[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
JauninaisDatums: Svētdiena, 02.05.2010, 22:01 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki, esmu jauniņais VISĀ, tāpēc vēlētos uzzināt uz kādu mānekli likt priekš līdakām!!
Rīt braucu uz veikalu,tāpēc vēlētos zināt :)
Un kur lābāk viņas ķertos
 
parcopiDatums: Svētdiena, 02.05.2010, 23:30 | Ziņa # 17
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Jauninais)
Sveiki, esmu jauniņais VISĀ, tāpēc vēlētos uzzināt uz kādu mānekli likt priekš līdakām!!
Rīt braucu uz veikalu,tāpēc vēlētos zināt :)
Un kur lābāk viņas ķertos

Principā, ja esi iesācējs, tad iesaku nopirkt kādu rotiņu, kādu šūpiņu, kādu gumijas zivi un sākumam arī pietiks. Vēlāk pats sapratīsi uz ko un kā Tev labāk patīk spiningot. Visvieglāk iesākumā līdakas atrast ir ūdenszāļu un niedru malās.
Ne, asakas! ;)

 
ZivinensDatums: Svētdiena, 02.05.2010, 23:36 | Ziņa # 18
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jauninais iepērc rotiņus,šūpiņus,karotes. vēlams ļoti gaišā tonī jo ūdens vēl patumš(AR TUMŠAJIEM DAŽĀDU TOŅU VARĒSI VASARĀ) un līdakai nav tā labākā redze.Gumijzivis iesācējam neiesaku,voblerus ne tik,ar tiem mānekļi jāmāk vadīt un katram principā sava spēle.Iesaku ietinot auklu mainīt kāta amplitūdu arī šūpiņiem,tjipa mainīt vilkšanas leņķi,ne asakas zivs
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 02.05.2010, 23:42 | Ziņa # 19
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jauninais - viennozīmīgi sākumā rotiņi un šūpiņi ;)
 
JauninaisDatums: Pirmdiena, 03.05.2010, 10:10 | Ziņa # 20
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies par ieteikumiem!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.05.2010, 17:45 | Ziņa # 21
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man uzdāvināja šādu šūpiņu:


Gatavots padomju laikā un esot ļoti labs jūrā uz taimiņiem. Meistara vārdu gan neatceros, bet pārbaudīju šodien šo šūpiņu un varu pateikt, ka spēle tam ir ļoti interesanta. Manuprāt līdakas šo galīgi nesmādēs. Spēle ūdenī labāka kā lielākajai daļai pirkto šūpiņu! ja
Vienīgi priekš vieglajiem spiningiem drusku par smagu, bet ļoti interesants šūpiņš. :)

Pielikumi: 3995805.jpg (52.0 Kb) · 8363599.jpg (63.3 Kb)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 15.05.2010, 15:25 | Ziņa # 22
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Uz tiem vecajiem bleķiem, kas labi uztaisīti, reizēm tiešām ļoti labi ņem! ja
 
Raivens97Datums: Trešdiena, 07.07.2010, 14:57 | Ziņa # 23
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es griežos pēc palīdzibas gumijas zvtiņu jautājumā!
Tātad šodien mamma bija pilsētā un pasūtiju viņai lai nopērk man gumijas zivis un voblerus.Viņa tā arī izdarija bet vēlāk kad pirkumu atveda mājās ieraudziju ka gumijas zivs ir tāda jocīga-tai nebija neviena āķa klāt un nebija arī cauruma kur siet auklu!Bija vienkārši plika gumijas zivs.

Ilgi škrobējoties es iedomājos tādu variantu ka varbūt šai gumijas zivtiņai āķi un vis pārējais jauliek man pašam.
Vai mana doma bija pareiza?Un ko man darīt?

Jau iepriekš--->Paldies!

 
ZivinensDatums: Trešdiena, 07.07.2010, 15:17 | Ziņa # 24
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Aizej uz tuvāko copes veikalu un veikalnieks ievērs āķi,pavadu kādu ar pie viena nopērc ;)
 
Raivens97Datums: Trešdiena, 07.07.2010, 18:46 | Ziņa # 25
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pavada ir domāta tā stieplīte kas tiek likta starp mānekli un auklu lai nepārrauj auklu līdaka ja?
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 07.07.2010, 19:35 | Ziņa # 26
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jā un viņas funkcija ir lai arī mānekli Tev pirmā reizē nenokož līdaka,kā arī aprīkota ar griezuļiem lai nesavērpj auklu.Var copēt arī bez pavadas,bet griezulis lai nesavērpj auklu obligāts.
 
Raivens97Datums: Trešdiena, 07.07.2010, 20:15 | Ziņa # 27
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
pavada man jau ir! :)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 08.07.2010, 15:48 | Ziņa # 28
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Raivens97)
ieraudziju ka gumijas zivs ir tāda jocīga-tai nebija neviena āķa klāt un nebija arī cauruma kur siet auklu!Bija vienkārši plika gumijas zivs.

Tādas zivis parasti liek uz džiga galvām, tās var iegādāties jebkurā copes veikalā. Tās ir dažādu izmēru, krāsu un formas. Svarīgi ir, lai zivs izmērs būtu samērīgs ar to džiga galvu ;)
Šādas tās izskatās:


Un šādi jāuzvelk tā gumijas zivs uz šīs džiga galvas un jāpiestiprina pie pavadiņas:

P.S. Var uzvērt arī šādi, tad māneklis mazāk ķersies aiz zālēm. Šinī gadījumā tā ir uzvilkts tvisteris(gumijas ēsma, līdzīga tārpam un ar izliektu asti).

Pielikumi: 5236287.jpg (23.8 Kb) · 6849780.jpg (34.0 Kb) · 7177051.jpg (8.2 Kb) · 8095874.jpg (32.8 Kb)
 
Raivens97Datums: Sestdiena, 10.07.2010, 00:51 | Ziņa # 29
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Un tas āķis vienkārši jaizdur cauri taj gumijas zivij?
 
parcopiDatums: Sestdiena, 10.07.2010, 09:09 | Ziņa # 30
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Raivens97)
Un tas āķis vienkārši jaizdur cauri taj gumijas zivij?

Jā, un tieši tā kā ir redzams iepriekšējās bildēs :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv