabūju.Aizbraucu ap 14:30 un copēju līdz apmēram 15:50..Rezultāts? Pat nevajadzēja nekur staigāt...Pie sev zināmas bedres noparkojos un tik mētāju MM..Kopā noķēru 8 vai 9 foreles.Divi mēri no kuriem vienu paturēju.Cīnījos 5 min. kamēr krastā dabuju.Pārējie sīkaļas peld tālāk.Tiesa pirmās trīs copes bija smukas,bet krastā nedabūju...
 
AshuksDatums: Svētdiena, 19.06.2011, 20:08 | Ziņa # 92
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Ai,ai,ai,ai,ai! ;( Kauns pat atskaiti rakstīt. Viens foreļbērns vienā bedrē kur sāku copi pēc tam gāju tālāk meklēt citas bedres.Nogāju tik tālu un līdz tādām vietām kur nekad vēl nebiju bijis,bet vietas skaistas un copes nav.Vēl uzgāju bebru aizsprostu par kuru tālāk netiku,jo satikos ar čūskas kungu ar kuru man sarunas nevedās un viņš neparko negāja prom.Gulēja un lamājās! Tad es izdomāju,ka jāmet miers un jādodas mājās pa ceļam vēl sanāca divas reizes apciemot bebra kungu viņa miteklī un norāvu 5-6 mušas....Visi bija Wooly Bugger un vairāk man tādu nav. ;( Jāsāk siet pašam,bet tas notiks tikai tad,kad būšu sev kārtīgu setup izveidojis.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 19.06.2011, 20:45 | Ziņa # 93
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kam negadās, es cik vizuļus esmu aprāvis! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vieplisDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 21:34 | Ziņa # 94
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Bijā šodien divatā Engurē, no Bebru laivu steķa laidāmies iekšā. Laiks prīmā, mākonīc un knapvējš. Saskaņā ar superslepeno informāciju airējām iekšā un ņēmām pa kreisi. Airējām, airējām... Dziļums līdz puscelim, dzidrs. Beidzot atradām riktīgu bedri, tādu uz 1,20m vismaz chukle . Jēziņ, ko tik mēs nemētājām. Pārcilāts un izmēģināc tika viss kastes saturs - dažādu izmēru sintētikas mušas un baniji eleganti tika prezentēti uz nebēdu un krauti atpakaļ glabātavā, tā arī nesagaidījuši sajūsmināto līdaku, kurām, mūsuprāt, vajadzēja stāties rindā, iznācienus. Bet tā, ka vispār nekas pat neatrādījās. Garastāvokli laivu piestātnē uzlaboja ziņa, ka pārējiem nau gājis labāk. Palasot šeit šodienas atskaites, man, kā jau sūdabrālim letiņam, uzlabojās vēl nedaudz (īpašs paldies JOnim). :)
ps. Cilvēki Bebru bāzē ir jauki un laivas foršas.


Ziņojumu laboja vieplis - Svētdiena, 13.11.2011, 21:35
 
martiDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 21:47 | Ziņa # 95
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
no bebru gala, jeb laikam to sauc arī par otro bāzi, nekad neesmu laidies iekšā.
diezgan labi pārzinu ezera vidus daļu: mazsaliņas-ornitologi un uz abām pusēm pāris km. tur pārzinu visu dubenu :)
un tur grāvis, kas nāk no dzedrupes ir dziļāks (2,5 - 3m). neraugoties uz viepļa pesimistisko atskaiti, baigi sagribējās uz enguri. varbūt, ka valsts svētku brīvdienās izdodas...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
vieplisDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 21:52 | Ziņa # 96
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Marti, man arī tāda doma. Rezultāts kā nekā 0:1.
Bebru bāze ir no Laides gala.


Ziņojumu laboja vieplis - Svētdiena, 13.11.2011, 21:55
 
martiDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 22:06 | Ziņa # 97
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kas ir Laide? es zinu bebru bāzi mērsragā: http://www.viss.lv/?p=149149

neesmu nekāds mušu speciālists, bet jautri varētu būt uz ruduļiem vasarā, kad viņi salien masveidā seklumos.
kad brauc pāri tiem seklumiem ar laivu tad rodas divi viļņi - viens no bēgošajiem ruduļiem otrs no laivas.
nez tik kur var likt tos ruduļus pēc tam


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Svētdiena, 13.11.2011, 22:07 | Ziņa # 98
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sapratu ko domāji ar Laide. Tā ir tā pati bāze ko domāju.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
rendzisDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 17:41 | Ziņa # 99
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Pirmas zivis uz MM! dance Plus vel vieteja zivju diki mushu iekaroja karpa, kas, protams, aizvilka ar visu piirsingu...


Pielikumi: 9129913.jpg (101.8 Kb) · 4090438.jpg (180.9 Kb)


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
rendzisDatums: Svētdiena, 17.06.2012, 17:42 | Ziņa # 100
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
P.S. Varbut te ir kads mushinjotajs no Aizputes apkartnes!?


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
AshuksDatums: Sestdiena, 11.08.2012, 00:11 | Ziņa # 101
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es savu inventāru domāju notirgot..

Nepārprotiet, neatsakos no mušas pavisam.. Šobrīd vienkārši nav pietiekami līdzekļu ,lai nopirktu sev piemērotāku un smalkāku setupu,kurš man būtu vajadzīgs..

Tāpēc piedāvāju MM komplektu (spoli,auklu, mušas,polarizētas brilles un vēl siešanas materiālus varu iedot līdz).. Viss kopā bez siešanas materiāliem 40Ls, ar siešanas materiāliem 50Ls, Drīzumā ielikšu bildes.. 6/7 klase. Sapali ir ķerti tādi kārtīgi, strauta foreles arī asari un vēl dažas sugas,bet visi rīki ir lietoti ļoti,ļoti maz! Kopā pat nevarētu būt viena sezona,jo copēt tieku reti..

Snowbee 6/7# , Aukla WF7F (peldošā,dzeltenā krāsā) 6/7#





Pielikumi: 4599091.jpg (143.9 Kb) · 1190445.jpg (158.6 Kb) · 0550351.jpg (151.1 Kb)
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 14:25 | Ziņa # 102
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Pielikumi: 9448150.jpg (133.3 Kb)
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 13.08.2012, 14:35 | Ziņa # 103
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba




Un vēl vesels maiss ar siešanas materiāliem. :)
PĀRDOTS!
Pielikumi: 2331223.jpg (124.5 Kb) · 8600714.jpg (136.9 Kb)
 
rendzisDatums: Pirmdiena, 25.03.2013, 02:50 | Ziņa # 104
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Vieta- privātdikis, Nīderlade.
Uz ko- wooly buggers, gruntene ar bišu kāpuru. Vējš bij tads, ka paris reižu ar mm noķēru sevi, t ap nulli. Kad izbesija kasit ledu no rinkiem, devamie mājās... Ta lielaka zivs tak ir varaviknene? Gaļa kā lasim. Tas tapec, ka ta jabut, vai vnk ta ir audzetava augusi un ar kko tadu barota??? PS Nakamnedel, cerams, izdosies iegadaties NL maksceresanas kartes, tad sitais sekss ar privatdikiem beigsies un vares normalas zivis pacopet... Turpinajums sekos. Cerams. :)



Pielikumi: 1234383.jpg (77.1 Kb) · 8123241.jpg (61.6 Kb)


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 25.03.2013, 14:33 | Ziņa # 105
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tai viena žuvei kāds sprandu salauzis chukle
Es ar mušīņmakšķeri manuprāt tikai sevi varētu noķert :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Mušiņmakšķerēšana » Mušiņmakšķerēšana (Viss par un ap mušiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv