[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
BorodaDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 14:28 | Ziņa # 1456
Grupa: Dzēstās
http://translate.google.com/#lv|ru|%C5%BEagaru%20sai%C5%A1%C4%B7is

latviski - žagaru saišķis, krieviski -?
:D


Ziņojumu laboja Boroda - Piektdiena, 08.06.2012, 14:29
 
RaichaDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 14:46 | Ziņa # 1457
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
latviski - žagaru saišķis, krieviski -?
:D

:D :D :D
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 15:08 | Ziņa # 1458
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
педик :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 16:34 | Ziņa # 1459
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Strītreiseri esot uzvarējuši tiesā Ceļa Policiju, jo spēja pierādīt, ka pie ātruma 230 km/h nav iespējams saskatīt zīmi "50" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 16:34 | Ziņa # 1460
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pirms 20 min.aizdegusies VID ēka. Lūgums palīdzēt ar ko nu varat - malka, benzīns, ogles... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 16:42 | Ziņa # 1461
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vecmamina pirms naves saka berniem un mazberniem: ''Es jums atstaju visu savu mantibu - savus 50000 hektarus zemes ar daudzajam ekam,bagatigi apkoptajam un augligajam zemem,ka ari savu attistito fermu ar daudzajam govim,kazam,aitam,cukam u.t.t un protams visu savu sataupito naudu 598 665 644 765,56 $,dzivojiet atceroties par mani.''

Visiem acis lielas,smaidi plasi: '' Bet,vecmamin,kur ir Tava varena ferma?''

Vecmamina ar beidzamajiem spekiem:'' Draugiem.lv...'' :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 16:45 | Ziņa # 1462
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāds vīrs karstā vasaras rītā izdomā
izmantot izdevību un aiziet pa pliko
pasauļoties pludmalē, kur nav nūdistu.
Nonācis pludmalē vīrs vērīgi
paskatījās visapkārt un, nevienu citu
tur neredzēdams, izmetās pliks un metās zemē sauļoties. Katram
gadījumam paņēmis avīzi sev blakām,
ja nu kāds nāk, lai ir ar ko piesegt
intīmo zonu. Tik tikko zemē nometies
no nekurienes, pienāk kāda meitene
un prasa, kāpēc puisim avīze uz ķermeņa. "Zem tās ir putniņš, kuru
nekādā gadījumā nedrīkst aiztikt,"
atcirta puisis. Atvēris acis, un
konstatējis šausmīgas sāpes intīmajā
zonā, puisis attapies slimnīcā.
Vienīgais, ko viņš spēj ataust atmiņā kā pēdējo, ir šī
meitene. Policija nekavējoties
devās noskaidrot lietas apstākļus,
uzzinājuši meitenes dzīves vietas
adresi. Policisti meiteni pratinot: "Es
tikai gribēju paspēlēties ar putniņu, taču tas man iespļāva sejā. Es
sadusmojos, pārlauzu viņam kaklu,
saspārdīju olas un nodedzināju ligzdu." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 11:25 | Ziņa # 1463
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Austrālijas fermeris pieiet pie dīķa un ierauga, ka tajā peldas kailas meitenes. Ieraudzījušas vīrieti, tās kliedz: — Tinies prom, mēs neiesim no ūdens ārā, kamēr tu neaizvāksies! — Baigi jūs man esat vajadzīgas! Es tikai gribēju pabarot savu krokodilu :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 12:49 | Ziņa # 1464
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Inta riktīgi dusmīga :D riktīga latvju vecene :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 20:03 | Ziņa # 1465
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Акция в супермаркете: для тех, кто покупает утром в понедельник пиво, кассир пикает беззвучно. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 20:09 | Ziņa # 1466
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mani izdzina no matemātikas stundas.Acīmredzot,skolotājai nepatika,ka uz viņas jautājumu "Kas ir pēc 69?",es atbildēju "Mutes skalošana".


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 23:09 | Ziņa # 1467
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Муж с женой решили отдохнуть, только муж на курорт приехал на день раньше. Приехал, снял номер. В комнате был компьютер с выходом в интернет. Решил написать сообщение жене, которая завтра должна приехать. Но адрес набрал неправильно, ошибся на одну букву.

Получилось, что он написал другой, женщине-вдове, которая сегодня похоронила мужа. Вдова решила проверить почту. Там было несколько сообщений с соболезнованиями и одно сообщение с заголовком: "Моей жене, которая пока еще дома". Заходит сын вдовы к маме в комнату. Видит, мама сползает со стула, бледная. Сын смотрит в монитор, а там сообщение: "Дорогая! Знаю, что ты не думала что я напишу тебе, но оказывается, здесь есть интернет! Только хотел сказать, что добрался нормально. Зарегистрировался. Готовлюсь к твоему прибытию. Надеюсь, ты доберешься без происшествий, как и я! С нетерпением жду! Р.S. Здесь жарко!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 10.06.2012, 00:07 | Ziņa # 1468
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dzīvoju trūcīgi: siers ar pelējumu, vīns vecs, automobīlis bez jumta un tālrunis bez pogām.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.06.2012, 09:11 | Ziņa # 1469
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
- Sēžu Makdonaldā, pēkšņi pieskrien klāt Dombrovskis, paķer manus frī kartupeļus ar kolu un ar tekstu - tev tāpat neviens neticēs - aizskrien! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 08:07 | Ziņa # 1470
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mans tēvs bija pacietīgs. Kad es izdarīju blēņas, viņš lēnām skaitīja līdz simts, nomierinājās, un tikai tad pacēla manu galvu virs ūdens. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv