[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 21:33 | Ziņa # 376
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man tā viņu spēle tā īpaši neliekas cerīga :D
Galvenais, ka labu firmu mānekļi, bet kastē guļ pilnīgi bez jēgas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 22:14 | Ziņa # 377
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, samērā precīzi :)

tie ir mūsu platumu grādos pazīstami kā ratlini. Citur vibe lures (vibration). Spēle ļoti aktīva vibrācija. citiem ir lodītes, kas grab, citiem fiksētas, citiem vispār vēls zin kas. Darbības princips - a) vienmērīga ietīšana; b) dziļākās vietās līdzīgi kā ar džigu (ja grunts ļauj) - iemet, norgimst, uzrauj augšā, atkal gremdē; c) viss kas ienāk prātā :))

pats agrāk esmu izmantojis un šo to dabūjis. Iespējams nākamgad patestēšu uz zandartu vai līdaku dziļumā. Pāris modeļus noskatīju, bet vēl domāju par lietderību.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 22:22 | Ziņa # 378
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
kristsKG - tas, ka strādā tikai uz vienmērīgu tīšanu, to es ar uzreiz sapratu. Vislabāk man pašam patīk spēle, kad kātiņu ceļ uz augšu, tad arī neskrien gruntī tie ķēmi. Bet tā spēle pārāk strauji drebelīga, kaut kā nav ticība tādam un jātin diezgan ātri, ja vien apakšā nav ašpadsmit metri. Kaut kā tomēr pie šādiem stripri jāpiešaujas, laikam sākumā. Pat nezinu kāpēc esmu tādus iegādājies :D
Laikam jau brendi + krāsojums ķer makšķerniekus, jo nevienu zivi uz tiem neesmu noķēris :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 22:55 | Ziņa # 379
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
visam savs laiks un vieta ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 23:08 | Ziņa # 380
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
visam savs laiks un vieta

Standarta frāze :D
A reāli ko ar tādiem darīt, vajag bez maz vai spečuku nolīgt, kas parāda un iemāca :)
Otrs varinats, tos ignorēt, kā līdz šim :D
Trešais variants - uzdāvināt marti! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 23:15 | Ziņa # 381
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man nē, paldies :)
ja nu vienīgi vinnēju nejauši kādā sacensību formātā :D
bet es ar tādiem pielietojumu savā kastē neredzu.
vēl jo vairāk tiem bleķiem un rotiņiem :P


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 23:59 | Ziņa # 382
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
vēl jo vairāk tiem bleķiem un rotiņiem

Man, starp citu, rotiņu palicis nepiedodami maz. Nav pat 20gb kopā, kas man patīk. A tie ir vieni no maniem mīļākajiem mānekļiem. Vienkārši pamazām izkristalizējās konkrētas firmas un kokrēti modeļi, kas man patīk un pārējiem nav vietas manā kastē. Sitīs pa kabatu bet kaste piepildīsies daudz pilnāka.
A par tiem dīvainajiem vobleriem - galvenais piedalies konkursos un saņemsi balvas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 11:10 | Ziņa # 383
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rotiņi rullē! :D

A ar tādu vobleru vienu līdaku Ventā esmu dabūjis, bet pa lielam tādi der tikai ūdenszāļu ķeršanai chukle


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 22:49 | Ziņa # 384
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, tie ir provocējoši un aktīvo zivi meklējoši mānekļi. ātri iztausta potenciālās vietas, tikai jābūt pārliecībai, ka tas māneklis strādā... par Taviem nemācēšo to teikt.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 22:54 | Ziņa # 385
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote kristsKG ()
tikai jābūt pārliecībai, ka tas māneklis strādā

Tas jau svarīgs kritērijs uz jebkuru mānekli, neatkarīgi no brenda, cenas u.t.t. Ja ir ticība māneklim, tad tas arī nostrādā. Kaut vai tā iemesla pēc, ka tas tiek biežāk lietots. :)
Nu lai jau vārtās kastē, šad tad izmēģināšu ar, moš kādā situācijā nostrādā.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 19:01 | Ziņa # 386
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kā pareizi izspēlēt šāda tipa manēkli?
From November 5, 2013

From November 5, 2013

Baigi dīvainais. Tvičojot mēģina iznirt uzreiz. Paliek zem ūdens 90% gadījumu, ja kātu rauj uz augšu, jo tad šis kaut kā uz sānu aiziet. Pie sānu rāvieniem nirst un pat izlec no ūdens. Savas spēles vispār nav - puļķis! Nav mans, Dimam tāds iedāvināts, bet skaidrībā īsti netikām. Tie retie rāvieni, kas izdevās, deva saprast, ka maneklis perspektīvs un krāsojums labs, tikai vot kā viņu iedarbina? doma
Vienīgais ko sapratām, ka paliela pauzīte vajadzīga.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 05.11.2013, 19:03 | Ziņa # 387
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Kā pareizi izspēlēt šāda tipa manēkli?

Mazu elektromotorīti pie pakaļas un lai peld... prieks alus
 
eidisDatums: Trešdiena, 06.11.2013, 06:26 | Ziņa # 388
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Es jau teiktu ka virsminieks, ko iedarbina ar tehniku "walk the dog". Kāts jārausta uz vienu un tad otru pusi, vieglāk parādīt, nekā izstāstīt. Neesmu pieķēries šiem, bet doma ir Gaujas zaļās uz virsminiekime walkiem un poperiiem pamēģināt paķert. Pietiekoši interesanti varētu būt! :)


Tight lines!
 
martiDatums: Trešdiena, 06.11.2013, 09:06 | Ziņa # 389
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man liekas, ka kāts nav jārausta uz vienu un otru pusi. galvenais raustot uzķert īsto ritmu, jo tas "suns" pats tad staigā uz vienu un otru pusi.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 18.07.2014, 16:42 | Ziņa # 390
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien gāju uz copes bodi pēc sviniem, lai Positivusā būtu ar ko zandartam maili nogādāt un iepirkās šādi mānekļi :)
From July 18, 2014

Tos testēšu, kad būšu Ķīšezerā un Daugavā. Mēģināsu uz "otvodnoi pavadok" un uz dropšota sistēmas :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv