[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Makšķerēšanas vietas
Andris999Datums: Trešdiena, 08.08.2012, 16:55 | Ziņa # 211
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki visi parcopi.lv iemītnieki !

Esmu copes iesācējs, puslīdz aktīvi copēju tikai otro gadu, pārsvarā copēts tiek mazā meža ezerā (Božu ūdenskrātuve), ik pa reizei Kaņierī. Jau kādu laiku ir vēlēšanās beidzot saņemties un aizbraukt izmēģināt copēt Ķīšezerā, bet visu laiku kautkā nav sanācis, dēļ laika trūkuma vai arī vienkārši dēļ nezināšanas kur un kā. Aktīvi sekojot līdzi parcopi.lv forumam esmu sapratis, ka liela daļa no Jums ir Ķīšezera pazinēji un tādēļ vēršos pie Jums pēc padoma.
Tātad galvenais jautājums, kuru vēlētos uzdot būtu sekojošs: Vai ir kāda vieta, kur būtu iespējams ērti (un ieteicams tuvu) piebraukt pie ezera - uzpumpēt pūsli, sakārtot mantas utt. , parasti copēt sanāk braukt vienam tādēļ attālums no auto līdz ezeram ir būtisks, jo negribas atstāt daļu mantu un doties tālāku gabalu pakaļ pārējam. Papildus faktors noteikti būtu vai ir šāda vieta, kur arī auto varētu atstāt neuztraucoties par 40LS vērto plāksteri uz stikla :)

būšu ļoti pateicīgs par info
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:30 | Ziņa # 212
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zinu, ka kaut kur netālu no Policijas akadēmijas var piebraukt un tikt ezerā, bet pa to galu vispār neņemos, tādēļ precīzāk nepateikšu. Varu ieteikt 3 variantus:
1) Benzīntanks pirms Mīlgrāvja tilta (pirms tilta braucot Vecāķu virzienā uzreiz aiz OZO golfa laukuma) tur vari atstāt mašīnu un tad ar parpalām doties tilta virzienā, pa trepītēm lejā, pārkāpt pāri borģūrai un ezers esi sveicināts. Nav tā ka var pumpēt pūsli uzreiz izkāpjot no mašīnas, bet nu tālu tas arī noteikti nav. Nezinu ko grasies tur ezerā darīt, bet tur pat kanālā vari parovēt ar džigiem piestrādāt - tur ašuki un zandrīši (pārsvarā gan zemmēri) netrūkst, tad arī vari doties ezerā un ar eholotes palīdzību atrast kantis, kuras apstrādāt, bez eholota atrast kaut ko būs grūti. Vienīgais izmet enkuru 5 metru striķī un dur taisni iekšā ezerā, kamēr ierausies kantī.

2) jaunciemā ir laivu garāžu kooperatīvs, tur piebrauksi tuvāk, bet tur par iebraukšanu būs jāsamaksā.

3) uz jaunciema gatves, braucot apkārt ezeram ir pāris vietas, kur ceļš pienāk pie paša ezera, tur arī vari mest mierā un rāpties ezerā

Bet es laikam jau ieteiktu pirmo variantu, ja nu vienīgi te ir kāds, kas var ieteikt ko labāku, vienkārši nekad neesmu neko tādu tur darījies, izņemot ziemā :)
Ne asakas!


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Andris999Datums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:40 | Ziņa # 213
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Būs laikam jāaizbrauc un jānopēta vietas pirms doties uz copi. Pašlaik sliecos uz garāžu kooperatīva variantu, nav jau problēmas samaksāt par ērtībām. Plāns ir tieši pameģināt izmānīt kādu zandartu, nav vēl sanācis mērķtiecīgi copēt ūdenskrātuvē, kurā šamie ganās. Viss nepieciešamais, vismaz pamats būtu (el. motors, eholote), jāiegādā tik nopietnāks enkurs, mans paredzēts kādiem 3m max :D

Paldies par info Zivniek, ja kādreiz sastapšu ezerā alus no manis :)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:48 | Ziņa # 214
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu enkuru gan paņem gruntīgāku :) tur ir arī 16 metru dziļums, bet tur gan domāju, ka jēga stāties tikai tad, ja esi kants tuvumā un džigot nu kants augšas uz leju, pie sevis...bet tur gan uz kantīm ir draugi gliemeži :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:49 | Ziņa # 215
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl variants ir pie tā paša mīlgrāvja kanāla, ja pirms tilta(braucot no centra) nogriežās uz tvaika ielu. Tikko pabrauc zem tilta, pirms žoga ir neliela stavvieta pirms žoga, kur var nolikt auto. Tur reizēm fūras ari stāv. Līdz ūdenim 15-20m.
Vēl variants ir pārbraukt tiltam(no centra puses), nogriezties uz jaunciema gatvi un tad, kad labajā puse redzi kafejnīcu "Nika", griez iekšā. Var piebraukt līdz pašam ezeram, tas būs uzreiz aiz Nabas kakta. Tur es parasti ziemā kāpju uz ledus. Tur aiz visām mājām, pie ezera var atstāt mašīnu.
Nu un trešais variants vēl ir Mežaparks, tur ir dažas vietas, kur tuvu var piebraukt. Kaut vai pie tās pašas akadēmijas :)
Pirmās divas pats esmu izmantojis ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Andris999Datums: Trešdiena, 08.08.2012, 17:54 | Ziņa # 216
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nu tagad gan būs jādodas izlūkbraucienā, man ir pamatotas cerības, ka atradīšu kādu piemērotu vietu. Paldies, par padomiem.
 
AivisQDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:07 | Ziņa # 217
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 65
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Andri skaties, Ķīsītī ar elektromotoru prātīgi. Mierīgā laikā nekas, bet ja izpūtīs... Tas no paša pieredzes.
Var mēģināt piebraukt caur Tehniskās universitātes teritoriju, taču tur precīzu ceļu nezinu.
Var arī pabraukt pa labi līdz daudzstāvenēm. Tur var atrast vietu stavlaukumā metrus 40-50 no TEC ūdensņemšanas kanāla. Pa dienas vidu neviens neprotestē, vietējiem vietas vajadzīgas vakarā pēc darba. Vismaz mani neviens neaiztika, bet tas varbūt tāpēc, ka man tur vienā mājā čoms dzīvo. :-)
 
martiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:15 | Ziņa # 218
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
no jaunciema puses krasta ir daudz vietu. brauc tik un skaties.
kaut kad senāk kādam zimēju karti:
https://maps.google.com/maps....3&msa=0


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:33 | Ziņa # 219
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (AivisQ)
Andri skaties, Ķīsītī ar elektromotoru prātīgi. Mierīgā laikā nekas, bet ja izpūtīs... Tas no paša pieredzes.

Es jau tur regulāri ar elektromotoru, cita ta nav :D Esmu laidis arī labā pūtienā - nav tik traki. Viss laikam vairāk no laivas atkarīgs. Ja pūslim normāls borts, tad lēnām, bet iet normāli arī pret lielu vēju :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:36 | Ziņa # 220
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja ir trolejbusa akumulators tad jā :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:41 | Ziņa # 221
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
ja ir trolejbusa akumulators tad jā :D

:D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:42 | Ziņa # 222
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
ja ir trolejbusa akumulators tad jā

Kāds nu ir, tāds ir :D Bet staipīt viņus nekas patīkams nav :D
Vispār Ķīsī man tie viļņi nešķiet baigi draudīgie un copēju es tur tomēr no 80.to beigām un ar visādiem pūšļiem esmu peldējis iekšā. Ezers it kā liels, vējam ir kur ieskrieties, bet neteiktu, ka tie ir bīstami :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:49 | Ziņa # 223
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ezers nav bīstams, tik ik pa laikam jāpiestāj krastā izsmelt lieko ūdeni :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:53 | Ziņa # 224
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šodien kaut kāds humora pilns vakars :D ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 08.08.2012, 23:54 | Ziņa # 225
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
ezers nav bīstams, tik ik pa laikam jāpiestāj krastā izsmelt lieko ūdeni

Hahaha :D
1.maija piedzīvojumi chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv