[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 05.11.2018, 09:08 | Ziņa # 2791
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tak zvans draugam un brauc ciemā! Šonedēļ gan jau pa vakariem padauzīšos ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
TrokiisDatums: Otrdiena, 06.11.2018, 08:26 | Ziņa # 2792
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Vakar ielaidos Buļļupē ap 17:00 - pēc matins_ "navodkas" nu pilnā sparā un jaudā laidu meklēt zivis. nepagāja 10 min kā biju klāt, viena laiva stāv džeki mētā atspērušies .. nostājos .. atradu lielākos mānekļus un nu gatavs .. bet kā vienmēr "ČIKS", mētāju tā un šitā, lēnāk ātrāk raustot utt. ne kā, parādās vēl laivas un nu jau uz placi esam 8 laivas ... bet nevienam nekā, pirmā laiva sapakojas un laiž prom, pārējās ar piebrauc pamētā un prom.

Pēdējo 1 h mēgināju vizināties apkārt meklēt kur ir kas, bet reāli nerādīja ar neko īpašu.

Tā no 17:00 - 22:00 neredzēju ne vienu copīti :( laiks arī bija tāds kad no augšas visu laiku kaut kas krita.

Vismaz izmēģināju 6 kg enkuru, savādāk ieriekšējais 3,2 kg neturēja laivu :D


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 06.11.2018, 11:14 | Ziņa # 2793
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es šovakar paskatīšos cik slikti ir :) Čomi gan vakar kko bija sakasījuši vakarā ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Otrdiena, 06.11.2018, 11:16 | Ziņa # 2794
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Šodien būs razdāča par vakardienu.. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
TrokiisDatums: Otrdiena, 06.11.2018, 17:31 | Ziņa # 2795
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Es šovakar paskatīšos cik slikti ir Čomi gan vakar kko bija sakasījuši vakarā


Nu tad man jāmeklē īstais māneklis .... vai pat kompanjons kurš parāda kā to darīt ... ar martins_ nesanāk saskrieties pēdējā laikā uz copi :D


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
martiDatums: Otrdiena, 06.11.2018, 20:11 | Ziņa # 2796
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es šodien no 10:00-12:00 pie viena mēra tiku.
viens zemmērs un kādas 4 copes.
ak jā, un vēl viens mēra dēlis ar.







Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
TrokiisDatums: Otrdiena, 06.11.2018, 23:12 | Ziņa # 2797
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Slepeno vietu īpašnieki kas notiek Kīsī ar asari, ko pa dienu varētu padzenāt???


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 09:12 | Ziņa # 2798
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Baaaaigi sen neesmu ezerā bijis. Gan jau kaut ko sameklēt var noteikti, bet es laikam asari meklētu Daugavā drīzāk.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 09:12 | Ziņa # 2799
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Paldies Zivniekam par vakara copīti. Žanim kāds ir rubiļņiku norāvis neēdamajā režīmā, bet tik un tā viens mēriņš un divi heki atrāvās. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 10:40 | Ziņa # 2800
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Trokiis ()
Slepeno vietu īpašnieki kas notiek Kīsī ar asari, ko pa dienu varētu padzenāt???

Quote Zivnieks ()
Baaaaigi sen neesmu ezerā bijis

Asari arī neesmu meklējis kādu laiku ezerā. Pēdējās reizes biju uz līdakām. Pašā pēdējā reizē ūdens līmenis bija stipri lejā un nekas nenotikās. Arī domāju, ka Daugavā tagad vieglāk pie loma tikt hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 10:55 | Ziņa # 2801
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar arī ieslīdēju vietējos ūdeņos. Sanāca stundu pa gaismu pacopēt. Kamēr bija gaišs, darbojos džigā. Bija divas copes, bet abas netika realizētas svilpo
Iestājoties tumsai, pārgāju dropā. Drīz vien sekoja pirmā tukšā cope. Vēl pēc brītiņa pašās "pravodkas" beigās, kad jau gribēju celt mānekli augšā, kaut kas to torpedēja - tā ieskrēja māneklī, ka man gandrīz kāts no rokas izlidoja. Uzreiz pēc piecirtiena sapratu, ka tas nav zandarts. Vilkšana nebija ilga, bet adrenalīna pilna. Smuka un dusmīga līdaka uz dropšota sistēmas, pie kam zem pašas laivas - nu tas bija diezgan nervus kutinoši. Pie kam, tikko līdaku iesmēlu sačokā, mana dropšota sistēma sadalījās trijās daļās. Svins ar gabalu auklas nokrita caur sačoku dzelmē, āķis ar gumiju palika līdakas mutē, bet pie makšķeres palika tikai augšējā dropšota sistēmas daļa. Lai tur kā, bet man tika smuka mēra līdaka un super emocijas! ja
Turpināju dropot. Viena smuka zivs uzsēdās bez copes. Novilku kādu pusdistanci, tiešām bija smuka zivs galā....bet nebija lemts! plaude
Turpinājumā tomēr pie viena smuka mēra zandarta arī tiku. taada
Cope gan bija tāda visai vāja, tomēr noreaģēju, piecirtu - un mēra zandarts tika iesmelts laivā. Kopumā biju uz ūdens līdz 20:30 un dropā man bija 6 copes. Trīs tukšās, viena pavilkta bez copes un divas izvilktas zivis. Nav baigais "žors", bet pie savas zivs var tikt ja
Otro reizi tagad biju bez eholotes, par cik mana pašlaik meklē zivis Ālandos, un jāsaka, ka ļoti grūti ir bez eho. Sevišķi pēc ilga necopes brīža vispār nevar saprast, vai stāvi pareizi un iespēja, ka apkārt zivju nemaz nav ir diezgan liela. Bet pārstāties tikai uz čuiku arī īsti jēga nav. Copes beigās gan vienu enkura pozīciju nomainīju, bet tur nebija ne copes. fish
Neskatoties ne uz ko, pēdējās copes reizes ir atnesušas smukas zivis un, kā vienmēr - pozitīvas emocijas! hello
Ne asakas visiem! alus








Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 11:09 | Ziņa # 2802
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Interesanti jums tur vakar gājis un visi esiet pie zivs tikuši. No Zivnieka sapratu, ka copes bijušas vairākas un dažas pat ļoti jaudīgas, bet kaut kā nesēžas tas žanis virsū. Un izskatās, ka Aigaram arī bijis līdzīgi. Tātad zivs ir. Atliek tik meklēt pareizo pieeju un atslēdziņu. To arī centīsimies šovakar sameklēt, painspicējot vietas labi zināmās.


Laiks Copei/OSHELURE
 
martins_Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 11:55 | Ziņa # 2803
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Par to jaudu varētu pastrīdēties, man atšķirībā no Zivnieka visas copītes (ja to vispar par copītēm var saukt) bij pavisam mīkstas un žaņi, uz āķa uzsēušies, ar uzvedās kā mīkstie.. sen nebija redzēts, ka normāls mērs metrus 10 no laivas iziet uz glisi :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.11.2018, 12:51 | Ziņa # 2804
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Par to jaudu varētu pastrīdēties, man atšķirībā no Zivnieka visas copītes (ja to vispar par copītēm var saukt) bij pavisam mīkstas

Nu man jau līdaka torpedēja. Izvilktais žanis diezgan maigi uzcopēja. Un tas, kurš nokratījās, vispār bez copes uzsēdās. Bet bija labs, nāca ar kaucošu spoli un smagi. Pārējās copes arī tādas, ne ar baiso triecienu. Ja neskaita līdakas copi(tā bija ļoti laba), tad tikai vēl viena bija ar tesienu, bet garām! svilpo

Tā, ka pa starpai, var trāpīties arī jaudīgas copes! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 07.11.2018, 12:54 | Ziņa # 2805
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote martins_ ()
Par to jaudu varētu pastrīdēties

Martin, tad jau Zivnieks man būs "salējis" ausī !!! Šitās mīkstās un nepiecērtamās copes jau pagājušo sestdien ar čomu novērojām/piedzīvojām, kā rezultātā nesalīdzināmi vairāk tukšo copju nekā vajadzētu būt. Lai gan, bija arī vairāki labi tesieni, kas neuzsēdās.


Laiks Copei/OSHELURE
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv