[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
Johnny_BravoDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 09:58 | Ziņa # 256
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Kāds ir darbojies ar šiem L.D. vobleriem? doma
Ir tie 11ls vērti? svilpo


johnny bravo
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 10:14 | Ziņa # 257
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Johnny_Bravo, nez... es laikam nepirktu, ja nu vienīgi kādu mazo, ja ietu forelēs, bet takā neeju, tad... es pieturos pie japāņu ražotajiem - ZipBaits, Megabass, Jackall, DUO, Jackson, IMA, O.S.P.!!! Visi, kas man ir kastēs ir strādājoši un ķer zivis :)
 
elvijsDatums: Trešdiena, 15.08.2012, 21:54 | Ziņa # 258
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
lieta tāda ar tiem pelekajiem āķiem ka viņi ātri vien nolūst man ar 1 zivi āķi bija aplūzuši
 
parcopiDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:09 | Ziņa # 259
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju iegājis vietējā copes bodē un iekrita acīs vobleri "Raiden". Tādus nebiju manījis un firmu tādu ar nezinu, pārdevējs teica, ka Ķīnā ražo, kas gan nav nekāds pārsteigums :D
Vairākus aptaustīju, it kā nostrādāti labi un kvalitatīvi, vienu arī atļāvos paņemt testam. Paņēmu vienu kranku :)


Pielikumi: 2893475.jpg (56.5 Kb) · 0176093.jpg (53.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:15 | Ziņa # 260
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
firma dzirdēta, man liekas, ka man kastē ar kaut kas no viņiem ir :)
baigais dziļumnieks izskatās, kur tādu taisies bagarēt?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:17 | Ziņa # 261
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Floating depth 1.8m - 3.2m
Vecdaugavai kak raz ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:20 | Ziņa # 262
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu pēc lāpstas spriežot man liekas, ka šams ies uz visiem 6iem :) tas gan uz velci :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:23 | Ziņa # 263
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tad jau manīs. Iespējams nogulses kādā kaste, kas netiek ņemta līdz uz copi :D
Bet tas, ja man viņš neiepatiksies, vai pirmajās trijās lietošanas reizēs uz viņu nekā nebūs :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Andris999Datums: Otrdiena, 21.08.2012, 13:24 | Ziņa # 264
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ar raideniem iet diezgan jautri, te viņs spēlē te atkal nekā, bieži gadās brāķi (šķība mēle utml) pie pirkšanas obligāti jānočeko pamatīgi. Pašam kastē ir kādi 3-4 vobleri no šamiem, uz visiem ir bijis pa lomam. Par kvalitāti var teikt ka tā noteikti atbilst cenai, nekas super labs bet priekš cenas 2-4 LS manuprāt tīri okei.
 
martins_Datums: Otrdiena, 21.08.2012, 15:44 | Ziņa # 265
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Pēc tam, kad laukos uz bēniņiem mētājas kastīte ar visādies tūdiem, mans vairs brīnumiem netic.. Vienīgi straikiem ir šis tas lietojams... visādi citādi ķīnīzeru pirkšana man ir beigusies..
Izņēmums laikam būs KOSADAKA, tos gan pārīti gribu iepirkt.. ta manīs, kad lieki pārdesmit lati būs, tad papildināšu kasti :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
mazā_ziveDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 14:09 | Ziņa # 266
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šodien gāju rīta pastaigā un atradu kārtējo vietējo copes bodi, nu netur man tie nervi, tāpēc iegāju ar mērķi nopirkt kādu kasti, taču izgāju ar tukšām kabatām un pilnām rokām džigu.
Starp citu nopirku arī kaut kādu bleķi kurš jau šodien tiks izmēģināts




Šodien uz ķisi dance
Pielikumi: 5199458.jpg (168.1 Kb) · 5735162.jpg (175.2 Kb)


Ziņojumu laboja mazā_zive - Ceturtdiena, 23.08.2012, 14:17
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 14:56 | Ziņa # 267
Grupa: Dzēstās
Es arī nupat pastaigājos un iekrita somā šadi izstrādājumi.

Pielikumi: 9651099.jpg (66.0 Kb)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 14:59 | Ziņa # 268
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Boroda,šitiem jābūt labiem ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 15:00 | Ziņa # 269
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
viens pēc zilās lapsas izskatās, tik kaut kas sārts uz āķa prasītos :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 15:06 | Ziņa # 270
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Boroda, puikas bruņojās :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv