[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 02:40 | Ziņa # 991
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Stāsts par pensionāru, kapēc viņu vairs neņem līdzi iepirkties.

Beidzot esmu pensijā, domāju varēs atpūsties, bet mana sieva uzstāja, lai es ar viņu braukāju pa veikaliem iepirkties.

Diemžēl, to dara lielākā daļa vīriešu un es atklāju, ka iepirkšanās ir ļoti garlaicīga.

Pēc četriem ilgiem un mocošiem mēnešiem es beidzot panācu to, ka man vairs nav jāiet iepirkties, jo mana sieva bija saņēmusi vēstuli no vietējā veikala.

Cienījamā kundze,

Pēdējo četru mēnešu laikā, jūsu vīrs ir radījis grūtības veikalam un to apmeklētājiem.

Mēs nevaram pieļaut šādu rīcību un esam spiesti aizliegt jums abiem apmeklēt mūsu veikalu.

Mums ir dokumentētas visas sūdzības un tas ir arī piefiksēts video novērošanas kamerās.

12 jūnijs: Paņemti 24 iepakojumi ar prezervatīviem un ielikti citu pircēju grozos kamēr viņi to nemana.

3 Jūlijs: Iestatīti visi modinātājpulksteņi, kuri zvana katrs pēc piecām minūtēm.

9 Jūlijs: Viņš nolēja grīdu ar tomātu sulu pie sieviešu tualetes.

21 Jūlijs: Viņš piegāja pie viena no mūsu darbinieka un teica "trešais kods tūlīt pat pazūdi no šejienes." Darbinieka uzraudzītājs, bija spiests izteikt rājienu par to, ka atstājis savu vietu, kas savukārt izraisija sūdzību arodbiedrībā un vadībai nācās zaudēt laiku un uzņēmumam naudu.

2 augusts: Devās pie kases un mēģināja nopirkt 3 M&Ms končas izberot tās no iepakojuma.

16 augusts: Pārvietoja zīmi "CAUTION - WET FLOOR" paklāju nodaļā.

17 augusts: Uzcēla telti veikalā un pastāstija bērniem pircējiem, ja atnesīt spilvenus un segas no gultu zonas, tad viņi varēs piebiedroties teltī.

26 augusts: Kad darbinieks jautāja "kā varu jums palīdzēt" Viņš sāka raudāt un kliedza: "Kāpēc jūs neliekat man mieru?" Mēs izsaucām ātro palīdzību.

5 septembris: Viņš ieskatijās drošības kamerās itkā tas būtu spogulis un urbināja degunu.

24 septembris: Kratoties un vaimanājot iegāja medību ieroču veikalā pētija ieročus un jautāja, kur atrodas nervu nomierinošas tabletes.

2 oktobris: Aizdomīgi staigāja pa veikalu un skaļi dūdoja pie sevis "neiespējamās misijas" dziesmu.

8 oktobris: Auto nodaļā viņš izlikās par Madonnu, izmantojot dažāda lieluma piltuves.

11 oktobis: Paslēpās starp apģērbiem un, kad kāds cilvēks meklēja drēbes, viņš bļāva "paņem mani! paņem mani!"

18 oktobris: Kad veikala skaļruņos sāka runāt darbinieks. Viņš skaļi bļāva "Ak nē! Atkal tā balss!

25 oktobris: Viņš bija paslēpies pieliekamajā, kur apkopējām stāv visi instrumenti, kad apkopēja taisija durvis vaļā viņš iekliedzās "Eu, kur ir tualetes papīrs?" Apkopēja noģība. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 08:44 | Ziņa # 992
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14099
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Piektdiena, 16.12.2011, 05:51 | Ziņa # 993
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kad biju jaunāka, man nepatika iet uz kāzām,
jo visas tantes bakstīja man sānos un teica:
“Tu nākamā!”
Par laimi viņas to pārstāja,
kad es to pašu sāku darīt bērēs! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 19.12.2011, 08:55 | Ziņa # 994
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vīrs atnāk mājās. Skatās - istabas vidū pliks vīrietis.
- Kur tad sieva?
- Skapi?!?
Vīrs pieiet pie skapja, atver un saka:
- cik reizes man tev jāsaka - ne jau tev, bet viņam jāslēpjas! Viņam! :)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 19.12.2011, 17:33 | Ziņa # 995
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Интересно,а декабрь, вообще, в курсе, что он-ЗИМА??? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 19.12.2011, 17:34 | Ziņa # 996
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja jautā Jānītim:
-Kāpēc tu vakar nebiji skolā?
-Mans vecākais brālis saslima.
-Un kāds tam sakars ar tevi?
-Es braukājos ar viņa velosipēdu.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 21.12.2011, 09:31 | Ziņa # 997
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Divi policisti stāv pie dzīvokļa durvīm, kurā slēpjas bīstams recidīvists. Viens saka:
- Ej pirmais, es tevi atriebšu. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 21.12.2011, 09:31 | Ziņa # 998
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Profesor, vai taisnība, ka jūs sitat savu sievu?
- Tie ir nekaunīgi meli. Es neesmu profesors. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 21.12.2011, 09:33 | Ziņa # 999
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Divi večuki sēž uz soliņa.
-Man visi kauliņi sāp! Un kā tev?
-Jūtos kā jaundzimušais.
-Kā tā?
-Man Zobu nav, matu nav. Un tikko vēl apčurājos :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 00:04 | Ziņa # 1000
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Čakss Noriss biežāk ir skypā nekā Echo / Sound Test Service


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 00:05 | Ziņa # 1001
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
-Rozas tant, vai Ābramiņš mājās? -Mājās, Moišiņ, bet viņš ēd. Varbūt tu arī gribi ēst? -Gribu gan! -Nu, tad aizej arī tu mājās un paēd


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 10:27 | Ziņa # 1002
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šorīt atveru leduskapim saldētavu lai izņemtu kādu mežacūkas kotletīti ko uzšmorēt, skatos saldētavā kaut kāds salocīts papīrs nolikts. Izrādās ka puika uzrakstījis ziemasvētku vecītim vēstuli, tur nolicis un nevienam neko naf teicis hello


Nav bildes- nav zives :D
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 10:51 | Ziņa # 1003
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Šorīt atveru leduskapim saldētavu lai izņemtu kādu mežacūkas kotletīti ko uzšmorēt, skatos saldētavā kaut kāds salocīts papīrs nolikts. Izrādās ka puika uzrakstījis ziemasvētku vecītim vēstuli, tur nolicis un nevienam neko naf teicis hello

Manēlais atkal taisījās rakstīt vecītim vēstuli, lai šis uzdāvina viņam siltus zābakus, ar ko tētim līdz copē ziemā iet... Nopirku tāpat, jo negribēju iziet visu rakstīšanas-sūtīšanas procedūru, kuras katru soli mazais makšķernieks izkontrolētu līdz sīkumiem :D. A tā ietaupīju naudu uz konverti un pastmarku :D :D :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!

Ziņojumu laboja eduks - Ceturtdiena, 22.12.2011, 10:52
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 20:19 | Ziņa # 1004
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dārgais Ziemassvētku vecīti...Es visu gadu labi uzvedos...Hm,nu gandrīz visu gadu...Hm..nu reizēm...Hm....Ai,nu labi...Nopirkšu pats. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.12.2011, 20:20 | Ziņa # 1005
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Filologs Andis zina 25 sinonīmus vārdam "huiņa", automehāniķis Petrovs zina 347 autodetaļas ar šādu nosaukumu, plus 25, ko zina Andis. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv