[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 17:03 | Ziņa # 46
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es, ja ne šitajās, tad nākamajās brīvdienās arī atklāšu sezonu! ja
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 17:17 | Ziņa # 47
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es vēl drusku nogaidīšu, lai ūdeņi nedaudz nosēžās un sasilst. Pēc kādas nedēļas jau gan domāju, ka varēs arī jau ko noķert :)
 
OzolsDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 21:52 | Ziņa # 48
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kāds jau ir bijis jaunajā Salmo veikalā Maskavas ielā 256b?
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.04.2010, 13:46 | Ziņa # 49
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tikko no copes Ķīšezerā. Atkal pa nullēm. Piedevām liels vējš bija un nebija komfortabla cope. Izskatās, ka sakarā ar vēlo pavasara iestāšanos, normāla cope varētu sākties pēc nedēļas. Uz ko es arī ceru :)
Quote (Ozols)
Kāds jau ir bijis jaunajā Salmo veikalā Maskavas ielā 256b?

Ozols - šodien kā reiz tur iebraukšu pēcpusdienā. Kas tieši interesē? Varu iečekot. :)
 
JanDatums: Piektdiena, 09.04.2010, 21:55 | Ziņa # 50
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
parcopi – vai biji?
Kā ar sortimentu, salīdzinot ar Daugavgrīvas ielas un Juglas veikaliem?
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.04.2010, 23:14 | Ziņa # 51
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jan - biju. Man Daugavgrīvas veikals šķiet krietni labāks un Juglas Asaris arī, vienīgais labums jaunajam veikalam ir diezgan liela kātu un spoļu izvēle. Sev pat fīderi noskatīju, bet pagaidām nepirkšu(tehnisku iemeslu dēļ) :)
 
JanDatums: Sestdiena, 10.04.2010, 18:21 | Ziņa # 52
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
parcopi – paldies par informāciju, tagad vismaz zinu, ka speciāli uz šo veikalu braukt nav nozīmes. Kādu fīderīti tad noskatīji, ja nav noslēpums?
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.04.2010, 22:57 | Ziņa # 53
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nav noslēpums, tikai nosaukumu neatceros, man svarīgākais bija cena :D
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.04.2010, 17:14 | Ziņa # 54
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju Vecdaugavā uz ruduļiem ar pludiņu.
Sākumā atradu vietu, kur viens pēc otra ķērās tādi mazi rudulīši, kurus laidu vaļā:

Vēlāk gan atradu arī vietu, kur ķērās jau salīdzinoši normāli ruduļi. Dabūju septiņus ruduļus un vienu nelielu raudu. Priekš pirmā pavasara loma ar pludiņu nav slikti! ja
Pielikumi: 6207481.jpg (128.1 Kb) · 6273561.jpg (194.5 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 15.04.2010, 14:27 | Ziņa # 55
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju aizgājis līdz Ķīšezeram. Laiciņš labs, bet copes nav. Pat ruduļi pie niedrēm negribēja ķerties. Līdz maija mēnesim laikam uz Ķīšezeru vairs neiešu, jo no krasta jau īsti tur nav kur ķert. Lūk tā man šodien izgāja, nācās palikt bez fish
:D
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 20.04.2010, 16:05 | Ziņa # 56
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Brīvdienās iespējams līdz Ventai aizčāpošu
 
BriedisDatums: Otrdiena, 20.04.2010, 21:24 | Ziņa # 57
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Vecdaugavā jau karūsām jāsāk mosties ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 21.04.2010, 16:59 | Ziņa # 58
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju aizgājis uz Vecdaugavu tīri uz ruduļiem. Ķērās labi, bet mazi. Pārsvarā visus laidu atpakaļ. Sev paturēju pavisam maz un lielākos no mazajiem.

Satiku vienu copmani, kurš stāstīja, ka šorīt viņa kolēģis jau ir izmānījis 800gr karūsu. Man ar likās, ka niedrēs, ik pa laikam, kaut kas gana liels asti parāda. Gribēju to skatu nofilmēt, kamerai baterijas bija nosēdušās. Varbūt tiešām karūsas jau pamodušās.
Līdakas arī, ik pa laikam, izrāda aktivitāti :)
Pielikumi: 5675530.jpg (62.4 Kb)
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 21.04.2010, 19:28 | Ziņa # 59
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ruduļu cope ir diezgan sportiska padarīšana. Visu vēl vairāk apgrūtina fakts, ka šamējiem dikti patīk mazs dziļums un niedres. Es ne vienmēr uzdrošinos ar pludu ruduļos iet. Bet tā jau super - spēcīga zivs un pretojās līdz pēdējam! ;)
 
kuzijsDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 10:51 | Ziņa # 60
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Un ko pēc tam ar viņiem iesākt... man pat kaķis viņus neēd.....
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv