[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 15:15 | Ziņa # 1471
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāds klients pirmo reizi aiziet pie pazīstama advokāta. - Sakiet, cik maksā jūsu konsultācija? - 200 Ls par atbildēm uz trīs jautājumiem. - Stipri dārgi, vai ne? - Jā, tā varētu teikt. Un kāds ir jūsu trešais jautājums? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 15.06.2012, 15:17 | Ziņa # 1472
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
— Mammu, gribu tetovējumu! — Nes siksnu – tūdaļ ietetovēsim! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 12:19 | Ziņa # 1473
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Kāpēc jūs neglābāt sievu, kad viņa slīka? -Es jau nemaz nesapratu, ka viņa slīkst. Auroja kā parasti! :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 21:12 | Ziņa # 1474
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Elvis dodas uz mājām, aiz viņa iet brālis. Elvis: - Izbeidz man sekot. Ej prom! Brālis: - Ej dirst, es arī gribu uz mājām! :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
je6kaDatums: Sestdiena, 16.06.2012, 21:37 | Ziņa # 1475
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ja :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 00:25 | Ziņa # 1476
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
1.-Džo 2.-Džeiks
Divi kovboji sarunājās 1. prasa 2.
-Klau! Tu 3 klases esi pabeidzis paskaidro man nemācītajam kas ir lietu aprite dabā?
-Elementāri! Pieņemsim, ka tevi rīt nošaus, tad mēs tevi apglabāsim, uz tava kapa izaugs zālīte, to apēdīs mans zirdziņš, pēc tam viņš prērijā noliks čupu, es pieiešu pie tās, iesperšu pa to un sacīšu...
-Sveiks Džo tu nemaz neesi mainījies-!!!!:D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 00:33 | Ziņa # 1477
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
— Kur tu biji?
— Salidojumā ar klasesbiedriem.
— Trīs dienas!!!
— Mēs mēģinājām atcerēties...
— Ko atcerēties?
— Kur es dzīvoju... :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 00:43 | Ziņa # 1478
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Znots pasauc sievasmāti un saka-aizskrien man pēc aliņa! Sievasmāte- galvu durvīs esi saspiedis? Meitenīte es, tev pēc aliņiem skraidīt? Znots- došu 10ls, atlikums tavs. Sievasmāte pavelkas uz tādu piedāvajumu, atnes tomēr alu. Znots izdzer alu, domā snabītis tā kā netraucētu. Sauc sievasmāti, lai aizskren pēc sņabja. Šī- galīgi dēli sagājis, pēc šnabja tev skriešu?! Znots- 10ls atlikums tavs. Sievasmāte aizjož pēc šnabja. Znots izdzer šnabi, labā štīmē sauc sievasmāti, lai uztaisa viņam mine**ņu. Sievasmāte vnk zaudē valodu.Znots piesola 50ls un apsola nevienam neteikt. Sievasmātei 50ls nav maza nauda,paminstinās, bet piekrīt ar. Pēc mi*eta, znots piedāvā par 50ls izm*lēt sievasmāti. Sievasmāte transā no znota bezkaunības, bet piekrīt. Tā nu viņš mīlē viņu, līdz znotam iezvanas telefons. Zvana sieva- mīļais, šodien pastniecei jāatnes mammai pensija, Tu, lūdzu atdod to viņai. Tas atbild- protams,mīļā, es jau pamazām atdodu...


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 17:34 | Ziņa # 1479
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Žurnālists jautā psihiatriskās slimnīcas galvenajam ārstam:
— Kāds ir galvenais kritērijs,lai izrakstītu slimnieku?
— Mēs ielejam vannā ūdeni, blakus liekam tējkaroti un lielu smeļamo krūzi un liekam dabūt ūdeni laukā no vannas.
Žurnālists smejas un saka:
— Jebkurš normāls cilvēks ņems krūzi!
— Nē, — saka ārsts, — normāls cilvēks izraus vannas korķi! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 19.06.2012, 09:32 | Ziņa # 1480
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
-Ko dari?
-Neko...
-Tu jau vakar neko nedarīji!!!
-Es vakar nepabeidzu... :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 19.06.2012, 15:28 | Ziņa # 1481
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bērnam izrāva zobu, mamma, izejot no zobārstniecības kabineta, saka:
- Dēliņ, kas tantei jāpasaka?
Dēls caur asarām: - KUCE! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 19.06.2012, 16:24 | Ziņa # 1482
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Biju uz kalna! Sākumā braucu uz slēpēm, pēc tam uz ceļiem, vēlāk uz mutes un pēc tam ar ātrajiem. :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 20.06.2012, 23:08 | Ziņa # 1483
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dakter, man tās medicīniskās svecītes nepalīdz. Jau divas paciņas apēdu, bet nekā. -Jūs viņas ēdāt?! -Nē nu ko tad, dirsā bāzt, vai?! :D


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 21.06.2012, 18:58 | Ziņa # 1484
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Atnāk ciemos vīramāte pie vedeklas.Ar pirkstu velk pa televizoru,skapi,galdiņu-meklē putekļus.Rāda putekļus uz pirksta:
-Kādu parunu te lai pasaka?(domājusi-tīrība-veselības ķīla).
Vedekla,ilgi nedomājot,izmet:
-*Cūka visur dubļus atradīs!* :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 21.06.2012, 20:00 | Ziņa # 1485
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Normāli cilvēki savā vārda dienā dzer, bet Jāņi lāpās. :D alus


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv