[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
kuzijsDatums: Trešdiena, 28.04.2010, 17:19 | Ziņa # 76
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ir doma pāriet uz Vagler tipa pludiņiem...kādas domas ir starpība copei ar vienkāršo slīdošo un Vaglerīti. Principā sēžu uz breksīšiem un līņukiem. raada raada
 
parcopiDatums: Trešdiena, 28.04.2010, 17:38 | Ziņa # 77
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kuzijs)
Ir doma pāriet uz Vagler tipa pludiņiem...kādas domas ir starpība copei ar vienkāršo slīdošo un Vaglerīti. Principā sēžu uz breksīšiem un līņukiem

Grūti pateikt, es slīdošos vispār praktiski neizmantoju - nepatīk. Uz mačkāta reizēm gan uzlieku šādu:

Bet tas tikai tāpēc, ka šis der tāliem metieniem labāk kā citi. :)
Pielikumi: 8808859.jpg (15.0 Kb)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.05.2010, 14:04 | Ziņa # 78
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt no rīta aizgājām ar senci uz Vecdaugavu. Šoreiz ar pludiņu un uz dzīvo. Neteikšu, ka baigi labi ķērās, bet bez loma nepalikām. Es uz dzīvo noķēru līdaku atkal tieši 1kg un 57cm garu un vēl uz pludiņu dažas baltās, bet sencim paveicās ar 1,3kg karūsu. Tiešām skaista :)
Rekur mans loms:

Rekur mūsu kopējais loms:
Pielikumi: 7532469.jpg (140.4 Kb) · 8206490.jpg (155.3 Kb)
 
je6kaDatums: Otrdiena, 04.05.2010, 18:57 | Ziņa # 79
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Karūsa komentārus neprasa! tada ja
 
sancho76Datums: Otrdiena, 04.05.2010, 23:23 | Ziņa # 80
Arheologs-vēsturnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 58
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Tā karūsu nu baigais gigants!
 
BriedisDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 11:18 | Ziņa # 81
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Līņi Vecdaugavā jau ķerās? domaa
 
OzolsDatums: Ceturtdiena, 13.05.2010, 16:41 | Ziņa # 82
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
raksta Biju Daugavā pie Ogres upes.Pāris plicēni,viens normāls asaris un četras raudiņas.Nekas iespaidīgs.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 14.05.2010, 11:02 | Ziņa # 83
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt biju uz rīta copi, cerībā uz kādu līni vai karūsu. Bet šodien bija tāda diena, kad pilnīgi nekas nevedās...aukla visu laiku pinās, iemest precīzi nevarēja, divreiz kaut kas labs(līnis vai karūsa) pieķērās, bet izvilkt nevarēju :D
Piedevām niedrēs, pilnīgi pie kājām, ņēmās tādas zivis, ka nervi vienkārši beigti :D Nezinu vai tās bija karūsas vai lielie ruduļi - nevarēja saprast. Galvenais, ka uz barību līņi noreaģēja labi, jau drīz pēc iebarošanas sāka nākt līņiem raksturīgie burbulīši, bet šodien nebija mana diena. Nākamreiz pirms copes jāpārmet krusts :D
Uz dzīvo, kas netālu bija iemesta, vispār nevienas copes nebija. Bet zivis vispār diezgan aktīvas šodien bija, tikai man neķērās, pieļauju, ka citiem šodien bija veiksmīga diena :)
Rekur mans rīta "dižloms" fish
Pielikumi: 6777553.jpg (141.2 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.05.2010, 17:52 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien biju ar laivu uz rīta copi. Aplauziens jau no paša rīta sanāca. Sākumā riktīgi sakoda odi, vēlāk izrādījās, ka esmu aizmirsis striķus un līdz ar to nevaru noenkoruties, tāpēc ieplānotās līņu un karūsu vieta aktrita. Peldēju uz brekšu vietu....tie ar neķērās....viens ap kilo pie pašas laivas aizgāja, tas arī bija viss. Reāli noķēru dažus pličus, asarus un citus sīčus, ko iesālīju(ne jau visus, lielāko daļu atlaidu, jo ķērās tiešām tikai mazie) un uztaisīšu voblas. Uz dzīvo vispār nebija nevienas copes, drusku arī paspiningoju, bet ar nekā. Piedevām jūtu, ka esmu nedaudz apdedzinājies saulē :)
Pielikumi: 2817572.jpg (147.7 Kb)
 
KretiinsDatums: Sestdiena, 22.05.2010, 08:51 | Ziņa # 85
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
šodienas "lielais loms" Odi gan nelika mieru ne
Pielikumi: 0562827.jpg (75.0 Kb)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 22.05.2010, 15:25 | Ziņa # 86
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tā viena karūsa izskatās ok :)

Vakar vakarā ar Eduku bijām iepeldējuši Ķīšezerā uz brekšiem uz pāris stundiņām - rezultātā dažas raudas, plicēni un daži pavisam sīki breksēni. Nesanāca Edukam parādīt, ka arī Rīgas ezeros copē :D

 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 24.05.2010, 20:29 | Ziņa # 87
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Rīt laikam pa ilgiem laikiem ar pludiņu pasēdēšu, ja vien nebūs maktenais lietus zivs
 
BriedisDatums: Pirmdiena, 24.05.2010, 20:35 | Ziņa # 88
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Es pirms Jāņiem būšu Latvijā, tad ar noteikti aiziešu, esmu jau krietni noilgojies pēc copes
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 25.05.2010, 20:05 | Ziņa # 89
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pasēdēju šodien ar pludiņu Lielupē, Kalnciema rajonā. Rezultāti neiepriecinoši + vēl samirku kā ūdensžurka :D
Noķēru dažas vērā ņemamas raudas, dažus pličus, divus brekšus zem 500gr un vienu smuku asari ap 300gr. Pie niedrēm ķērās arī ruduļi, bet izmērs bija tik niecīgs, ka to nodarbi ātri atmetu zivs
 
BriedisDatums: Sestdiena, 29.05.2010, 15:42 | Ziņa # 90
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Kā ar līņu lomiem? Ir jau kas prātīgs šogad gadījies? domaa
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv