[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
sheriffDatums: Ceturtdiena, 28.04.2011, 15:28 | Ziņa # 226
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Aigar, ja tavaa krastaa tie maljiki, dod pa muti, tracina vnji, vareetu padomaat ees nav ko
 
feeder77Datums: Ceturtdiena, 28.04.2011, 15:39 | Ziņa # 227
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Maļiki nekad uz štelli nedodās vienatnē,bet ja tu esi viens,vari pats norauties pa kupri maska
 
ljubitexDatums: Piektdiena, 29.04.2011, 18:31 | Ziņa # 228
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
sveiki! vai kads pazist tadu vietu-Straupe? Kadas tur ir makshkereshanas vietas?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.04.2011, 18:41 | Ziņa # 229
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
sveiki! vai kads pazist tadu vietu-Straupe? Kadas tur ir makshkereshanas vietas?

Aiz Straupes ir Plācis. Tur ir ezers, tajā esmu makšķerējis, bet es nezinu - manuprāt tas ir privāts ezers. Iespējams vēl kāda ūdenstilpne ir netālu, jāņem karte un jāpēta. Un par to ezeru Plācī derētu uzzināt kā tur ar copi. Toreiz pie pirts no laipiņas kaut kādas raudas un pličus varēja noķert pat dienā, tā ka zivis kaut kādas tur ir. Vismaz bija, jo tas bija kādu laiciņu atpakaļ, kad tur biju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sheriffDatums: Piektdiena, 29.04.2011, 18:48 | Ziņa # 230
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (feeder77)

Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Maļiki nekad uz štelli nedodās vienatnē,bet ja tu esi viens,vari pats norauties pa kupri maska


Nu garais ir taads kabans ka ne ar vienu vien tiktu galaa)

p.s.Straupee vienreiz biju, bet baigi sen bet bija kauchkaads mazs ezerinsh kur kaa jau rakstiija kauchkaadas siikalas tik keeraas, bijaam ar laivu.

 
ljubitexDatums: Piektdiena, 29.04.2011, 19:52 | Ziņa # 231
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Paldies puishi


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 16:59 | Ziņa # 232
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju Vecdaugavā. Saķēru sīkos un pasēdēju uz dzīvo cerībā uz līdakām. Nevienu nedabūju :D
Manā klātbūtnē viens no laivas divas izvilka un ejot prom, viens copmanis piesteidzās klāt, lai nobildēju šamējo ar līdakām - saķēris bija 4gb un lielākā 7kg! taada
Nopietns kukainis! ja Izvilka ar spiningu un mono 0,3mm auklu, par mānekli gan nezinu, kāds bija galā :)
Tā, ka līdakas ņem, tikai ne man :D


Za ribalku!
 
spocinshDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:11 | Ziņa # 233
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
iesakat uz ka man labak kert linus un raudas?taisos kert 500m no dambja.dzilums liels un ir ari seklakas vietas kur ir zales.uz ka kert? fish
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:19 | Ziņa # 234
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (spocinsh)
iesakat uz ka man labak kert linus un raudas?

Ja Tu domā uz kādām ēsmām, tad es personīgi uz raudām kā ēsmu Nr.1 iesaku mannas kulteni, bet uz līņiem baltos tārpus kopā ar slieku. Vēl var mēģināt arī kukurūzu, mīklu, sienāžus, gliemežus, dažādus kāpurus u.t.t. hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spocinshDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:21 | Ziņa # 235
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Ja Tu domā uz kādām ēsmām, tad es personīgi uz raudām kā ēsmu Nr.1 iesaku mannas kulteni, bet uz līņiem baltos tārpus kopā ar slieku. Vēl var mēģināt arī kukurūzu, mīklu, sienāžus, gliemežus, dažādus kāpurus u.t.t

pasaki ludzu ka uztaisit to manna kulteni
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:22 | Ziņa # 236
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:27 | Ziņa # 237
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
vai kads pazist tadu vietu-Straupe? Kadas tur ir makshkereshanas vietas?

Netālu no Straupes ir daudziem pazīstamais maksas dīķis „Ūdensrozes”. Pie Plāča ir divi ezeri Eiķens un Riebiņš. Eiķenā no krasta nav īsti ko darīt, ja vien neiet pie mājām. Riebiņam gar vienu krastu ir privātmājas un tur tu nebūsi gaidīts. Gar otru krastu ir kādas desmit vietiņas kur var labi tikt klāt. Riebiņā var tikt pie smukiem breksīšiem un līņiem. Un vēl jau ir taču arī Brasla un Gauja.


LSMK-Milo
 
spocinshDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:27 | Ziņa # 238
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
pasakat ludzu ka pagatavot rivmaizi
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:30 | Ziņa # 239
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (spocinsh)
pasakat ludzu ka pagatavot rivmaizi

Izkaltē maizi un sarīvē, vai nopērc veikalā jau gatavu rīvmaizi! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spocinshDatums: Svētdiena, 01.05.2011, 22:31 | Ziņa # 240
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Izkaltē maizi un sarīvē, vai nopērc veikalā jau gatavu rīvmaizi

rivmaizi izmanto ka baribu vai ka esmu?
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv