[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
parcopiDatums: Svētdiena, 21.02.2010, 18:28 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3819750.jpg (77.5 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 21.02.2010, 18:30 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien parastā lielveikalā nopirku vienu rotiņu un vienu voblerīti. Abi ir nepazīstamas firmas un lēti, bet kaut kā dikti iepatikās un izskatās diezgan perspektīvi. Šad un tad pa lētu naudu lielveikalos var kaut ko sakarīgu priekš makšķerēšanas dabūt. Vēl jau šitie būs pavasarī jāizmēģina, bet jau jūtu, ka būs labi smile
Pielikumi: 4006176.jpg (121.6 Kb)
 
feeder77Datums: Svētdiena, 21.02.2010, 19:01 | Ziņa # 3
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Par rotiņu neko nevaru tev teikt,bet voblerēns nav slikts smile
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 21.02.2010, 21:55 | Ziņa # 4
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rotiņš ar tīri neko izskatās. Pasmags sudrabots viducis un zeltīta lapiņa...ir ok smile
 
BriedisDatums: Pirmdiena, 08.03.2010, 12:11 | Ziņa # 5
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Man rotiņus bieži vien pašam patīk taisīt smile Vai pārtaisīt pirktos savādāk smile
 
parcopiDatums: Otrdiena, 09.03.2010, 18:35 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Briedis)
Man rotiņus bieži vien pašam patīk taisīt smile Vai pārtaisīt pirktos savādāk smile

Man arī! Bet, ne tikai rotiņus! Rekur mani pēdējie brūvējumi. Viens paliels šūpiņš un divi mazi ultralaigtam smile Piedevām tos mazākos var arī kā bļitkiņu izmantot.
Pielikumi: 0829860.jpg (43.6 Kb)
 
soonDatums: Sestdiena, 13.03.2010, 21:03 | Ziņa # 7
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
parcopi - un uz šiem brūvējumiem esi kautko dabujis?
 
parcopiDatums: Sestdiena, 13.03.2010, 21:38 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Konkrēti šos dabīgos apstākļos vēl neesmu izmēģinājis, bet vispār, ik pa laikam, uz saviem brūvējumiem kaut ko noķeru, lai cik neticami tie reizēm izskatās. Esmu ķēris asarus uz stienīti no nagu knaiblēm smile Man patīk eksperimentēt šajā jomā smile
 
BriedisDatums: Ceturtdiena, 18.03.2010, 12:22 | Ziņa # 9
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Tas ar to tvisterīti galā, izskatās tā neko smile
 
ThE-BoNdDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 18:57 | Ziņa # 10
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vai kads ludzu varetu pateikt vai pie manekla uz reiz var pievienot auklu vai vell
kautkas ir vajadzigs ja ir ludzu uzrakstiet
 
parcopiDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 19:02 | Ziņa # 11
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Var siet auklu pa taisno pie mānekļa, bet var arī piesiet karabīnīti ar pretsavērpēju pie auklas, lai ātrāk un vienkāršāk varētu mainīt mānekļus, vai pavadiņu pie auklas un mānekli lieks pavadiņas galā.
Mezglus kā to izdarīt vari apskatīt - te!
 
ThE-BoNdDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 19:13 | Ziņa # 12
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
man shadi ir
Pielikumi: 2360895.jpg (179.0 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 19:16 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Var siet pa taisno, bet ja mērķis ir līdaka, tad labāk tomēr pie auklas piesien pavadiņu un kādu no šiem mānekļiem liec pie pavadiņas. Pavadiņa vajadzīga, lai līdaka nepārkož auklu un neaiziet ar Tavu mānekli :)
 
ThE-BoNdDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 19:19 | Ziņa # 14
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
ir kada bilde no pavadinja ja nav tad es domaju tas itka ir metala maza tieva stipinja?? laikam??
 
parcopiDatums: Svētdiena, 18.04.2010, 19:23 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labāk volframa, vai no cita materiāla. Metāla nav tās labākās. Izskatās apmēram tā, vizuālais var nedaudz mainīties atkarībā no pavadiņas materiāla un karabīnītes tās galā:
Pielikumi: 3912476.jpg (21.1 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv