[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
spulgitsDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 17:24 | Ziņa # 1426
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Sieva: es vēlētos, lai gultā tu būtu tikpat pieklājīgs kā pie galda. -Vīrs: lēnām iekāpjot gultā, mīļā, pasniegsi pupus lūdzu? svilpo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BebrsDatums: Otrdiena, 29.05.2012, 21:25 | Ziņa # 1427
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Uzzinājis par aiFona un aiPada popularitāti, aiGars sāka ļoti lepoties ar savu vārdu :D


Nav bildes- nav zives :D
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 00:35 | Ziņa # 1428
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kopā ar maniem draugiem,nav iespējams kļūt bagātam, mēs varam nodzert jebkuru summu :D alus


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 02:28 | Ziņa # 1429
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sieviete sev uz 50. dzimšanas dienu uzdāvina sejas kosmētisko operāciju. Viņa iztērē 8000ls, bet rezultāti viņu priecē.

Pa ceļam uz mājām, viņa apstājas pie kioska, lai iegādātos avīzi un, pirms dodas prom, pārdevējam jautā: "Ceru, ka jums nekas nav pretī, ja pajautāšu, cik gadus jūs man dotu?"
"Nu, es dotu 32", pārdevējs atbild.
"Nekā, man ir precīzi 50", sieviete laimīgi atbild.

Pēc kāda laika viņa iegriežas McDonaldā un pārdevējai uzdod to pašu jautājumu.
"Varētu būt 29", meitene atbild.
Ar lielu smaidu sejā, sieviete atbild: "Nē, man ir 50".

Tagad viņa jūtas ļoti pašpārliecināta. Pa ceļam uz mājām viņa iegriežas aptiekā. Viņa dodas uz kasēm, lai iegādātos vitamīnus un arī šim pārdevējam uzdod aktuālo jautājumu.
"Es dotu 30", atbild pārdevējs.
Viņa atkal lepni atbild: "Man ir 50, bet paldies"

Viņa dodas uz pieturu un kamēr gaida autobusu, viņa blakus stāvošajam onkulītim uzdod to pašu jautājumu.
Viņš atbild: "Kundzīt, man ir 78 gadi, mana redze nav tik asa. Tomēr, kad biju jaunāks, es iemācījos veidu kā ļoti precīzi noteikt sievietes vecumu. Tas izklausīsies nepieklājīgi, bet šai metodei nepieciešams, lai es aptaustu jūsu krūtis. zem jūsu krūštura. Un tikai tad es varēšu pateikt jūsu precīzu vecumu."

Iestājas klusuma brīdis, bet sievietes ziņkārība viņu uzveic un viņa izsper: "Ai, lai iet ar!"

Viņš paslidina savas rokas zem viņas blūzītes un sāk lēni un uzmanīgi spaidīt viņas krūtis. Viņš rokās sver katru krūti un maigi iekniebj abos krūtsgalos. Viņš saspiež kopā viņas krūtis un parīvē vienu pret otru.

Pēc pāris minūtēm šādā garā, viņa saka: "Nu labi, labi, pietiks - cik man gadu?"
Viņš vēl pēdējo reizi saspiež viņas krūtis, novāc rokas un saka: "Kundze, jums ir 50".
"Tas ir neticami! Kā jums tas izdevās?"
Onkulīts atbild: "Apsoliet, ka nedusmosieties?"
"Es apsolu", viņa atbild.
"Es McDonaldā stāvēju aiz jums rindā" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 02:29 | Ziņa # 1430
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Азербайджан попросил у России бабок на Евровидение. Ну им и прислали.. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 13:27 | Ziņa # 1431
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Во времена студенческого жития-бытия в общаге наступил момент, когда тараканы просто-таки достали. В связи с этим был куплен китайский противотаракановый мелок. Так как приближались выходные, не у меня выпала удача съездить на пару деньков домой к родителям. Соседям по комнате был выдан мелок и соответвующие указания порисовать стены и нижнюю часть мебели.
Вернувшись в понедельник утром, я увидел замечательную картину - По всей комнате в перемешку с вещами валялись пустые бутылки, в комнате стоял стойкий, режущий глаза запах перегара, на кроватях валялись храпящие тела, в общем обычное утро в понедельник.
Но... Все стены, мебель, двери и холодильник были покрыты лозунгами сделанными китайским мелком: "ТАРАКАНЫ - ПИДАРАСЫ", "TARAKANY GO HOME", "ТАРАКАНЫ, ИДИТЕ В КОМНАТУ N 720".
Вы можете не верить, но никогда еще китайский мелок не был так эффективен. Тараканы исчезли надолго.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 13:33 | Ziņa # 1432
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Мужской туалет. Как водится, перекур. Толпа - человек пять. В закрытой кабинке ( где по большой нужде закрылся программист) звонит мобильный. Из кабинки раздается:

- Да, я слушаю! Что делаю? РАБОТАЮ! Как что? Продвигается? А... гм. Нормально... продвигается... Туговато немного... Поднапрячься? Рад бы, да некуда. И так на пределе. Нет, быстрее не могу. Канал узкий. Сколько ни старался - больше не лезет. Расширить? Как?! Мне отсюда видней, и я вам говорю - расширить нельзя!

Мужики забывают о перекуре и давятся со смеху. А парень вошел в кураж и уже орет на всю парашу:

- Да сами вы во всем виноваты! Загоняете по восемь метров! И как, вы думаете, оно пролезет? Что? Всего семь с половиной? Да мне хоть восемь, хоть семь с половиной - одинаково. Предупреждал же: максимум два метра! Теперь придется вручную выколупывать. Что мне здесь, до утра сидеть, что ли?

Парочка перекурщиков, держась за стены, еле сдерживается от хохота. Программист орет еще сильнее:

- У меня зависло так, что тремя пальцами не поможешь! Что? А что я, по-вашему, здесь делаю?! Конечно, по частям! Эта колдобина целиком никак не пройдет! В общем, еще часа два. Ладно. Но вы на будущее зарубите на носу: два метра! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:45 | Ziņa # 1433
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uzņemšanas komisijā. Ienāk pirmais kandidāts. Viņam jautā:
- Cik ir 2x2 ?
- 3
- Nepareizi
- Nu tad 7
- Nepareizi
- Tātad 9
- Atkal nepareizi. Bet jūs protat meklēt dažadas pieejas, esat elastīgs domāšanā - uzņemts.
Ienāk nākošais.
- Cik ir 4x4?
- 5
- Nepareizi
- 5
- Nepareizi, padomājiet vēl.
- 5
- Nepareizi. Bet jūs mākat pastāvēt par savu viedokli, esat ļoti noteikts. Pieņemts!
Nāk nākošais.
- Cik ir 2x2?
- 4
- Pareizi. Bet, diemžēl, vietu vairāk nav. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:46 | Ziņa # 1434
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vinnijs Pūks saka sivēnam
- Es tevi vakar restorānā redzēju.
Sivēns jautā:
- Ar ko es tur biju?
Uz ko Pūks atbild:
- Kopā ar kartupeļiem un tomātu mērci! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:47 | Ziņa # 1435
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sarunājas divi paziņas:
-Kāpēc tava sievasmāte nomira?
-Pārāk ātri grauza saulespuķu sēklas!
- Aizrijās ar mizām?
-Nē, ar saulespuķu eļļu! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:48 | Ziņa # 1436
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Peldētāja Zuzanna, lai treneris nepamanītu, ka viņa aizmirsusi peldcepuri, peldēja bez pelkostīma. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:48 | Ziņa # 1437
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vārda brīvība visdārgākā ir tad, kad ar āmuru trāpi sev pa pirkstiem. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:49 | Ziņa # 1438
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pugačova un Galkins paziņojuši, ka nolēmuši krustot ne tikai dzīves ceļus, bet arī uzvārdus un turpmāk abi saukšoties - PUGALKINI ! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 14:50 | Ziņa # 1439
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pabeigta jaunas dzīvojamās mājas celtniecība. Celtnieku brigāde novāc ap māju esošās sastatnes, uzkopj apkārtni… Te pēkšņi ēka ar milzīgu troksni sabrūk. No celtnieku vagoniņa izskrien brigadieris un sauc:
— Es taču teicu — nevākt nost stutes, pirms dzīvokļos nav izlīmētas tapetes! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 30.05.2012, 21:08 | Ziņa # 1440
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bērni filmējas sulas reklāmā. -Es esmu zemenīte! -Es banāns! -Es ķirsītis! -Bet es- muļķis! Režisors: Puisīt, es jau simto reizi atkārtoju- tu esi tomāts!Sākam no sākuma! -Es esmu zemenīte! -Es banāns! -Es tomāts! Režisors: -Nē, puisīt, tu esi muļķis!Tagad bija jārunā ķirsītim. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv