[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 20:54 | Ziņa # 211
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es tām ziemas auklām neuzticos tik ļoti, lai man tās kalpotu vairākas sezonas. 10-15ls sezonā uz auklām, tas nav nekas traks, bet vismaz zinu, ka toč būs normālas un nepievils, ja vien pats kaut ko neņolunošu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 21:15 | Ziņa # 212
Grupa: Dzēstās
Es aukliņas pārbaudu ar rokām. Ja vēl tur, tad oki. Nav nemaz viegli pārraut 0.12, jo griežas miesā. Vot vienreiz biju iepircis Gardā 0.22 priekš makšķeres. To gan izmetu uzreiz, plus vēl veikalā sarīkoju pusminūtes aķ, peremaķ... jo šie naudu neatdeva. Tagad jau tās bodes nav vairs manā Rimi.
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 21:15 | Ziņa # 213
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
piekritīšu Boroda viedoklim. ja aukla ir godam kalpojusi iepriekšējā sezonā, tad pirms sezonas to ar rokām riktīgi izrausta, pārbaudot tās izturību un tad jau redz- vai jauna jāgādā vai ar to pašu šancēt. ir bijis, ka aukla i 4 un 5 gadus godam kalpo. protams ja ašukus lielā skaitā skalda, tad ik pa laikam jāpārsien, jo pie murmuļa aukla no ašuku zobeļiem nodilst un nav vairs izturīga.
ir jau gan bijis, ka nopērk jaunu auklu, izstaipa to un tā tiek atzīta par labu esam, bet copējot mīnusos tai krasi izmainās kvalitāte un tā jau plīst velkot 100g ašuku. diena izčakarēta, jo uz visām copenēm bija uztīta tā aukla. tā bija 0.15 aukla
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 02.12.2013, 22:11 | Ziņa # 214
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu nez, tad jau aukla jāizstaipa un jāirausta visā tās garumā. Es gan labāk pērku katru sezonu jaunu, vienu 0.10, otru 0.12 mm, 25-30 m garumā, tad arī nav jādomā vai pietrūks garums pēc intensīvas mormišku maiņas. Pērkot veikalā nekautrējos izraustīt auklu, gadās arī tūdi


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Sestdiena, 21.12.2013, 17:17 | Ziņa # 215
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu vsjo, es ziemas copei esmu gatavs. Zābīši jauni ar ir, tikai ledus ņifiga nav :D
From 2013-12-21


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Sestdiena, 21.12.2013, 20:02 | Ziņa # 216
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Nu vsjo, es ziemas copei esmu gatavs

Nu, ja tas labajā malā vienmēr ir pilns, tad toč esi gatavs! chukle


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BorodaDatums: Sestdiena, 21.12.2013, 22:09 | Ziņa # 217
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Nu vsjo, es ziemas copei esmu gatavs. Zābīši jauni ar ir, tikai ledus ņifiga nav :D

Nekas, kalpos i nākošo ziemu, i aiznākošo. Galvenais, lai kājas siltas.
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 22.12.2013, 13:49 | Ziņa # 218
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
es ziemas copei esmu gatavs

ja
Ātrāk par janvāra vidu gan laikam nekas nespīd :(

P.S. Savādāk būs tā :D
Pielikumi: 4713889.jpg (31.7 Kb)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
je6kaDatums: Svētdiena, 22.12.2013, 16:41 | Ziņa # 219
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote kreisais ()
P.S. Savādāk būs tā :D

Nē,nē tas tāds jauns savdabīgs veids kā ķert, zivis pašas sapeld salonā, un pataisno laid uz mājām... :D galvenais ar WD nopūst gumijas, lai nesalst ciet :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 03.01.2014, 23:36 | Ziņa # 220
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar nopirku jaunu ledus bori, bet paskatoties prognozes sāk mākt bažas, vai šajā sezonā tas vispār noderēs :D


Za ribalku!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 22:20 | Ziņa # 221
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
laikam aukstuma iespaidā šodien nopirku salmo mikron auklu svilpo
drusku gan samulsināja svara tests.
tas ir gandrīz 10reiz mazāks, kā salmo sarkanajām.
0,2 auklai svara tests laikam pus kilo tikai. nedomāju, ka izvilkšu ko smagāku, bet tomēr dīvaini.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 00:25 | Ziņa # 222
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ups, tagad tikai iebraucu :D
iekritu uz #0,2 Made in Japan, kas izrādās ir 0,076 mm :D
esmu ticis pie kārtīgiem matiem svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 11:08 | Ziņa # 223
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D malacis


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
AshuksDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 12:47 | Ziņa # 224
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Varēsi kā sportists močīt. :D
 
martiDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 22:15 | Ziņa # 225
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
smejaties, smejaties nene
a es šodien sapirkos vēl micron auklas
tikai šoreiz 0,16 un 0,13 mm un ar labu atlaidi (laikam -30%) deglava salmo ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv