[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
Paštaisītie Mānekļi
ZivinensDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 13:14 | Ziņa # 16
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ja lietosi tikai griezuli ar būs ok,jo šajā karstumā tik retā dienā līdaka kampj badaini un dziļi neierij.Ja Tava mērķzivs būs zandarts vai asaris,tad pavadu nevajag lietot!!!!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 13:17 | Ziņa # 17
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pievienojos Zivinena viedoklim :)
 
Raivens97Datums: Svētdiena, 11.07.2010, 22:46 | Ziņa # 18
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Griezulis ir tas plakanais bleķitis ja?
Manam rotiņam būs tāda shēma-->pašā galā būs āķis tad būs metāla bumbiņas ar caurumiem uzvērtas uz tās drādiņas (lai rotiņš smagāks un var tālāk aizmest.) tad būs griezulis bet pašās beigās domāju uzlikt kautkādu metāla gabaliņu kas būs līdzīgs zivs galvai.Un tad likšu klāt pavadiņu! ;)

Un kā jau teicu šo rotiņu es atjaunoju un tikai mazliet pārtaisu.Vakar uzdevu 1.jautājumu,šodien radās 2.jautājums!Tātad viss rotiņš bija apsūbējis un es nolēmu sūbējumu noņemt ar smilšpapīru.tā arī dariju,bet noliekot rotiņu uz galda un piespiežot lai beržot tas nestaigā atklājās ka drātīņa uz kā atrodas visas rotiņa detaļas bija tik sapuvusi,ka piespiežot tā pārlūza! Tad nu sāku domāt kur un kā lai dabūn jaunu drātiņu ,tad nu šodien aizbraucu uz laukiem un ieejot klētiņā pavisam nejauši ieraudziju pie sienas satītu drāts rulli un iedomājos uztaisīt vajadzīgo detaļu no tā, bet tad sāku šaubīties, jo visas iepriekšējās drātiņas lokot lūza.Bet tomēr nolēmu pamēģināt un nokniebu ar knaiblēm nost nelielu drāts gabaliņu,tad ieraudziju arī vairākus vadus apvilktus ar gumiju, to resnums bija tieši tāds cik resnu vaidzēja caurumiņu drāts galā tad nu es sāku darboties. Aptinu nogriesto drāts gabaliņu vienreiz riņķī gumijai un tad sāku tīt uz drātiņas taisnā gabala lai uztītais riņķis nenāk vaļā beigās,tad uztinu taisnajam gabalam apkārt drāti 4 reizes un lieko gabalu nokniebu ar knaiblītēm. Pagaidām drātiņa izskatās labi.tad gad būšu apstrādājis un sagatavojis pārējās rotiņā detaļas, tad domāju visu likt virsū uz šīs pašas drātiņas. Kā jums liekas vai ši drātiņa mani nepievils?Un ko vispār jūs varat pateikt par manu mazo rotiņa projektiņu?!

 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 23:26 | Ziņa # 19
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Raivens97 - nofočē un ieliec bildi, tad būs ko pateikt par Tavu rotiņu ;) Kas attiecās uz drāti, tad es izmantoju vara stieples un pērku saimniecības veikalos. Reizēm aizkaru veikalos ar labu materiālu ar vajadzīgo diametru var dabūt. Es ar rotiņus bieži pārtaisu pēc saviem ieskatiem. Bet lapiņu ar smilšpapīru netīri - viņa skrāpēsies tā. Paņem ar zobbirsti un zobu pastu sākumā notīri, bet vēlāk nopulē ar "goijas" pastu vai ko citu. Makšķerēšanas bodēs ir speciāla pasta vizuļu pulēšanai. Vislabāk pulēt ar filca gabaliņu, vai līdzīgu materiālu, bet var arī ar lupatiņu. Lai sokas taisīšana un ne asakas! ;)
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 12.07.2010, 00:17 | Ziņa # 20
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Upsss....!
Es jau notīriju ar smilšpapīru!

Šādu es rotiņu dabūju!

Pielikumi: 2766134.jpg (82.1 Kb)


Ziņojumu laboja Raivens97 - Pirmdiena, 12.07.2010, 00:24
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 12.07.2010, 00:27 | Ziņa # 21
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Atvainojos par dubult postu bet vienkārši nesanāk ielikt dažādas bildes vienā postā!

--->tad es rotiņu izjaucu

Rīt būs vēl bildes

Pielikumi: 0718391.jpg (124.3 Kb)


Ziņojumu laboja Raivens97 - Pirmdiena, 12.07.2010, 00:27
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 00:53 | Ziņa # 22
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskatās normāls rotiņš. Lapiņa interesanta ;)
P.S.Kas attiecās uz bildēm, tad vienā atbildes logā var pievienot piecas bildes. Kur pievieno bildi, vajag paspiest plusiņu un parādisies papildu logi, lai pievienot vairākas bildes. Attiecīgi arī kodus jāliek vairākus, lai bilde uzreiz būtu redzama.
Piemērs:

$IMAGE2$
$IMAGE3$
$IMAGE4$
$IMAGE5$ Kodu vietā būtu redzamas vēl četras bildes viena zem otras!
P.S.S. Vēl ieteikums - samazini bildes pirms liec iekšā :)

Pielikumi: 0602670.jpg (6.8 Kb)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 11:17 | Ziņa # 23
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
No parastās drāts nekas prātīgs nevar sanākt,pa mīkstu..........jādraudzējās ar kādu zobtehniķi,no šamējiem var dabūt ļoti labas stieples.
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 12.07.2010, 12:01 | Ziņa # 24
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tātad stieplīti es varu nopirkt no zobārsta ja?


Ziņojumu laboja Raivens97 - Pirmdiena, 12.07.2010, 12:01
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 14:54 | Ziņa # 25
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vari nopirkt no zobtehniķa,šamējie protēzes taisa.Man viens čoms tikai tādas stieples izmanto rotiņu taisīšanai.
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 12.07.2010, 15:43 | Ziņa # 26
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Zobtehniķis ir tas pats kas zobārsts?
 
Raivens97Datums: Ceturtdiena, 15.07.2010, 17:30 | Ziņa # 27
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tātad sen te nebiju neko rakstijs un izdomāju nofočēt un ielikt bildi-tāds mans projektiņš izskatās patreiz ;)

atvainojos par kvalitāti fočets ar datora kameru un te ir bilde

Pielikumi: 0963944.jpg (12.6 Kb)


Ziņojumu laboja Raivens97 - Ceturtdiena, 15.07.2010, 17:31
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 19.07.2010, 18:10 | Ziņa # 28
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Raivens97 - uzliec kaut ko smagāku arī uz stieples, savādāk Tavs rotiņš necik tālu nebūs aizmetams ;)
 
Raivens97Datums: Pirmdiena, 19.07.2010, 18:43 | Ziņa # 29
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
To kreisais

uzgriežņi derēs?

 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 19.07.2010, 19:14 | Ziņa # 30
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nē, labāk 4-8gr sviniņu, ar caurumu pa vidu. Var šādu:

Sākumu, sākot no augšas, atstāj kā ir, tad uzver svinu un tad uzliec kaut ko dekoratīvu:

Kā arī, kad uzliksi trīsžuburi, iesaku uz tā uzsiet kādu mušu vai uzvērt tvisterīti :)

Lai izdodas! ;)
Pielikumi: 2542014.jpg (104.4 Kb) · 2452121.jpg (81.2 Kb) · 5998639.jpg (24.8 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv