[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 01:49 | Ziņa # 1336
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Karavīrs uzrunā karali:
— Lūdzu, kungs, Pūķa galva!
— Tagad izpildiet savu solījumu!
— Labi, lūdzu, tev princeses roka! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 01:50 | Ziņa # 1337
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pa mežu iet 2 mednieki un pēkšņi viens saka
- redzēji?
otrs :
- nē !!
Pirmais nu žel zaķis aizleca!
Nu lab , vēlak atkal pirmais
- redzēji?
otrs:
- nē !!
Pirmais
- Nu kā neredzeji Irbe aizskrēja!!!
Nu lab vēlak atkal abi iet pa ceļu un pirmais saka :
- Redzēji ??
Otrais negrib justies neveikli un saka :
- Jā !
Pirmais :
- A ,kapēc tad iekāpi ? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 01:52 | Ziņa # 1338
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Lidmašīnā. Piloti aizmirsuši izslēgt mikrofonu, ko dzird visi pasažieri. Viens pilots saka otram: "Nu ko mums palikusi kāda stunda un tad jānosēžas. Varbūt pa to laiku padzeram tēju, paņemam priekšā stjuarti un tad ar bus laiks." To dzirdējuši visi pasažieri, visi pilnīga šokā. Stjuarte šokā skrien uz pilota kabīni, paceļam pakrīt pie kādas vecas večiņas."Meitiņ, kur tu tā skrien? Viņi tak nebūs vel tēju padzēruši." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 01:52 | Ziņa # 1339
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz slimnīcu atved cietušo ar ausu apdegumiem.
- Kas ar jums notika?
- Nu, gludināju bikses, tad iezvanījās telefons, un es sajaucu gludekli ar telefonu!
- Skaidrs, bet otra auss?
- Tad vajadzēja zvanīt ātrajiem! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 04.04.2012, 01:53 | Ziņa # 1340
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jaunietis prasa draudzenes tēvam:"Vai drīkst lūgt Jūsu meitas roku?"Tēvs:"Priekš kam tev viņas roka?"Jaunietis:"Ai! Savējā jau apnikusi." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 19:16 | Ziņa # 1341
Grupa: Dzēstās
Reiz dzīvoja mazs zēns, kurš nevarēja izrunāt burtu "el".
Skolā viņš sāka iet Ventspilī, bet tad pārcēlās uz Daugavpili, un tad vēl uz Jēkabpili. Nu tur viņu arī izslēdza no skolas par amorālu uzvedību.
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 20:18 | Ziņa # 1342
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Juri,ko dari?-Roku ārā koku,matemātikas skolotāja lika sakni atrast!-Tev vēl paveicās,Jānim vispār uzdeva locekli sadalīt vairākos,sēž,raud un nazi asina


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:43 | Ziņa # 1343
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Lācis nopircis jaunu moci ar blakusvāģi. Vizinās pa mežu un satiek zaķīti.
— Zaķīt! Ei, es tevi ļuļkā pavizināšu, bet tu, ja gribi, lai vizinu ātrāk, pakliedz un es piedošu gāzi.
Zaķītis blenž uz lāci, uz blaķeni, uzmauc "podiņu", ielec ļuļkā un – atiet zuzīt.
Lācis min uz 60/kmh – zaķītis sāk kliegt. Lācis spiež uz 90/kmh – zaķītis sāk kliegt skaļāk. Nu lācis griež uz pilnu klapi. Zaķītis sāk brēkt pilnā rīklē. Pēc brīža lācis apstājas un saka:
— Zaķīt, tu jau apnicis man esi. Tas ir mocis, nevis ļotene!
Zaķītis, elsojot un aizsmakušu balsi no brēkšanas, atšļupst:
— Tu pats apnicis esi! Tavai blaķenei grīda izkrita jau pie 60/kmh! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:44 | Ziņa # 1344
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Lācis ar vilku vizinās mašīnā pa mežu. Satiek lapsu un šī saka, iebāzusi galvu caur durvju stiklu:
- Eu veči! Es arī gribu pavizināties!
Lācis fiksi nospiež pogu un iespiež lapsas rižo pauro durvju stiklā. Tad izlec no auto, fiksi izkniebj lapsu, iekāpj mašīnā un atbrīvo lapsu. Šī noskurinās, nolamājas un iemūk mežā. Tie abi pasmejās un brauc tālāk. Lācis prasa vilkam:
- Nu! Kā tev auto?
Vilks:
- Tu zini baigi labā! Mašīnai man nesanāks bet durvis es točna nopirkšu! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:45 | Ziņa # 1345
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Brauc zaķītis pa meža taciņu ar jaunu veļuku. Satiek pohainu vilku. Vilks prasa:
— Eu, ausainais?! Par kādu piķi tu veļuku nopirki?
Zaķītis:
— Nedzeru, nepīpēju un sanāca lisapēds.
Vilks nopūšas un aiziet tālāk.
Pēc nedēļas zaķītis jau nesas ar šiku moci un atkal satiek vilku. Tam poha kā šķūnis, novēmies un "benčiks" nāsī iesprūdis un prasa:
— Kur šito dampi dabūji?
Zaķītis:
— Nu tak teicu – nedzeru, nepīpēju un tagad jau ar moci vālēju!
Vilks izmakarē "benčiku" no nāss, piepīpē un velkas uz točku pēc "džindžas".
Paiet mēnesis un zaķītis jau ar mašīnu šķin. Braukā pa mežu, meklē vilku a ņifiga nav. Zaķītis cemmīgs – nevar vilkam palielīties, ka nopircis glaunu auto. Apstājas meža pļavā un domā. Te pēkšņi pļaviņā nosēžas helikopters un no turienes izlec vilks – tīrs, noskuvies, safrizējies, bārdu nodzinis un tīrā ancukā. Zaķītis šokā un prasa:
— Eu! Bet kādā rakā tu nopirki helikopteru?
Vilks izvelk smēķi, piešķiļ un atbild:
— Es dzeru un pīpēju. Vakar nodevu tukšās pudeles un sanāca helikopters. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:46 | Ziņa # 1346
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pensionāre zvana uz gāzes avārijas dienestu:
"Labdien, lieta tāda, ka man dzīvoklī ož pēc gāzes."
Atbild dispečers:
"Vai gāzes ventili vaļā taisījāt?"
Pensionāre:
"Jā"
Dispečers:
"Vai uguni piešķīlāt?"
Pensionāre:
"Sasodītā skleroze!!! Nē, tūlīt piešķilšu!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:47 | Ziņa # 1347
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iet pavadonis pa vagonu, dzird vienā kupejā baigais tracis. Šis paver durvis, tur baigais kautiņš. Vecis ar veceni plūcās. Knapi šos izšķir, un prasa, kas par lietu.
Vecene sāk stāstīt: "Man kupejā ievācas kaut kāds nepazīstams vecis. Labi, es viņam piedevu, ka tikko kā es iztinu savas sviestmaizes, viņš tās uzreiz aprija, piedodu arī to, ka viņš pa logu izmeta manas čības, jo tās it kā smirdot.
Bet nespēju piedot, ka viņš paņēma manas brilles, uzlika uz sava locekļa un pateica: "Anton, apskaties kādu cūku mēs tūlīt kniebsim!""


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 07.04.2012, 23:47 | Ziņa # 1348
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
— Kas ir pretrunīgas jūtas?

— Jūtas, kas rodas, redzot kā sievasmāte ar tavu jauno mersi krīt bezdibenī...

— Ar ko atšķiras vīrietis no briljantu kaklarotas?

— Dārga rota sievieti apmierina vienmēr.

— Kas ir nekauņa?

— Vīrs, kurš nesaka sievai, ka ir sterilizēts tik ilgi, kamēr viņa uzzina, ka ir stāvoklī.

— Kas ir gaismas ātrums?

— Kad tu paspēj izņemt no ledusskapja alus pudeli ātrāk, nekā tur iedegas gaisma.

— Kas ir alga?

— Kaut kas līdzīgs mēnešreizēm: mēnesi gaidi, bet pāriet 3–4 dienās... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 08.04.2012, 00:38 | Ziņa # 1349
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
- Kāda starpība starp valdību un mafiju? - Mafija ir organizēta! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 08.04.2012, 12:19 | Ziņa # 1350
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kaspariņš stāsta tētim-Tēt,es šodien tramvajā tantei uzkāpu uz kājas un atvainojos.-Ko viņa?-Iedeva man konfekti.-Un ko tu darīji?-Uzkāpu vēlreiz :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv