[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Dažādi spininga mānekļi
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 03.05.2012, 21:38 | Ziņa # 211
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Sebiles Bonga Jerks ir labs, lai gan man labāki rezultāti ir bijuši uz Sebiles Stick Shadd. Man Babītē vairākas reizes paglābis no nules... tagad nepelnīti atstāts rezervē, bet, ko darīt, ja daudz citu :D :D Runāju ar Olti, tam arī Kaņierī tīri labi gāja uz Sebiles Stick Shadd 1.majā maijā. Rīt arī aizlaidīšu uz savu iecienītāko seklo pieRīgas ezeru Kaņieri.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 03.05.2012, 22:23 | Ziņa # 212
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Krist obligāti atskaiti !!! Arī tieši bij doma laist uz turieni sestdien ,nekad nav būts svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 03.05.2012, 23:22 | Ziņa # 213
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
būs atskaite. Ceru, ka mans ziepju trauks arī šo to safočēs :DDD
jātaisās gulēt :))
 
martiDatums: Pirmdiena, 07.05.2012, 16:47 | Ziņa # 214
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
martins_ ticis pie jaunajiem lakidžon vobleriem...
tad pastāsti mums ar savu vērtējumu, kad notestēsi.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 07.05.2012, 18:27 | Ziņa # 215
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Jep :)
Vēl jau tāds sīkums, kā jānofraktē kāds radagabals, kas Rīgā šamos savāks un pēčāk man nodos...


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
RedDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 11:05 | Ziņa # 216
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 62
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
"Izvarotais" Mepps Giant :D




Pat noķēru uz šī vienu zemmēriņu plaude
Pielikumi: 5437112.jpg (70.5 Kb) · 2502318.jpg (59.9 Kb)


Zivis IR!

Ziņojumu laboja Red - Otrdiena, 08.05.2012, 11:10
 
martiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 11:13 | Ziņa # 217
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
normāls bleķis


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 11:14 | Ziņa # 218
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es nezinu kāpēc, bet es liktu āķi otrā galā...
Un vēl, varbūt bildē tik labi nevar redzēt, bet vajadzētu lapiņas platākajā galā dziļāku iedobi izsist. Izliekums ir labi, bet vajag iedobi kā karotei. Labāka spēle būs.

Man kastē ir Imanta Tiltiņa šūpiņš, no vienas puses misiņš, no otras varš. Arī platākajā (aizmigurējā) daļā ir padziļa iedobe, spēle lieliska. Ļoti bieži ir izglābis no nulles rezultāta. Iesaku!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Otrdiena, 08.05.2012, 11:15
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 11:57 | Ziņa # 219
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Āķi labāk liec otrā galā un kā jau dadziic rakstīja iebliez lielāku iedobi.Zivīgs būs noteikti. taada


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
eidisDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 14:41 | Ziņa # 220
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Kā darbināt Sebiles Magic swimmeri? Nespēju atkost spēli. Varbūt kāds var iepazīstināt kā šo mānekli pareizi izraustīt?
Pielikumi: 5881791.jpg (183.7 Kb)


Tight lines!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 14:48 | Ziņa # 221
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šis man arī ir šī gada jaunums, bet pasakains vobleris, vismaz spēle noteikti :D
lēna ietīšana ar īsu bet asu tviču un pauzīti....šis būs vobleris ar ko šogad visbiežāk darbošos, tikai vietu šim vajag piemērotu :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 14:56 | Ziņa # 222
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
engure, kaņieris, babīte.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eidisDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 15:08 | Ziņa # 223
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Engure, Babīte, Kaņieris man patālu sanāk. Bet manā pusē ir pāris ezeri, kurus šosezon pārbaudīšu. Vienu jau pārbaudīju, diemžēl nekas cerīgs. Viena maza līdaciņa ar tīkla pēdām uz muguras, skumji! un vēl dažas copītes. Kārtīgi izkāsts ezers, kā jau lielāka daļa manā pusē! :(


Tight lines!
 
martiDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 15:20 | Ziņa # 224
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es vairāk domāju - ezera tipu. tādu, kur ir sekls un apakšā zāļu deķis kurā šīs slēpjās un laba redzamība ūdenī.
esmu mēģinājis ar virsminiekiem strādāt pa nārsta vietām ķīšezerā, kur arī it kā ir sekls, taču redzamība vāja.
bet rezultāti nekādi :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Otrdiena, 08.05.2012, 15:41 | Ziņa # 225
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kad agrāk pats bieži spiningoju, tad bieži filozofēju par to, ka ar manekļiem bieži sanāk pārcenšanās. Jo ļoti bieži izšāva tādi modeļi, ka pat ne iedomāties. Pietam pats arī tad taisīju priekš sevis vienkāršus šūpiņus no vara un misiņa, daļa no kuriem, neskatoties uz savu necilo izskatu, bija patīkami rezultatīvi. Patreiz šad tad vien kā paņemu manu pēdējo spiningošanas aizraušanos u-laitiņu un paķeru asarus, pa kādai līdaciņai vai rudulim. Tagad man pašam priekš sevis būtu ļoti interesanti pamēģināt džerkus, bet nu nav tik masīva aprīkojuma man.


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Dažādi spininga mānekļi (Viss par dažādiem spininga mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv