[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
Paštaisītie Mānekļi
parcopiDatums: Pirmdiena, 19.07.2010, 19:27 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piekrītu Kreisais!
Es ar esmu izmantojis sviniņu, lai dabūtu smagumu rotiņam:

Raivens97 - rekur palasi, kā es savulaik eskperimentēju ar spininga mānekļiem!
Varbūt atradīsi kādu noderīgu ideju! raksta
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 19.07.2010, 23:13 | Ziņa # 32
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Skaidrs ,paldies Veči! ;)


Ziņojumu laboja Raivens97 - Pirmdiena, 19.07.2010, 23:13
 
Raivens97Datums: Ceturtdiena, 26.08.2010, 00:36 | Ziņa # 33
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Čau,tātad sen nebiju te iegriezies un shodien sanāca piekāpt!

Atgriežoties pie rotiņa radās daži jautājumi!
1.kā un no kā lai uztaisa uz āķa to spalvu mudžekli?
2.Vai kā dekoratīvā lieta derēs tie sūdi ko pērļotāji liek virsū saviem mākslas darbiem,nu piemēram bumbiņas ar caurumu pa vidu?
3.vai āķi jāpērk jaunu,vai var atstāt šo pašu veco?

un par to drātiņu-nevienu zobtehniķi nepazīstu tādēļ šis rotīņš būs uz parastas drāts,kā jau sākumā minēju un rotiņš man būs tikai kā rezerves variants,ja nu galīgi vairs nav citu mānekļu! ;) tada

 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 26.08.2010, 00:59 | Ziņa # 34
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Raivens97 - Ir tā:
1. Spalvu mudžekli, kā Tu to sauc, var satīt no sarkana vilnas diega, citiem diegiem, vai zvēra spalvām. Tas ir vieglākais variants. Var arī paskatīties kā mušotāji sien mušas un uzsiet uz āķa pašu elementārāko. Mušas vietā uz āķa var uzlikt mazu tvisterīti.
2. Jā var, tās bumbiņas tīri labi der.
3. Ja āķis ir labs, tad vari atstāt to pašu, ja sarusējis, tad labāk nomaini.
Par "drātiņu" izmanto vara, vai cita nerūsējoša materiāla stiepli, piedevām jāskatās, lai nav pārāk resna pēc diametra, lai nav pārāk mīksta, ka nelokās un nav arī tik cieta, ka lokot salūzt. Ja pastaigā pa saimniecības preču un aizkaru veikaliem, tad šo to var atrast arī nepazīstot nevienu zobārstu :) fish
 
Raivens97Datums: Ceturtdiena, 26.08.2010, 09:42 | Ziņa # 35
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Raivens97 - Ir tā:
1. Spalvu mudžekli, kā Tu to sauc, var satīt no sarkana vilnas diega, citiem diegiem, vai zvēra spalvām. Tas ir vieglākais variants. Var arī paskatīties kā mušotāji sien mušas un uzsiet uz āķa pašu elementārāko. Mušas vietā uz āķa var uzlikt mazu tvisterīti.
2. Jā var, tās bumbiņas tīri labi der.
3. Ja āķis ir labs, tad vari atstāt to pašu, ja sarusējis, tad labāk nomaini.
Par "drātiņu" izmanto vara, vai cita nerūsējoša materiāla stiepli, piedevām jāskatās, lai nav pārāk resna pēc diametra, lai nav pārāk mīksta, ka nelokās un nav arī tik cieta, ka lokot salūzt. Ja pastaigā pa saimniecības preču un aizkaru veikaliem, tad šo to var atrast arī nepazīstot nevienu zobārstu

1.paldies par info!
2.tad viss ok,jo man māsa ir pērļotāja!
3.Tad laikam āķis būs jāmaina!
4.Tad jau nav tik traki! ja

Un lielumlielais paldies ;)

 
Raivens97Datums: Sestdiena, 28.08.2010, 22:39 | Ziņa # 36
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Rotiņš jau ir nobeigts,tiesa gan ne tāds kā no sākuma domāju;)

bet jaunais jautājums-Vai ir gāds māneklis ko var uztaisīt no šampja pudeles korķa?un ja ir tad kāds?

 
ZivinensDatums: Sestdiena, 28.08.2010, 22:53 | Ziņa # 37
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Raivēn ietaupi no kabatas naudas un nopērc kādu vizuli,rotiņu,poperi vai vobleri un sāc provēt ko noķert,a to nākamais jautājiens būs ko uztaisīt no aviācijas bumbas ko lietojamu chukle lai ko normālu uztaisītu jābūt arī priekšzināšanām uz dullo vien nekas prātīgs nesanāks,tā ir realitāte.
 
Raivens97Datums: Sestdiena, 28.08.2010, 23:40 | Ziņa # 38
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Zivinens)
Raivēn ietaupi no kabatas naudas un nopērc kādu vizuli,rotiņu,poperi vai vobleri un sāc provēt ko noķert,a to nākamais jautājiens būs ko uztaisīt no aviācijas bumbas ko lietojamu lai ko normālu uztaisītu jābūt arī priekšzināšanām uz dullo vien nekas prātīgs nesanāks,tā ir realitāte.

skaidrs!

 
parcopiDatums: Sestdiena, 28.08.2010, 23:59 | Ziņa # 39
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Raivens97 - No šampja korķa var uztaisīt popperi, vari apskatīt šeit! :)
Bet vispār jau Zivinens taisnību runā. Labāk pamēģini sākumā ar dažāda veida pirktiem mānekļiem, lai saprastu kas un kā un paralēli eksperimentē ar savējiem :) Spiningošana ir tāda joma, kur eksperimenti nebeidzās nekad :)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 05.09.2011, 14:50 | Ziņa # 40
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uztaisīju asaru rotiņu, pareizāk saliku, jo lapiņu pats netaisīju :D Rīt ezerā izmēģināšu :)
Pielikumi: 6912339.jpg (146.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 05.09.2011, 14:54 | Ziņa # 41
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es laikam rotinjus neesmu apguvis :D man uz vinjiem galiigi nekaa neveicaas :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 05.09.2011, 14:57 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man vispār bleķi ir visejošākie. Rotiņi un šūpiņi - tie ir mani iecienītākie mānekļi ja
Pēc tam seko vobleri un vismazāk lomus esmu noķēris uz gumijām un silikoniem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 15:11 | Ziņa # 43
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
eu, kāds ņemas ar rotiņu būvēšanu? es te biku pamēģināju, bet šamie negrib lāga griezties....stāvošā ūdenī vēl kkas notiekas bet upē, kur uzreiz šim jārubī, negrib.....
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 27.11.2011, 16:11 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
nu tāpat ne viens rotinu neredzot neko nepateiks.variantu jau daudz- nepareiza forma ,lapiņas izliekums,lapiņas svars par lielu utt.


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.11.2011, 17:16 | Ziņa # 45
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lapiņas rotiņiem labāk pirkt jau gatavas, kas rūpnieciski ražotas. Vai pirkt lētos rotiņus un tos pārveidot pēc sirds patikas un saviem ieskatiem ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv