[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 21:17 | Ziņa # 466
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Čukča sakrājis daudz naudas un sadomājis nopirkt jaunu, foršu autiņu, sapakoja savu mugursomu, atvadījās no sievas, draugiem...un aizbrauca uz lielpilsētu.
Ieiet lielpilsētā autosalonā...skatās, skatās...visas mašīnas tik jaunas, skaistas-nevar izvēlēties. Te pie viņa pienāk menedžeris: -SVEIKI, VAI JŪS KO VĒLATIES?
čukča: -GRIBU FORŠU AUTIŅU NOPIRKT!
menedžeris skatās, ka tas tak čukča un izdomāja viņam pašu dārgāko nopārdot! Aizved viņu un saka: -ŠIS IR PATS, PATS KRUTĀKAIS UN FORŠĀKAIS AUTIŅŠ!
čukča skeptiski skatās uz viņu un domā...ka tik viņš mani tagad te nedomā mānīt...un saka menedžerim: -AR KO TAD TAS IR TIIIIK KRUTS, KO?
Menedžeris saka: -AR ŠITO MAŠĪNU VAR VISIEM STABIEM UN KOKIEM BRAUKT CAURI UN VIŅAI NE SKRAMBIŅAS NEBŪS!!!
Čukča pārsteigts...: -PARĀDI! JA TAS TĀ IR, TAD PIRKŠU!
Menedžeris iesēdina čukču mašīnā, pats pie stūres un viņi izbrauc no salona, piebrauc pie staba un menedžeris saka: -TAGAD AIZVER ACIS UN NEVER VAĻĀ, SAVĀDĀK NEIZDOSIES, VISIEM STABIEM UN KOKIEM JĀBRAUC CAURI AR AIZVĒRTĀM ACĪM!
Nu labi, čukča aizver acis. Menedžeris apbrauc apkārt stabam, nostājas staba otrā pusē un saka: -VER VAĻĀ!
čukča atver...skatās-toč, stabs aizmugurē un mašīnai nevienas pašas skrambiņas!!!: -ES PĒRKU ŠITO KRUTO AUTIŅU!!!!!
Atbrauc čukča mājās, visiem lielās, ka krutu autiņu nopircis, ar kuru stabiem un kokiem var cauri braukt! Sasēdina pilnu mašīnu ar čomiem, sieva sēž priekšā. Piebrauc pie koka un čukča saka: -TAGAD VISI AIZVERIET ACIS, ES BRAUKŠU CAURI KOKAM, TIKAI NEKĀDĀ GADĪJUMA NEVERIET VAĻĀ!!!!
Pats arī aizver acis un spiež gāzi grīda....BUUUUUUUUUM....čukča atver acis...mašīna sasista...viņš dusmīgi paskatās uz visiem un saka: -BĻ....Ģ!!!!!!!KURŠ NO JUMS ACIS NEBIJA AIZVĒRIS!??????


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 21:18 | Ziņa # 467
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Esmu ātrs kā zibens! -Ko? -Tu redzēji? -Ko tad? -Tieši tā :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 22:51 | Ziņa # 468
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jānītis iestājas armijā, tevs jautā:
-nu dēliņ, izstāsti kādas blēņās skolas laikā esi sadarījis.
dēls:
-nnnuuu izplesu lapu, kurā bij divnieks
-tas nekas
-izsitu kaimiņienei logu
-tas arī nav nekas
-izēdu pa nakti zapts burku un tur piekakāju.
Vīrs sit kulaku galdā. saka sievai:
-es taču teicu ka tie ir sūdi, tu tikai ēd, ēd, mīļais, sacukurojies...


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 28.08.2011, 08:35 | Ziņa # 469
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
11 bērnu māte lepni paziņoja, ka pilnai kolekcijai viņai pietrūkst tikai Ūdensvīra. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 07:50 | Ziņa # 470
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Divu mednieku saruna:
-Es šauju pa zaķi no 400 metru attāluma.
-Nemuldi! No 400 metriem pa zaķi neviens netrāpīs.
-Bet vai tad es ko teicu par trāpīšanu? :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 07:50 | Ziņa # 471
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Saruna aptiekā: -Man, lūdzu, kādas miegazāles. Tikai ne pārāk stipras.
-Ņemiet šīs! Ar tām vispār neaizmigsiet. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 13:47 | Ziņa # 472
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
0 balles (0,0-0,2 m/s) - bezvējš - Bērni spēlē lauka badmintonu, Liepājnieki organizējas grupās un pūš viens uz otru, lai būtu kāda vēsma.

1 balles (0,3-1,5 m/s) - vēsma - Pret vēsmu nevar papīpēt, Liepājnieki skrien pa apli, lai iegūtu vēsmu

2 balles (1,6 - 3,3m/s) - neliels vējš - Bērni beidz spēlēt badmintonu, Liepājnieki iegūst vēsmu spēlējot badmintonu

3 balles (3,4-5,4 m/s) - lēns vējš - Pludmalē plombīra saldējums arī kraukšķ, Liepājniekiem vairs nav jāskraida

4 balles (5,5 - 7,9 m/s) - mērens vējš - Nākas beigt spēlēt tenisu, Liepājnieki pludmalē mierīgi spēlē volejbolu un cep desiņas

5 balles (8,0-10,7 m/s) - mēreni stiprs vējš - Neviens vairs nestaigā svārkos un Zemene atsakās skriet uz laukumu, beidzot bez putekļiem var redzēt kā kāds piedalās rallijā Kurzeme

6 balles (10,8 -13,8 m/s) - stiprs vējš - Jorkšīras terjeri tiek paņemti rokās, Liepājā odi uzbrūk tikai pa vēja virzienam

7 balles (13,9 - 17,1 m/s) - ļoti stiprs vējš - Ventspils mēram aizliedz iziet uz ielas, Liepājā rit normāla dzīve

8 balles (17,2 -20,7 m/s) - vētrains vējš - Palielinās pieprasījums pēc kabatas lieluma ķieģeļiem, Liepājnieki pārceļas pie ezera un pikniks notiek tur

9 balles (20,8 -24,4 m/s) - vētra - Emsim dod nervu zāles, lai neatcerētos Malaiziju, Liepājnieki ķer lidojošās vardes

10 balles (24,5 -28,4 m/s) - stipra vētra - Repše beidzot spēj pacelties gaisā, Liepājas lidosta atgūst dzīvību pateicoties lidojošo plastmasas plēvju kursiem, izkonkurēts Easyjet

11 balles (28,5 - 32,6 m/s) - auka - Latvijā pārvietoties spēj tikai tās trīs tanki, Liepājnieki ērti jūtas kabrioletos pie 50km/h ātruma

12 balles (32,7 -36,9 m/s) - orkāns - Ticīgie cer tikt uzpūsti "debesīs", Liepājnieki baudkāri skatās kā aizplūst cigāru dūmi

13 balles+ (37,0 - m/s) - Diena pēc rītdienas - Lubāns un Rīgas Sporta pils beidzot lido, Liepājnieki no ezera pārvietojas krogos un dzied: Jumtus plēš vējš, bet nenoplēš, pilsētā, kurā piedzimst vējš!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 13:55 | Ziņa # 473
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Pagājušajā naktī es apgūlos savā gultā,
Skatījos skaistajās zvaigznēs, mēnesī un debesīs ...
Un tad es iedomājos, kur, pie velna, ir mans jumts.!??


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 17:23 | Ziņa # 474
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
3 pasaules labākie izgudrotāji, izdomāja pulksteni, kurš reaģē uz lamuvārdiem. Par katru lamuvārdu pulkstenis paiet pa 1min uz priekšu. Šādus pulksteņus izvietoja tokijā, anglijā, krievijā. Pēc mēneša, zinātnieki dodas apskatīt rezultātus... Tokijā pulkstenis ir pavirzījies par nedēļu uz priekšu, kamēr zinātnieki pieraksta, pulkstenis paiet vēl pa nedēļu uz priekšu... Anglijā jau pieklājīgi, pa mēnesi un septiņām stundām... Aizbrauc uz krieviju... Pulksteņa NAV! Visi zinātnieki ieskrien putina kabinetā un prasa 'godājamais putina kungs, kur ir pazudis mūsu uzstādītais pulkstenis?'. Uz ko putins atbild 'da nah*j mums to jūsu joba*o ventilātoru?


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 17:25 | Ziņa # 475
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja prasa bērniem: - Kas izgudroja zobratus? Kāds puisēns atbild: - Inženieris. - Ļoti labi, sēdies. Bet kā radās olas? Kāda meitenīte: - Olas radās evolūcijas gaitā. - Ļoti labi, sēdies. Bet kas izgudroja sirēnu? Jānītis: - Sirēnu izgudroja inženieris, kam olas zobratos ierāva.. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 17:27 | Ziņa # 476
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Klasē notiek stunda.
Skolotāja jautā Anniņai jautā par, ko viņa kļūs kad izaugs liela.
Anniņa atbild, ka par medmāsiņu.
Pēc tam jautā Pēterītim.
Šis būs pilots.
Pēc tam Jānīša kārta.
Jānītis: es būšu psihologs
SKolotāja: kāpēc?
J: redziet tur ārā uz soliņa sēž divas sievietes. viņas ēd saldējumu. viena laiza, otra kož. kura pēc jūsu domām ir precēta?
S: nu laikam jau tā kura laiza.
J: nē, tā kurai laulības gredzens pirkstā. un tādas perversās kā jūs es arī ārstēšu!!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 18:00 | Ziņa # 477
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
par zobratu ja nebij dzirdēts


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 21:44 | Ziņa # 478
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Autovadītājs nāk pie samaņas pēc avārijas. - Kur es esmu? - Desmitajā. - Palātā vai kamerā? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 21:47 | Ziņa # 479
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sieva pirms viesiibaam plika, vīram saka,ka nav ko vilkt, vīrs :"Kā nav", atver skapi, viena kleita, divas, trīs, sveiks kaimiņ, četras! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 23:26 | Ziņa # 480
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Brežņevs tiekas ar ķīnas ārlietu ministru, ķīniets dod roku un sak Ti Xy* , Brežņevs atbild sam ti xy*, ķīniets- a gdje Brežņev? :D
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv