[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
SandrisDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 17:40 | Ziņa # 286
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
ar Orbit nedomāju velcēt :D Es taisos velcēt Daugavā kur dziļums 3 - 5 m kaukur :)
 
SandrisDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 17:47 | Ziņa # 287
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (marti)
bet ja nopietni, tad atkarīgs kādā dziļumā taisies velcēt.
augšējie 3 izskatās labi velcēšanai, bet notekti, ka vajadzēs dziļumu starp 4 un 6 metriem.
apakšējie varētu iet 3-2m dziļumam uz velci, bet kā uz viņiem ņems nav ne jausmas.

Augšējie 3 man liekas par traki jo viņi iet 10 m dziļumā , bet nu nekas lai staigā pa grunti mož kādu samu uz 85 kg pieķers :D
Kādas reizes 3 ir velcēts ar viņiem un nekā. tagad bus ari jāpamēģina tie 2 pa labi ir jauni un tā kur pēc raudiņas izskatās.
ā un tas apakšējais asaris arī pa grunti staigā jo ir liela tā mēlīte, tās lielās zivis es domāju pa grunti dzīvojas ne? :D
 
martiDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 17:51 | Ziņa # 288
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par daugavu man melna bilde. bet kā jau visās ūdenskrātuvēs zivis pulcējas dziļuma maiņas vietās.
uz tā saucamajām kantīm. velcēšanai eholote ir baigi noderīga. bez tās grūti.
lielās pamatā sēž uz grunts, bet medī arī papeldot augstāk.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 17:54 | Ziņa # 289
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bet nu tā baigi mani neklausi, jo neesmu nekāds profesionālais velcētājs :)
šogad pat neatceros vai kādu zivi uz velci būtu noķēris :D
laikam kaut kādus asarus, bet zandartu nevienu un līdaku arī nē.
vēl jau to voblera dziļumu regulē ar izlaistās auklas garumu.
velcei parasti lieto garākas pavadas nekā spiningojot. un arī auklas resnākas.
bremzi spolei noregulē tā, lai nenolauž kātu, kad ieliksi vobleri kādā daugavas siekstā ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
SandrisDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 18:01 | Ziņa # 290
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Labi būs jāmēģina kuatkad tuvākajās dienās kautko velcējot dabūt , jā eholotu arī laikam būs jāiegādājas cik esmu redzējis diezgan precīzi viņš dziļumu un visādus paugurus nosaka.
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 24.08.2012, 19:35 | Ziņa # 291
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Augšējais Yozuri iet 8m,trešais atgādina Cormoran-6m kā bankā...Baltija ,varbūt kā abās pēdējās.....


esmu tur,kur neķeras:).
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 24.08.2012, 20:18 | Ziņa # 292
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Sandris, no tiem esmu darbojies ar yozuri crystal minnow deep... Lielupee kjeeraas gan zandarti, gan liidakas, bet velce iisti nav man... darba dziļums atkarīgs no auklas diametra un attāluma - orientējoši 6-7 m
 
SandrisDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 10:58 | Ziņa # 293
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (kristsKG)
Augšējais Yozuri iet 8m,trešais atgādina Cormoran-6m kā bankā...Baltija ,varbūt kā abās pēdējās.....

ja gandrīz pareizi :D
 
SandrisDatums: Sestdiena, 25.08.2012, 11:00 | Ziņa # 294
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Sandris)
Sandris, no tiem esmu darbojies ar yozuri crystal minnow deep... Lielupee kjeeraas gan zandarti, gan liidakas, bet velce iisti nav man... darba dziļums atkarīgs no auklas diametra un attāluma - orientējoši 6-7 m

Jāmēģina būs daugavā kāds sams šovakar dabūt.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:08 | Ziņa # 295
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zinu, ka pirmie un otrie rotiņi ļoti laba strādā, kad tiem noņem oriģinālo trijžuburu āķi un pieliek galā mušu. Vienalga paštaisītu, vai pirktu, bet tāda kombinācija strādā - sevišķi straujākās upēs. Par cik man vienam rotiņam foreļojot pazuda viens no trim āķiem, tad es noņēmu salauzto trijžuburi nost un pieliku......pat nezinu kā to nosaukt - muša tā īsti nav, bet kaut kāda kāpura vai kukaiņa imitācija, ko lieto ziemā. Tad jau brīvdienās manīs, vai kāda forele šādu iekāros :)
Un jautājums pa tēmu - kur var nopirkt gatavas mušas? doma
Pielikumi: 2102557.jpg (60.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:20 | Ziņa # 296
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl viens eksperiments uz brīvdienām, bet nu prasās īsta muša! :)
Pielikumi: 6573578.jpg (55.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:21 | Ziņa # 297
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kuru dienu Tu taisies?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:26 | Ziņa # 298
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl neesmu izlēmis. Visticamāk sestdien, bet varbūt arī svētdien :D
Jāskatās kādi laika apstākļi kuru dienu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:54 | Ziņa # 299
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mļins...sestdien man divi koncerti jānodejo :(
ja svētdien, tad varbūt varētu provēt uz asti uzsēsties :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 17:05 | Ziņa # 300
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu varam braukt svētdien, ja esi braucējs. Tad arī agrāk varētu, sestdien es baigi agri netieku :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv