[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
Paštaisītie Mānekļi
AshuksDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 00:33 | Ziņa # 1
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Pielikumi: 7551281.jpg (134.1 Kb)
 
AshuksDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 00:42 | Ziņa # 2
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Dalamies pieredzē par paštaisītajiem mānekļiem,gūtajiem lomiem,kādus materiālus labāk izvēlēties u.t.t.

Pats esmu mēģinājis veidot poperi no bērza izvirpojis biju, taču kad sākās problēmas ar āķu ievietošanu,
vēlme ar laiku pazuda un es kaut kur pazaudēju savu smuko poperi, kurš diemžēl tā arī netika izmēģināts.

:(

Vēl es esmu uzlabojis šūpiņus tiem ap āķi apsienot sarkanu dzijas kušķīti,kas zivij atgādina motiļus,līdz ar to
tā spēle ir pilnībā savādāka un zivs reakcija arī uzreiz mainās.

 
AshuksDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 00:47 | Ziņa # 3
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba


Pielikumi: 8965623.jpg (30.4 Kb) · 7531404.jpg (19.3 Kb) · 2639618.jpg (89.5 Kb)
 
AshuksDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 12:06 | Ziņa # 4
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tiesa ziemā,bet esmu uz mormiškām dzeltenas gumijas lodītes (kuras pats biju izveidojis) spraust uz āķa un tas baltajām zivīm atgādina barības gabaliņu vai maizes bumbiņu , tiesa neko nenoķēru ,bet man šķiet raudiņām un pličiem vajadzētu labi ķerties.
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 15:32 | Ziņa # 5
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Izskatās labi. Man pašam gan "ne pārāk" sanāk kaut ko uztaisīt. Kaut gan uz citu taisītajiem ķeru labāk kā uz pirktajiem! ja

Nesen lasīju šo rakstu un skatos, ka Aigars ar visu laiku eksperimentē. Tie korķa popperi izskatās parupji, bet pieļauju, ka uz līdaku var nostrādāt :)



Ziņojumu laboja kreisais - Piektdiena, 11.06.2010, 15:35
 
AshuksDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 15:58 | Ziņa # 6
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Nē nu šos jau es neesmu taisījis.
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 11.06.2010, 17:28 | Ziņa # 7
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man ar tā taisīšana nepadodas,ņemu no meistariem kas pieprot to lietu,par lomiem nesūdzos,kaut ne visi ko ņem no meistariem strādā,tad aizstiep atpakaļ vecis pielabo bišku un atsāk ķerties. var paņemt roku darba 3 vienādus pēc skata,vienu ņems labi ,vienu vidēji un trešo nemaz,tas no manas pieredzes.Ir meistari uz kuru darinājumiem grūti ko noķert jo no 10 reāli strādā 1.Ja meistars pazīstams nav problēmu,aiznes un vai nu samainīs vai pielabos,ja sveš tad nu nekā ;)
 
AshuksDatums: Pirmdiena, 28.06.2010, 22:24 | Ziņa # 8
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Kāds ir mēģinājis no silikona "Gumijas" zivtiņas taisīt?
 
AshuksDatums: Otrdiena, 06.07.2010, 19:39 | Ziņa # 9
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Ir doma izveidot kaut ko līdzīgu džerkam. Varat ieteikt kādu pamācību?un kā Rotiņus taisīt?
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 06.07.2010, 20:17 | Ziņa # 10
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Lai taisītu rotiņus Tev ar kādu zobtehniķi jāiepazīstās,no šiem var dabūt labas stieples,arī divlatnieku izvalcēs.No kā serdi gatavosi un cik smagu tas jau gaumes jautājums ;)
 
AshuksDatums: Piektdiena, 09.07.2010, 00:41 | Ziņa # 11
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es te panniekojos drusku.



Neizskatas saistošs bez krāsām ,bet spēle ir aizraujoša! :O

Pielikumi: 3230482.jpg (24.8 Kb) · 4958259.jpg (25.3 Kb) · 6727604.jpg (111.9 Kb)
 
Raivens97Datums: Sestdiena, 10.07.2010, 23:57 | Ziņa # 12
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es tagad mēģināšu atrestaurēt un vienlaikus mazliet pārtaisiīt rotiņu!Redzēs kas sanāks ,tad kad būšu pabeidzis ielikšu bildes.

Un tagad pajautāšu vienu jautājumu!--->Kas,kur un kā jāliek lai rotiņš nesagriestu auklu?

 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 10:44 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Raivens97)
Kas,kur un kā jāliek lai rotiņš nesagriestu auklu?

Ja nelieto pavadiņu, tad vnk pie auklas piesien karabīni ar pretsavērpēju un pie tās kabini rotiņu. Ja lieto pavadiņu, tad tai jau ir pretsavērpējs. :)
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 12:56 | Ziņa # 14
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Raivi pirms ko sāc taisīt ir jābūt jau bišku profam copē,jo pirms taisa jau jāzin kādu rotāciju pie minimāliem apgriezieniem varēs izspiest.Viņam jārotē jau pie ātruma 1km. stundā ātruma.Vari paeksperimentēt aplīmējot ar hologrammām.Pats ķert zivis māku labi,bet mānekļu gatavošana man nepadodas.Bet nu cepuri nost Tev par uzņēmību.
 
Raivens97Datums: Svētdiena, 11.07.2010, 13:05 | Ziņa # 15
Jaunais censonis
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 36
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tātad ja man ir pavadiņa tad viss ir ok!ja?
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Paštaisītie Mānekļi (Viss par un ap to)
  • Lappuse 1 no 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv