[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
copmanis78Datums: Trešdiena, 03.08.2011, 00:19 | Ziņa # 91
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
var jau gudri spriest, tachu man bija gruuti nepanjemt par 10 latiem sufix 832 auklinju 120m.

marti,tā tiešām ir laba cena tai auklai,grēks tādu nenopirkt.
http://eboat.lv/lv/makskeresanai/auklas/sufix-832
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 00:31 | Ziņa # 92
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ir jau tādi vizuļi, kas gandrīz nekad netiek izmantoti, bet tomēr visu laiku klāt tiek pirkti jauni. Tā tas ir un tā tam būs būt :D
Es jau sen uz copi neņemu visus vizuļus līdz, man ir sašķiroti pa mazākām kastītēm. Kastīte ultravieglajam, kastīte ar džigiem, kastīte bleķiem, kastīte ar vobleriem....bet, ja sanāk braukt uz nepazīstamu vietu, tad paņemu no katras kastītes pa dažiem ejošākajiem vizuļiem un viss. Neredzu jēgu staipīt līdz lielo vizuļi kasti, ja copē vairāk par kādiem desmit dažādiem nekad neizmantoju. Un tas, ka kādreiz kāds var noderēt ir tiesa, bet kā "kādreiz" dēļ, negribu vazāt līdz visu kasti. Un, ja laiva apgāžas un visi aiziet uz grunti, kas tad? :D :D

Par Sufix auklu. Nezinu kā tā jaunā, bet šī man nepatīk. ne


Pirms tam lietoju visu laiku Fireline XDS un domāju pie tās atgriezties.


Tā man patīk krietni labāk. Šosezon vienkārši bija iespēja pavasarī nopirkt lētāk, tāpēc nopirku, bet vairs nepirkšu, tad jau Salmo pītā i ta man labāk patīk. Šosezon vēl piebeigšu ar to Sufix, bet uz nākamo atkal pirkšu Fireline! ja
Pielikumi: 6070288.jpg (36.0 Kb) · 0980461.jpg (38.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 00:46 | Ziņa # 93
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ar ir plaans to berkley paproveet. ieprieksh lietoju salmo elite braid. neko sliktu par vinju nevaru teikt.
saliidzinot ar to sufix 832 vinja ir drusku skaljaaka, toties sufix 832 spurojas un zaudee kraasu aatraak...
katraa zinjaa uz copi aukla man iespaidu nav atstaajusi, jo parasti copeeju ar 2 kaatiem paarmainjus un uz katra ir sava aukla un neteiktu, ka kaads buutu izteikts favoriits.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 00:50 | Ziņa # 94
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas Sufix pat pārāk spurojas, tāpēc man viņa nepatīk. Par Fireline nevaru nevienu sliktu vārdu pateikt, ja nu vienīgi sākumā roku zaļu smērē :D
Salmo braid nav slikta, man uz velces spininga ir virsū. Katrā gadījumā man labāk par to Sufix fuse patīk :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 01:01 | Ziņa # 95
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kamēr Jūs Te gudri spriež, es tikmēr baigi feini šovakar pavilkos :) ja taada


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 01:06 | Ziņa # 96
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tas mani neizbrīna :D ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 01:08 | Ziņa # 97
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
zanderi? daugavaa? kjiisii?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 01:11 | Ziņa # 98
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti - visur :D
bet bez zanderiem viens ščukārs riktīgi pa nerviem uzdeva - nodevīgi atrādija savu medību teritoriju, pēc iemetiena tajā vietā sekoja cope, kura ar izbeidzās ar neko, tad vēl viena cope, kura beidzās ar nokostu āķi, pēc laiciņa vēl viena cope, kura viņai beidzās liktenīgi. No rīkles dziļi, dziļi ārā rēgojās arī iepriekš nokostais āķis :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 01:15 | Ziņa # 99
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
labaak vairaak nestaasti. man laiva kurzemee.
nedeeljas nogalee pavagoshu usmu, bet peec tam atgriezhos kjiisii.
cerams nenokaveeshu zanderi.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 10:44 | Ziņa # 100
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu..vēl pāris nedēļas domāju, ka zanderītis būs, bet uz augusta beigām, septembra sākumu, no ķīša būs jāpārmetās uz Daugavu - vismaz katru gadu tā ir bijis :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 03.08.2011, 23:52 | Ziņa # 101
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sveicieni no gaujas mezheneem ;)
nobraucu shodien posmu no ceesiim liidz liigatnei.
ar kanoe bez enkura diez kas nav :D
atstaaju siekstaa vienu yozuri un finaalaa pakarinaju pie liigatnes struudzenieka elektriibas vadaa rotinju :D tas saucaas metiens pret vakara sauli.
pa celjam daudz asareenu, visi peld taalaak.
baigi gruuti pirmo reizi braucot pa to marshrutu noorienteeties, kur jaamet.
pabraucot garaam saproti, bet ir jau par veelu. ar ptro piegaajienu buutu labaak.
manaa klaatbuutnee pie kjuukju klintiim viens izvilka apmeeram trijnieci liiidaku no bedres ar koshi zalju dzhiga gumiju.
tur pat tajaa posmaa liidz liigatnei mezhenes kuula uudeni.
jaakraamee somas, riit uz kurzemi, usmu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!


Ziņojumu laboja marti - Ceturtdiena, 04.08.2011, 10:04
 
parcopiDatums: Sestdiena, 06.08.2011, 11:36 | Ziņa # 102
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas māneklis, ko man Anatolijs atdeva - izrādās naktī spīd! :)
Pielikumi: 9375486.jpg (47.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 08.08.2011, 00:57 | Ziņa # 103
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
starp citu - elokraa akcija pagarinaata liidz augusta beigaam.
veelreiz secinaaju, ka jaunaa sufix 832 baigi puuko un dilst...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 08.08.2011, 07:44 | Ziņa # 104
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
veelreiz secinaaju, ka jaunaa sufix 832 baigi puuko un dilst.

Tas ir tieši tas, kas man nepatīk Sufix. Tad jau Salmo labāka, bet pagaidām labākā, ko esmu lietojis ir tā Fireline XDS no Berkley :)
Dārga jau ir, bet uz vairākām sezonām sānāk ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kompaktaisDatums: Pirmdiena, 08.08.2011, 10:43 | Ziņa # 105
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
tak pamēģiniet pontoon 21 auklas un varēsiet šo tēmu slēgt.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv