[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
eidisDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 15:46 | Ziņa # 226
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Ezeru tips ir līdzīgs kā Kaņierim, Engurei, tikai mazliet dziļāki. Vidējais dziļums ap 2 m. Darbojos gan pārsvarā pa seklumiem, kur niedres. Tipiskas nārsta vietas, bet aktivitāte ļoit maza. :(


Tight lines!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 22:27 | Ziņa # 227
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Veči, gribu dalīties priekos! Man po... kā līdakiem, bet man tas šīs dienas pirkums nes acīm lielu prieku.

bet domāju, ka seklajos ezeros tukšā nevajadzētu palikt


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Otrdiena, 15.05.2012, 22:28
 
martiDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 22:44 | Ziņa # 228
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
13nieks?
šitā jau pārbaudīta vērtība. nez ko tu domāji ar seklajiem ezeriem. man ķīsī šis uz velci iet pat līdz 3m. uz tviču ar esmu vilcis zaļās vasaras vidū 3 metros. seklākās vietās par metru grūti izraustīt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 23:09 | Ziņa # 229
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
marti, godīgi sakot neticu tam ko Tu raksti.
3m uz velci? Tu neko nejauc? Šim 13 cm tā lāpstiņa ir mazāka kā X-RAPam. X-rap darba dziļums uz twitchu ir līdz 2m. X-RAP Shad Shallow var iedzīt nedaudz dziļāk. Maxītis noteikti iet seklāk.

Max Rap apskats


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 10:53 | Ziņa # 230
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadzīc, iespējams, ka drusku meloju gan. lai nolaistu 3m būtu jāuzliek nanofil 0,1. tad gan es ticu ka norautu lejā arī 3m. ar pīto 0.15 man ķīšezerā velcējot uz 2,5m ir bijuši gliemeži uz āķiem... divos jau stabili rok grunti.
ne velti ar viņu velcējot man 3,5m ir zandarts paņēmis vairākkārt. xrap un husky jerk es tik tālu neatlaižu, jo tie toč 3m rok grunti. iespējams, ka vainojams mans laivas minimālais ātrums velcējot: vidēji 5km/h
klakins mazais uz velci nebija izturams, jo iet dziļāk kā x-rap. par lielo klakinu vispār ne runas, jo tas iet vēl dziļāk.
parasti velcēju ar vienu husky jerk un vienu maxrap13. kā redzu eholotē 2,5m tā jau zinu, ka sāks ķerties pa grunti un ietunu tuvāk.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 12:57 | Ziņa # 231
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
marti, Vienalga tie cipari Tev palieli... :)
Es reti velcēju. Bet teikšu tā: es velcēju ar 2-3 km/h (ar 5 km/h būs krietni par ātru). Un man celcējot X-rap iet līdz 2m, Clackin Minnow 11cm iet līdz 3m.

Tu laikam mānekli ļoti tālu aiz laivas laid velcējot, tāpēc tev tik dziļi iet.

Ja par velci, tad es mēdzu pavelcēt pa dziļumiem vasarā uz zandartiem, un kā iecienītāko un rezultatīvāko nosaukšu Trolls to Minnow. Tas dziļumam līdz 5m. Un lielajiem dziļumiem 9-10m es izmantoju Deep Tail dancer.

Gribu iemantot vēl pārīti ar X-Rap Magnum 16cm-īgos.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 14:17 | Ziņa # 232
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es neesmu nekāds velcēšanas specs. daru to tikai pārbraucienos. mērķtiecīgi ļoti reti.
zinu, ka laiva man slīd pa ātru, bet negribu tamdēļ čakarēties un taisīt kādas bremzes.
un zini, ka ar tiem 5km/h ņem tā pat :) tāpēc laikam arī neko nemainu.
pieļauju, ka man tie dziļuma cipari tādi dēļ ātruma un tālu atlaista voblera.
bet viņi ir tādi kādi ir, neko nefleitēju.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 14:45 | Ziņa # 233
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
to dadziic - tas MaxRaps tieši FAYU krāsojumā man bija ļoti rezultatīvs pagājšgad - top 3 twitcha māneklis!! Šogad gan mazāk tiek lietots līdz ar to klusāks... un ir jau cits top 3 maijā izveidojies...
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 14:47 | Ziņa # 234
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
oi, es neesmu droš, bet domāju, ka dziļāk par 1,8 m uz velci grūši dabūt 13 cm versiju, pat ar tievu pīto un tālu atlaistu auklu... nepamēģināju šo Burtniekā tad pateiktu precīzi...
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 14:51 | Ziņa # 235
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
par benzīniekiem uz velci - standartā paļubomu mazie no 2,5 zs līdz 6 zs iet par ātru pasīvajai zivij. Nezinu par lielajie, jo nav mēģināti. Tomēr, ja zivij ir tā vēlme ķert, tad izdarīs to samērā viegli. Esmu dzirdējis, ka līdaka attīstot ātrmu pat nepilnus 100km/h sekundes laikā... takā ja gribēs paķert tad Tu no viņas neizbēgsi, tiesa nav nemaz tik bieži brīži, kad tādas smukas mammas būtu gatavas dzīties pakaļ...
 
dadziicDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 19:11 | Ziņa # 236
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
tikko pastkastītē atradu dāvanu pagājušajā vārda dienā no mīļotās sievietes... prieks

Megabass Vision 110 Magnum SF Moroko

Pielikumi: 4057033.jpg (66.6 Kb)


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Ceturtdiena, 17.05.2012, 09:24
 
kristsKGDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 19:26 | Ziņa # 237
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
apsveikumi!!!!!!!! krāsa interesanta! manas domas, ka jāstrādā arī saulainā laikā! SP vai F versija???
 
dadziicDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 19:30 | Ziņa # 238
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
SP vai F versija???

SP


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Trešdiena, 16.05.2012, 20:19 | Ziņa # 239
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadzīts: laimīgais! apsveicu!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
RaichaDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 20:56 | Ziņa # 240
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Šodien mepps aglia nr.2 un nr.3 sudraba un zelta nopirkās svilpo
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv