[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 22:17 | Ziņa # 1441
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kur tu biji visu nakti? - Policijas iecirknī! - par ko? - par nepakļaušanos policijai! - ko tu izdariji? - mam tu pati teici nesēsties svešās mašīnās... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 31.05.2012, 00:40 | Ziņa # 1442
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nez kāpēc palūgt uz ielas cigareti skaitās normāli,bet,ja palūdz kādam gabaliņu šokolādes,tad uz tevi skatās kā uz idiotu :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 31.05.2012, 00:41 | Ziņa # 1443
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrs pārnāk no rīta agri mājās.Sieva šim saka:
-Paskaties,cik pulkstenis!
Vīrs šai saka:
-Ko tu man te savu pulksteni bāz acīs!Mana māte tēvam kalendāru rādīja! :D :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 31.05.2012, 00:51 | Ziņa # 1444
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Mamma teica, ja uztaisīšu tetovējumu, mājās varu nerādīties. Tēvs teica, ka tāda izdevība negadās bieži un man tā ir jāizmanto. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 31.05.2012, 19:55 | Ziņa # 1445
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
No ledus prom jātaisās laicīgi...


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
jutrixDatums: Piektdiena, 01.06.2012, 00:44 | Ziņa # 1446
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jauns čalis grib izvairīties no armijas, uzliek baigi biezās brilles un tēlo vājredzīgu. Okulists uzraksta slēdzienu, derīgs tikai tuvcīņās. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 01.06.2012, 00:45 | Ziņa # 1447
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Starptautisks tetovējumu konkurss. Pirmais iznāk francūzis, uz krūtīm uztetovēts Eifeļtornis ar Parīzes panorāmu.

Publika sajūsmā. Nākamais amerikānis, uz muguras krāsaina Brīvības statuja ar Ņujorkas skatiem. Publika sajūsmā.

Pēdējais iznāk gruzīns, uzliek uz galda locekli, bet tur uztetovēts punktiņš. Publika un žūrija nesaprašanā: "Ko tu te nāc

ar tādiem niekiem?" Gruzīns saka: "Padaždi, daragoj,kagda vstaņet uvidiš vsju panoramu Tbilisi!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 01.06.2012, 11:31 | Ziņa # 1448
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sveiks, vai tu nepateiktu, uz ko tā visu laiku auro tava sieva?
- Uz mūsējo suni.
-Nabaga dzīvnieks! Vakar garām ejot es dzirdēju, kā viņa solījās viņu izdzīt no mājas un atņemt mājas atslēgas!
:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Piektdiena, 01.06.2012, 16:39 | Ziņa # 1449
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrs ieskrien bārā ar pistoli. - "Kurš gulēja ar manu sievu?!" No tālākā stūra atskan balss -"Vecīt,tev nepietiks lodes!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 01.06.2012, 17:21 | Ziņa # 1450
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
- Dārgais,ko tu dari? - Meklēju laulības apliecību? - Kāpēc??? - Gribu atrast derīguma termiņu!!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 04.06.2012, 09:43 | Ziņa # 1451
Grupa: Dzēstās
Latvijā kaut kā nepareizi asfaltu uz ceļiem klāj. Vajag taču ar gludo pusi uz augšu!
:D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 05.06.2012, 08:13 | Ziņa # 1452
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Valodas skolotāja gāja garām skolas apsaimniekotāja darbnīcai un uzkāpa uz naglas. Apsaimniekotājs bija šokā - tādus necenzēto vārdu locījumus viņš vēl nebija dzirdējis! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 21:11 | Ziņa # 1453
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Opis brauc tramvajā-Iekāpj čigānu bars-Opis nobļaujas: O bļe kabatu kontrole.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 21:50 | Ziņa # 1454
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es 20 gadus trenejos boksā, mana sieva 15 gadus trenējas kikboksā. Mēs nestrīdamies. Reāli mīzīgi!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 22:18 | Ziņa # 1455
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Mēs nestrīdamies.

tagad es zinu, kas jādar, lai sadzīvotu draudzīgi... :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv