[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
eduksDatums: Trešdiena, 27.11.2013, 15:31 | Ziņa # 196
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Papildinājums ziemai. Made in Spulgits hello


Izsniegsi parcopi.lv kausa dalībniekiem!? ;) :D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.11.2013, 15:34 | Ziņa # 197
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Spulgits jau ziemā vairs necopē, bet makšķerītes jau sadalīju ar Anatoliju, nekas nepalika kausa dalībniekiem :p


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 27.11.2013, 21:27 | Ziņa # 198
Grupa: Dzēstās
Spulgitim labi sanāk. Nebūtu man jau čupa sakrājusies, es ar gribētu. :)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 27.11.2013, 21:44 | Ziņa # 199
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šitām plusiņš, ka negrimst un zivij ievilkt ūdenī ar grūti, jo sanāk kā liels pluds :) Karoče tagad man mazo makšķerīšu arī čupiņa somā būs, gandrīz kā Borodam :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 28.11.2013, 20:33 | Ziņa # 200
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Šitām plusiņš, ka negrimst un zivij ievilkt ūdenī ar grūti, jo sanāk kā liels pluds :) Karoče tagad man mazo makšķerīšu arī čupiņa somā būs, gandrīz kā Borodam :D

Tad tev vajadzēs lielāku kasti! :D Nu tu jau zini, kur kastes darina. :D
 
BorodaDatums: Piektdiena, 29.11.2013, 23:02 | Ziņa # 201
Grupa: Dzēstās
Šodien, kā reiz, pārskatīju ziemas inventāru. Kātiņu skaits normāls. Aukla - nu jā, vajadzētu svaigu. Murmuļi - nez kur viņi paliek... :) Ap 30 tikai saskaitīju, pie tam labāko vairs nav. :) Tak murmuļi kadreiz bija pie simta...
Urbis vēl sveiks un vesels, tik jāuzliek jauni asmeņi. Pārbaudīšu uz vietas.
p.s. nekaitētu vēl jauna termoveļa biezā. :) plānā vēl kalpo jau gadus x.
Ne asakas, ziemas copmaņi! Un sargiet sevi! Uz plānā ledus nelieniet!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 17:25 | Ziņa # 202
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien uztaisīju inventūru ziemas copes inventāram. raksta
Murmuļi vēl pietiekami, bet vajadzēs vēl tomēr piepirkt, gandrīz visi labie voframnieki aprauti svilpo
From December 2, 2013

Nagi, ledus smeļamais, gafs, lielā barotava, mazā barotava un atsitējs ir ja
From December 2, 2013

Karodziņmakšķeres kārtībā, vienīgi man tās pavadiņas nepatīk, būs jānomaina :)
From December 2, 2013

Makšķerītes ir dažādas, tikai auklas visām jāuzliek jaunas, vecās jau notinu :)
From December 2, 2013

Murmuļus saliku jaunajā, smukajā kastītē :)
From December 2, 2013

From December 2, 2013

Bļitkas arī vēl ir, bet prasās dažas vēl klāt. Vēl jau Spulgits šos to uztaisīs, tā ka piepirkt vajadzēs vien dažas :)
From December 2, 2013

Un šitādi priekš manām prasmēm arī pietiekami :)
From December 2, 2013

Viss jau gatavs startam :)
From December 2, 2013

- Tātad man jāsalīmē ziemas zābaki, vai jāiegādājās jauni :D
- Jānopērk 4gb 0,12mm auklas(pagājušosezon lietoju zaļās Barclay un sarkanās Salmo, laikam šosezon to pašu lietošu)
- Jānopērkt 2gb 0,14mm un 2gb 0,16auklas (arī laikam tas pats)
- Jāpiepērk volframa murmuļi un dažas bļitkiņas
- Jāiegādajās jaunas pavadiņas ziemas karodziņmakšķerēm
Vecmīlgrāvja bodē jaunās aukliņas vēl tikai sāk ievest, kad būs ievestas, forumā tiks padota ziņa, tad arī iegādāšos. Šodien vēl nekā prātīga nebija :)
Nu un laikam arī viss. Ja vinnēšu kādā loterijā, vai atradīšu kādu čumadānu ar naudu, tad nopirkšu arī ziemas kombi :D
P.S. Visticamāk jauni naži borim arī noderēs :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 18:02 | Ziņa # 203
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Salmo šogad ir jaunas japāņu aukliņas. NG un vēl daži korifeji slavā jau nu dikti. Es noteikti paprovēšu tās. un katrā ziņā auklas pirkšu tikai Salmo, jo tur vismaz ir garantija, ka tās ir svaigas.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 18:08 | Ziņa # 204
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A man pat īsti eksperimentēt nevelk, nu ok uz vienas makšķerītes var kaut ko paeksperimentēt, bet citādi man pilnībā apmierina Salmo sarkanās un Barclay zaļās auklas ja
Quote Zivnieks ()
tikai Salmo, jo tur vismaz ir garantija, ka tās ir svaigas

Domā pārējiem piegādā 100gadus vecas auklas? :D Un no brāķiem nav pasargāts arī Salmo, bet tas nu tā svilpo
Katrā gadījumā sezona pamazām tuvojās un es esmu gandrīz gatavs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 18:54 | Ziņa # 205
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ne jau piegādā vecas auklas, bet mazākie veikali (protams, ne visi) no sākuma iztirgo pārpalikumus no iepriekšējiem gadiem un tikai tad liek plauktā jaunās, svaigās.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 19:36 | Ziņa # 206
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
ne jau piegādā vecas auklas, bet mazākie veikali (protams, ne visi) no sākuma iztirgo pārpalikumus no iepriekšējiem gadiem un tikai tad liek plauktā jaunās, svaigās.

Nedomāju, ka tas ir izdevīgi, jo cilvēki tad pie viņiem vairāk neies. Tā jau rajonā četri makšķernieku veikali un tādos parasti pērk visādus sīkumus. Vismaz vairums. Makšķeres un spoles es tāpat braucu pirkt citos veikalos un arī vairākums makšķernieku. Tādos parasti pērk auklas, pludus, tārpus, karabīnes, zābakus, citus sīkumus un, ja ar tiem vēl apčakarēs, tad vienkārši tādi veikali bankrotēs. Pie kam tak tajā bodē mūsu foruma dalībnieks strādā, nedomāju, ka gribēs piečakarēt un sev antireklāmu uztaisīt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 19:56 | Ziņa # 207
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi, a pērkot 100m spolīti auklas, nav izdevīgāk?
gaidīsim, kad Tu sāksi akmeņus mētāt, lai zin- kad uz ziemas copi var sākt iet:))
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 20:14 | Ziņa # 208
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
parcopi, a pērkot 100m spolīti auklas, nav izdevīgāk?

Neesmu manījis krāsainās pa 100m. Ja ir, tad noteikti izdevīgāk :)
Quote kapracis ()
gaidīsim, kad Tu sāksi akmeņus mētāt, lai zin- kad uz ziemas copi var sākt iet:))

Pirmos akmeņus jau aizvakar uz viena dīķa Rūpniecības ielā jau varēja uzmest, tik kamera nebija līdz :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 20:34 | Ziņa # 209
Grupa: Dzēstās
Parcopi, Tev smukas kastiņas murmuļiem. Tādi smuki 3 stūrīši. :) ja Es vēl pa veco, saspraužu porolona gabaliņā. Nezinu, kā Latvijas austrumos un augšējā galā, bet laika ziņas paskatot, vēl dažas dienas ar velo mierīgi varēšu pārvietoties. :)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 20:41 | Ziņa # 210
Grupa: Dzēstās
Man tāds čujs, ka ja aukla laba, tad viņai nekait arī 2-3 gadi. Jāskata gan, vai copējot pret āļiņģa apledojošo malu nav sataisījusi mikrospuriņu. Tādu gan uzreiz kirdikt. Bet nelietota aukla pa gadu jau sevišķi veca nepaliek. Es gan domāju tādas uz 0.12. Galīgos matus 0.04-0.06 nelietoju, jo nemaz ar brilli neredzu. :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv