[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 16 no 16«12141516
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
BorodaDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 22:50 | Ziņa # 226
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
a es šodien sapirkos vēl micron auklas

Forši. Vasarā varēsi pikšķerei pavadas siet. :D Cik ta laiks līdz smukai pavasara copei? 2-3 mēneši? :D

spulgitsDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 22:52 | Ziņa # 227
Grupa: Savējie
Komentāri: 1129
Reputācija: 14
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es ceru kad ātrāk

Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!

Aigars82Datums: Otrdiena, 08.11.2016, 19:48 | Ziņa # 228
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 45
Reputācija: 5
Takuziņi man jau sāk ziņot, ka Vidzemes augstienē šur tur mazajās peļķītēs jau cope notiekās un tuvākajās dienās jau vairāki perspektīvi mazie ezeri būs staigājami. Tāpēc nenocietos un piesēdu sakārtot savu bļitku arsenālu, lai viss būtu savās vietās un gatavs sezonai.
Te būs ieskats manā kaujas arsenālā aalingis Gan jau lielu daļu meistaru rokrakstus atpazīsiet.
Mazās bļitkiņas

Ziņojumu laboja Aigars82 - Otrdiena, 08.11.2016, 19:57

parcopiDatums: Trešdiena, 09.11.2016, 15:51 | Ziņa # 229
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 11273
Reputācija: 82
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gana iespaidīgs kaujas arsenāls!

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Lappuse 16 no 16«12141516
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv