[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
ZivnieksDatums: Piektdiena, 03.06.2011, 11:43 | Ziņa # 61
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
piekrītu martins_, vēl pilnīgi un galīgi iesaku strādāt ar 3 no apakšas, dīvaini, bet pagājušā gadā Daugavā šis krāsojums bija nepārspējams, vienīgi forma bija drusku īsāka un drusku tuklāka :D bet katrā ziņā zandartam ir jāņem šīs visas prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 03.06.2011, 11:54 | Ziņa # 62
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
To trešo no apakšas man tieši pārdevējs ieteica, bet tā pelēkā ar tumšo muguru pašam vislabāk patika! alus
Paņēmu gan vairāju veidu, jo nekad nevar zināt, kas tam zandartam liksies ēdamāks :D Vēl paraloni gatavi jāatrod, jo pašam sanāk diezgan nesmuki :D
Zivnieks - kur Tu pirki to burbuļpūšamo ēsmas zivtiņām? Vakar vairākus makšķernieku un zoo veikalus izstaigāju, nekur tādu nav :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 03.06.2011, 11:54 | Ziņa # 63
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Biju vakar un šorīt,cope kūtra,vakar 3 mēra,šorīt 2+1 ašuks +- 200 grami,viss uz vix karoti,bet tā ir sen taisīta,jaunie modeļi ne pārāk labi strādā,vismaz tie ko esmu pircis.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 12.06.2011, 21:47 | Ziņa # 64
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tiku vakar pie šāda voblera ja




Interesanti, ka astes galā var likt lapiņu, bet var arī silokona asti! Šito noteikti uz velcīti pamēģināšu un pamētāt arī! prieks
Rekur ražotāja mājas lapa! Man ir Rainbow Trout krāsa :)
Pielikumi: 5642228.jpg (59.4 Kb) · 0691206.jpg (78.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 11:56 | Ziņa # 65
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Izskatās, ka labs! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
IntruderDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 13:36 | Ziņa # 66
Grupa: Savējie
Komentāri: 49
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Mentos vobleris :)
 
HuseensDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 19:07 | Ziņa # 67
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Varbūt kāds var ieteikt kādu mānekli sapalam spiningam? Itkā noskatījos Ščerbakovu filmu par sapaliem uz spininga un iesaka vienu no Mepps rotiņiem, yo zuri L minnow 44, Rapala mini fat rap un countdown, bet Ogrē izbraukājot visus veikalus nekā no šitā neatradu, bija tas Mepps rotiņš, bet izmēru gribējās mazāku.
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 20:23 | Ziņa # 68
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz yo zuri velkot labas zaļsvārces ,lasīju krievu lapās .Būs laikam arī jāiegādājas fish


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
HuseensDatums: Trešdiena, 15.06.2011, 22:13 | Ziņa # 69
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Šodien sanāca izrauties uz Rīgu un nopirkt kārotos mānekļus.



Mērķa zivs - sapals.
Rīt ap 8iem mēgināšu iet medīt, cerams viņi mani iepriecinās manā dz. d.
Abi rotiņi ir 1. izmēra, nezinu kā es ar savu bomi viņus iemetīšu. Un es saku to par bomi nopietni. Mana kāta tests - 60-100g. Man uzdāvināja man viņu sen sen sen un viņš man ir universālais kāts. :D Tagad par laimi arī ir fīderis un to arī šur tur var izmantot, bet tāpat spoli pārlieku no viena kāta uz otru, jo tā ir viena, par laimi ir divas auklas kasetes. :D Kautkad jau jāsakrāj nauda arī normālam spiningam.


Ziņojumu laboja Huseens - Trešdiena, 15.06.2011, 22:30
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 15.06.2011, 23:01 | Ziņa # 70
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ta labāk provē ar to fīderi, a to ar parasto bomi, nekas prātīgs nesanāks :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
HuseensDatums: Trešdiena, 15.06.2011, 23:06 | Ziņa # 71
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tad jau rīt manīs. Fīderis baigi garš priekš spiningošanas liekas. Kamēr neesmu pie smalkākiem rīkiem ticis tikmēr ir arī patīkami vilkt uz tādiem kādi ir. Vēl jau varētu tētim nospert spininga kātu, uz kura Ņevas spole stāv. Viņš pa upi nobrauc tāpat tik kādas 3 reiz gadā, vairāk mednieks. Nezinu cik gan viņa kātam tests, bet tāds bomis toč nav. :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 15:38 | Ziņa # 72
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien vēl nedaudz piepirku zandartu un arī asarīšu mānekļus plaude


Uztaisīju arī vienu sistēmiņu, kad apakšā ir džiga galva ar lielāku tvisterīti, bet augstāk uz pavadas āķis ar mazu tvisterīti! Jūrā man šāda sistēma strādā uz asariem, jāpamēģina ezerā! prieks


Tagad nākamreiz uz zandartiem iešu ar šādiem mānekļiem raksta
Pielikumi: 3418072.jpg (56.4 Kb) · 8227645.jpg (53.6 Kb) · 8150525.jpg (57.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 15:48 | Ziņa # 73
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā sistēma, kuru jūrā lieto, man ļoooooti labi ir ezerā strādājusi, it sevišķi jūlijā/augustā pašā kanālā, bet tas, protams, ja viņus gribās vilkt... :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 16:06 | Ziņa # 74
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rīt laikam izmēģināšu! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 16:13 | Ziņa # 75
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un vispār vislabākais māneklis ir dzīvā zivtiņa :D prieks


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv