[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 16:06 | Ziņa # 451
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Atnāk vecis pie pazīstamā mācītāja un sūdzas, ka dievs viņam kaut kā bērnus nesūtot. Mācītājs viņam iesaka aizbraukt uz Romu un svecīti aizdedzināt. Paiet 10 gadi. Mācītājs braucot garām veča mājai, atceras seno sarunu un nolemj apciemot šo vīru. Ieiet mājā, bet tur lērums bērnu, cits par citu mazāki. Mācītājs: kur jūsu māte? Bērni: dzemdību namā! Mācītājs: un tēvs? Bērni: aizbrauca uz Romu kaut kādu tur svecīti nopūst.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 16:08 | Ziņa # 452
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ķīmijas stunda.
Skolotāja:
-Maijiņ,kādā krāsā tev galarezultātā sanāca šķīdums?
-Sarkans.
Sēdies,5.Un kādā krāsā Pēterītim?
-Oranžs.
-Sēdies,4,nav īsti tāds,kā vajadzētu.Jānīt?
-Melns!
-Divi!Klase,gulties!!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 16:09 | Ziņa # 453
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Семья покупает попугая, а он один в магазине остался. - Почему его не берут? - Он в публичном доме жил. - Покупаем! Дома дочка сняла с него накидку. Попугай: - Смотрю у нас девочки новые! Забегает жена. Попугай: - Ни х%я себе и мамочка поменялась! На мат забегает отец. Попугай: - Опа, а клиенты то старые, привет, Серёга :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 16:14 | Ziņa # 454
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Едут в поезде хохол и русский. Решили в дурака поиграть, а карт нет. Решили игратьтем, у кого что есть. Хохол сало достал, ну а русский буханку черного хлеба. Хохол отрезает шмат, кладет, говорит: "Туз". Русский отрезает хлеб, говорит: "Шесть козырная", забирает и есть начинает. Ну, хохол обалдел, думает, как бы русского теперь надурить. Отрезает еще больший шмат, кладет, говорит: "Туз козырный! ". Русский репу почесал, подумал, и говорит: "Что ж делать, принял... " :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 16:24 | Ziņa # 455
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sieva,tīrot piecpadsmito zivi pukojas : - Ejot makšķerēt, tu nevari kā visi... vienkārši dzert šņabi? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 17:17 | Ziņa # 456
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
vot! šitais ir labs teiciens!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 20:37 | Ziņa # 457
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vecītis ar večiņu ēd vakariņas. Pēkšni vecītis - tankš - ar koka karoti pa pieri večiņai.
- Par ko?
- Nečāpstini!
Ēd tālāk. Pēc kāda laika atkal večiņai - tankš - pa pieri ar to koka karoti.
- Nečāpstini!
Večiņa nu ēd cik vien klusi var. Tik un tā pēc kāda laika dabū atkal ar karoti pa pieri.
-Par ko?
-A es kā atceros, kā tu čāpstini, taisni traks palieku!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 23.08.2011, 23:11 | Ziņa # 458
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
-Profesors jautā studentam:-Vai govij var veikt abortu?-Students ilgi domā un atbild:-Nu,vecīt,tu esi iekūlies pamatīgas nepatikšanās


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 08:23 | Ziņa # 459
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kā blondīne mēģina nogalināt zivi?
- Viņa to slīcina. fish


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 08:24 | Ziņa # 460
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Plikpauris skatās spogulī un priecājas:
-60 gadi, bet neviena sirma mata!!! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 15:24 | Ziņa # 461
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar pēc spēles Deivids Bekhems, dalot autogrāfus, kļūdas pēc parakstija līgumu ar "Liepājas Metalurgs".. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 15:27 | Ziņa # 462
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Mirst Ābrams. Blakus pie gultas sēž Sāra un klausās...
-Sāra, mīļā, atceries kā mēs 41. gadā slēpāmies mežā lai netiktu izsūtīti?
Un tu biji man toreiz blakus?
-Jā, dārgais, atceros...
-Sāra, mīļā, atceries kā mums 62. gadā nodedzināja māju un mēs palikām uz
ielas? Toreiz dzīvojām zem klajas debess un tu atkal biji man blakus.
-Jā, dārgais, arī to es atceros.
-Sāra, atceries kā mums reiz atņēma visu mantu, naudu, zeltu un citas
vērtības un mēs kārtējo reizi palikām bez nekā, bet tu biji man blakus.
-Jā, dārgais, atceros...
-Vot, b**, Sāra, man liekas, ka tu suka man nes nelaimi visu mūžu...


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 15:30 | Ziņa # 463
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divas nedaudz ierāvušas kundzītes pievakarē iet gar kapsētu, kad abām savajagas pa lielam nokārtoties.
Abas ielien kapsētā un izdara darāmo - bet papīra nav.. Viena noslaukās ar savām apakšbiksēm un nomet tās turpat. Otra pustumsā sagramsta kaut kādu auduma gabalu...
Otra dienā - divi džeki krogā:
"Klausies, es vakar pamanīju, ka manējai, mājās pārnākot, nebija apenes kājās..."
"Ko man teikt? Manējai dibenā bija ielikta lente ar uzrakstu
"Dziļā nožēlā no Tevis atvadoties.. 5. ugunsdzēsēju brigāde"!!!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 15:31 | Ziņa # 464
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ārsts praktikants dodas praksē.
Pēc prakses ārsts viņam prasa: "Kā gāja?"
Praktikants: "Labi, bija trīs pacienti."
Ārsts: "Kas kaitēja pirmajam un ko tu devi?"
Praktikants: "Viņš bija salauzis kāju un es viņam iedevu caurejas zāles."
Ārsts: "Un kas notika?"
Praktikants: "Viņš gāja, gāja kamēr sāka skriet."
Ārsts: "Nu un otrs?"
Praktikants: "Viņam bija klepus, un es iedevu viņam caurejas zāles."
Ārsts: "Un kas notika?"
Praktikants: "Viņš baidijās ieklepoties."
Ārsts: "Un trešajam?"
Praktikants: "Viņam bija caureja un es viņam iedevu caurejas zāles."
Ārsts: "Un kas notika?"
Praktikants: "Viņš skrēja, skrēja, kamēr saprata ka nav vērts."


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 24.08.2011, 15:32 | Ziņa # 465
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Решила узнать теща кто из ее зятей больше ее любит. Идет первый зять, а теща тонет и взывает о помощи. Первый зять подбегает и выручает ее. Приходит он домой, а там Волга стоит и надпись "Любимому зятю от тещи".
На следующий день идет второй зять, а теща опять в речке тонет, он подбегает и спасает ее. Приходит домой - новый мотоцикл стоит и надпись "Любимому зятю от тещи".
Идет на третий день третий зять, смотрит теща тонет и кричит о помощи, а зять думает: "Первому подарили ВОЛГУ, второму мотоцикл, а мне что -велосипед? Пусть себе тонет." Теща утонула. Приходит домой третий зять, а там - новенький мерседес и записка - "Любимому зятю от тестя". :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv