[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 03:04 | Ziņa # 976
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Соседкa попросилa знaкомого прогрaмму устaновить нa ноуте. Он всё сделaл, и нa зaстaвку постaвил фотку своего котёнкa. Его друг посмотрел, постaвил вместо котёнкa огромный член. Знaкомый не зaметил и отдaл ноут.
Онa через чaс звонит:
- Сaш, a чёй ЭТО, нa экрaне? )))
- Мой! Приходи, дaм поглaдить!... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 03:05 | Ziņa # 977
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nūdistu pludmalē pastaigājas mamma ar savu mazo dēliņu.
Dēliņš mammai saka:
- Mammu, es redzēju tanti, kurai ir lielāki ciči kā Tev!
Mamma:
- Jo lielāki ciči , jo tante dumāka!
Dēliņš:
- Bet tur bija viens onkulis, kuram bija lielāks gailītis kā tētim!
Mamma:
- Jo lielāks gailītis, jo onkulis dumāks.
Pēc brīža dēlēns, izskrējies pa pludmali, pieskrien pie mammas un saka:
- Mammu, tētis runā ar vienu ļoti, ļoti dumju tanti un jo viņš vairāk runā, jo dumjāks pats paliek! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 03:09 | Ziņa # 978
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Latvietis, Anglis un Krievs lido lidmašīnā. Vadītājs saka, kad krava ir par smagu, kkas jāmet ārā. Labi Anglis izmet mobilo telefonu. Krievs prasa: Kapēc izmeti mobilo? Anglis atbild: Tapēc, kad mums tādi uz katra stūra mētājas. Labi. Krievs izmet šprotes bundžiņu. Latvietis prasa: Kapēc izmeti? Krievs atbild: Tāpēc, ka mums tādas uz katra stūra mētājas. Latvietis izmet krievu. Anglis parasa: Kāpēc krievu izmeti? Latvietis atbild: Jo mums tādi uz katra stūra mētājas.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Brauc vīrietis mikroautobusā. Vajadzētu samaksāt šoferim. ''Kā lai uzrunāju priekšā sēdošo vīrieti, lai padotu manu naudu uz priekšu? Ja viņš nekāps laukā šajā pieturā, tad brauks uz manu mikrorajonu. Viņam rokās puķes. Tātad brauc pie sievietes. Skaistas puķes - skaista sieviete. Manā rajonā dzīvo tikai divas skaistas sievietes. Mana kaimiņiene un sieva. Kaimiņiene ir ārzemēs..tātad - viņš brauc pie manas sievas. Manai sievai ir divi mīļākie. Kārlis un Juris. Kārlis ir atvaļinājumā..."Juri, padod lūdzu naudu šoferim!"..." Kā Jūs zinājāt manu vārdu?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Zaglis pieiet pie durvīm. Gramstās jau gar durvju rokturi, kad pēkšņi slēdzene ierunājas. ''Izmanto divu zaru atslēgu, tā tu tiksi iekšā!'' Zaglis nobrīnās, bet paklausa. Un tik tiešām, durvis atveras vaļā un zaglis ienāk mājā. Tad slēdzene atkal ierunājas:''Paņem to tur maisu stūrī, tur ir visvērtīgākās mantas iekšā! Saimnieks būs pēc piecām minūtēm!'' Zaglis paķer maisu un aizbēg. Atnāk saimnieks un slēdzene ierunājas:''Viss kārtībā, saimniek, atkritumi iznesti!''
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------
Vilciena kupejā sēž 3 puiši, meitene un večiņa. Vilciens iebrauc tunelī. Atskan skūpsts, pēc tam seko pļauka. Večiņa domā:''Re kā to jauno meiteni bučo.'' Meitene domā:''Kas tie par džekiem, ja skūpsta veceni nevis mani?'' 1. džeks domā:''Iebrauksim tunelī noskūpstīšu vēlreiz.'' 2. džeks domā:''Ja mani vēlreiz noskūpstīs atkal sitīšu pļauku.'' 3. džeks domā:"'Ja man vēlreiz iesitīs pļauku, nākamajā stacijā izkāpšu!''


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 13:59 | Ziņa # 979
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrs sēž mājās un skatās futbolu,sieva viņu iztraucē:

-Mīļais,vai tu nevarētu salabot lampu,jau nedēļu raustās.

Vīrs dusmīgi atbild:

-Salabot lampu?Vai man uz pieres rakstīts"Latvenergo'''?

-Varbūt tu varētu salabot ledusskapim durvis,netaisās kārtīgi ciet!

Salabot durvis?Vai man uz pieres rakstīts''sadzīves pakalpojumu serviss''?

-Varbūt vari salabot galdam kāju,drīz nolūzīs!

-Vai man uz pieres rakstīts ka esmu galdnieks?Viss,man pietiek!Es eju iedzert!

Vīrs dodās uz alusbāru,pēc pāris stundām sāk justies vainīgs par to,kā izturējies

pret sievu un nolemj iet mājās.Mājās pamana ka lampa salabota,arī galds kārtībā.

-Dārgā,-viņš jautā,-kas to visu salaboja?

-Zini,kad tu aizgāji,es apsēdos pie mājas un raudāju.Garām gāja jauks vīrietis

un ujautāja kas man kaiš.Es izstāstīju.Viņš piedāvāja visu salabot bet pretī

prasīja lai es ar viņu pārguļu vai izcepu viņam kādu torti.

-Nu un kādu torti tu viņam izcepi?

-Vai man uz pieres rakstīts''Konditoreja''?


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 14:02 | Ziņa # 980
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Firmā mainās priekšnieki.
Vecais jaunajam nodod lietas, parāda, kas kur atrodas, kur izejošie, kur ienākošie dokumenti utt.
Beigās viņš jaunajam pačukst: arī ar sekretārīti visu var sarunāt..
Tāda kārtība - ja gribi padraiskoties, jāpasaka, ka jāienāk uzrakstīt vēstule.
Kārtībā ir – nosvin un jaunais ieņem savu vietu.
Pēc kādām dienām jaunais sadomā izmēģināt un saka sekretārei, ka vajadzētu vēstuli uzrakstīt..
Uz ko sekretāre atbild, ka viņai pat reiz ir ikmēneša atskaite un viņa var to darīt mutiski vai ar atpakaļejošu datumu! Priekšnieks tādu pavērsienu nav gaidījis un samulsis ieiet kabinetā..
Pēc brīža ienāk sekretāre un prasa - ka ar to vēstuli?
Boss atbild: Paldies, es jau ar roku uzrakstīju.. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 14:07 | Ziņa # 981
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iet pa ceļu Sniegbaltīte, Īkstīte un Šreks. Iet un sarunājas.
Sniegbaltīte saka:
- Es esmu visskaistākā!
Īkstite saka:
- Es esmu vismazākā un visņiprākā!
Šreks saka:
- Bet es esmu visbriesmīgākais!
Tā viņi iet, kamēr ierauga būdiņu. Uz durvīm rakstīts: "Patiesības spogulis". Sniegbaltīte pirmā ieiet iekšā, pēc brīža nāk laukā, skaļi raudādama:
- Izrādās, es neesmu visskaistākā, ir vēl Apburtā princese....
Ieiet Īkstīte un arī nāk laukā vienās asarās:
- Izrādās, es neesmu vismazākā un visņiprākā, ir vēl Sprīdītis...
Ieiet Šreks. Pēc brīža nāk laukā, briesmīgi pārskaities:
- B*a, kas ir Kalvītis?! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 15:34 | Ziņa # 982
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
- Dēliņ, neej uz diskotēkām, tur var kurls palikt. - Paldies, mammu, es jau paēdu :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 15:44 | Ziņa # 983
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tikai students spēs uzrakstīt savas domas 5 lapaspusēs par grāmatu, kuru nekad nav ņēmis rokā :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 15:44 | Ziņa # 984
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Opim ar omi ļoti patika spēlēt paslēpes. No rīta ome slēpa kandžu, bet ja opis to atrada, tad vakarā slēpās jau ome


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 15:45 | Ziņa # 985
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja pēc Jaungada svinībām pamosties izgulējies, galva nesāp un nav paģiru, tad tas nozīmē, ka Jaungads bija jau aizvakar. alus


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 16:15 | Ziņa # 986
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kā jau jūs noteikti zināt - kardināla Pujata viltus Twitter konts ir bloķēts. Diemžēl.:(
Nekādas jautrības vairs;(
Taču tikko atcerējos divus jokus, ko čalis Twitterī uzrakstīja -

"Man bail, ka mūsu sētniece piekopj elkdievības! Ieraugot čaulmalu čupu pie kaimiņa sētas, piesauca mistiskus dēmonus Jēbalu un Zajēbalu."

un

"Es ierosinu kontracepciju saukt īstajos vārdos: prezervatīvs – grēka zeķe, spirāle – vella atspere, tabletes – raganu zirnīši."
:D :D
Cerēsim, ka jokdaris atjaunos kardināla Twitter kontu.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 18:05 | Ziņa # 987
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dievs radīja katru cilvēku savādāku.. Kad Viņš bija ticis līdz Ķīnai, viņam apnika!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 18:09 | Ziņa # 988
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Klasē Antonu cienīja,visi zināja,ka viņš trenējas karatē.Vienu dienu Antonu piekāva huligāni.Viņi nezināja, ka Antons trenējas karatē. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 11.12.2011, 18:10 | Ziņa # 989
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Saprotat kā gribat, bet Rīgā ir bērnu sitamo instrumetu veikals. svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 13.12.2011, 02:37 | Ziņa # 990
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Palātā ienāk ārsts un sanitārs ar cirvi rokās.
Ārsts izvelk sarakstu un lasa:
-Afanasijs-labās kājas amputācija.
-tuk!
-Sidorovs-labās rokas amputācija.
-tuk!
-Es teicu rokas!
-tuk!
-Es teicu labās!
-tuk! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv