[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
martiDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 18:22 | Ziņa # 2506
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šorīt biju ieskrējis Ķīsītī uz rīta copi.
Kamēr bija migla un bezvējš, tikmēr absolūts klusums.
Tiklīdz parādījās vējš, vilnītis un migla pazuda, tā uzreiz arī parādījās copītes.
Taču tad man arī prieki bija jābeidz un jāskrien uz darbu :(



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 18.10.2017, 06:24 | Ziņa # 2507
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
marti - forši asarīši! ja
Quote marti ()
Šorīt biju ieskrējis Ķīsītī uz rīta copi

Tas ir tas, ko es pēdējā laikā nespēju. Uz rīta copi aizbraukt gandrīz neiespējamā misija :D
Šosezon laikam vienu reizi esmu bijis uz foreļupi, uz rīta copi svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 18.10.2017, 08:24 | Ziņa # 2508
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
lielākais asaris (~36cm) paņēma uz paliela (13cm) voblera tvičā.



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 19.10.2017, 14:19 | Ziņa # 2509
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Strauta foreļu ķeršana ar silikona mānekļiem!


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 19.10.2017, 16:00 | Ziņa # 2510
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, baudāms video. Man pagaidām ar silikoniem foreļupēs nav īsti aizgājis. maz gan arī mēģināts. Toties Imanta slepenajā asaru upītē, ir aizgājusi tā štella labāk pat plastmasu un bleķiem. Un arī lētāk sanāk aprauties svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnovsDatums: Piektdiena, 20.10.2017, 11:45 | Ziņa # 2511
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 147
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Video labs, bet man tavi labak patik! :D
 
martiDatums: Piektdiena, 20.10.2017, 21:59 | Ziņa # 2512
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kādas pāris dienas atpakaļ drusku patrenēju eboat treneri :)



Superslepenās vietās. Nekāds žors nebija.
Mutes atvērās uz pusstundu un tajā laikā arī tikām pie praktiski vienīgajām dienas zivīm.
Trīs mazas mēra līdaciņas, apmēram tik pat zemmēra un ap desmit, bet smuki asari.
Pēc tam dienas otrajā pusē šturmējām Ķīsi, taču tur absolūts klusums - tikai viena zemmēra līdaciņa (man :) )

Ne asakas!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 23.10.2017, 11:50 | Ziņa # 2513
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar kādu pusotru stundiņu pastaigājām gar karjeru. Voldiņš ar dropšotu, Imants ar šūpiņiem un rotiem, es ar gumijām, bet ne micro. Vairāk tā kā uz līdaku. Rezultātā Imantam 0 copes, man viena copīte, bet Voldiņam viens ašuks. Tomēr tajā karjerā micro tēma ir daudz iecienītāka par jebkuru citu spiningošanas veidu svilpo






Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 25.10.2017, 13:54 | Ziņa # 2514
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Skaists foreļcopes video!


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 31.10.2017, 15:17 | Ziņa # 2515
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Aigara skubināts uzrakstīju nelielu rakstiņu par to, kā es sāku ķert foreles. Nekāds dižais rakstnieks es neesmu un godīgi sakot man arī ne pārāk patīk to darīt, bet kopā ar Aigaru nesen izveidojām Feisbukā grupu ar nosaukumu "Foreļu cope Latvijā" un ar kaut ko tur saturs arī jāaizpilda, piedevām jūtu, ka arī šeit esmu parādā kādu artavu no sevis ielikt. Es visādos veidos reklamēju visas parcopi.lv aktivitātes, jo ļoti patīk šis forums un tas, ko Aigars dara, tāpēc atbalstu to visos veidos. Lūk mans pirmais raksts, lūgums nevērtēt bargi :)
Kā es nonācu līdz foreļu copei! raksta


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Johnny_BravoDatums: Trešdiena, 01.11.2017, 12:34 | Ziņa # 2516
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Labs! ja


johnny bravo
 
parcopiDatums: Svētdiena, 05.11.2017, 14:29 | Ziņa # 2517
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ņēmu dalību vienā feinā pasākumā. "Makšķernieku radošais klubs" (MRK) rudens kausā. Starts un finišs bija no Sarkandaugavas garāžu kooperatīva, bet organizatoriskos pienākumus uzņēmās Zivnieks. Kas attiecas uz pašu copi, tad bija diezgan sūri. Atradu vien dažus asarus un krastā atvedu vienu mēra asari 21cm(mērs no 20 bija sacensībās). 3.vietai Elvijam pietika ar vienu mēra zandartu. Pirmās vietas ieguvējs Armands gan asarus bija atradis(ieskaitē gāja desmit lielākās zivis) un bonusā bija noķēris vēl 50cm zandartu. Bet nu daudzi neko nebija atraduši, baigi sūri. Tātad:
3.vieta Elvijs Meistars, 2.vieta Jānis Ģēģeris, 1. vieta Armands Mauriņš
Neskatoties uz sūro copi, pasākums bija ļoti foršs, labā kompānijā un Arvja uz ugunskura vārītā soļanka bija izcila. Labi pavadīta diena diena labā kompānijā. Paldies visiem un ne asakas! hello






















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 05.11.2017, 16:00 | Ziņa # 2518
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lūk arī neliels video! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Pirmdiena, 06.11.2017, 14:20 | Ziņa # 2519
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Vajadzēja nedaudz vairāk iespringt, pie šādiem rezultātiem dažas zivis būtu zelta vērtē bijušas hello


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 06.11.2017, 14:31 | Ziņa # 2520
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zeltu būtu grūti noķert, tur bija tabula pilna ar asariem + bonusā 52cm zandarts. Otro vietu gan varēja droši ķert rokā, jo tikai 4 ieskaites asari. Un lai arī cope bija švaka, ja vietas bija zināmas, to varēja droši izdarīt.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv