[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 01.09.2016, 15:23 | Ziņa # 3601
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
jurciks66 - Par zandarta copi uz dzīvo īsumā:
- Pamataukla 0,24-0,27mm mono
- Pavada 0,2-0,23mm mono un gara. Kādu metru.
- Āķis krietni mazāks, kā uz līdaku
- Maili kabina aiz lūpas, no iekšpuses izdurot cauri
- Pludiņš slīdošais, smailas formas. +/- 10gr
- Sviniņš kādi 5gr, arī slīdošais.


Dziļumu izliec lielāku, nekā ir. Lai pluds stāv slīpi, vai pat guļ uz ūdens. Zandarts paņems maili, sāks ar to peldēt prom. Līdz brīdim, kamēr pluds atdursies pret stoperi, viņam nebūs nekāda pretestība vispār(nu ok, 5grsviniņš), tāpēc arī pluda forma ir vajadzīga smaila, lai atduroties pret stoperi, nerada lielu pretestību ūdenī. Ar copi nesteidzies, bieži vien ir viens gājiens, tad pluds apstājās un pēc kāda laiciņa seko otrs gājiens. Arī tad jāpagaida, lai pluds aizlīdz tā kārtīgi un tad samērā no sirds jāpiecērt. Vietas izvēle šāda veida copei ir vislabāk tuvāk dziļuma kantīm. Kaut gan vakaros mēdz viss notikt arī pie paša krasta, tas gan ar nosacījumu, ka netālu no krasta tāpat ir dziļums. Nu kaut kā tā īsumā. hello
A uz līdaku visu var taisīt daudz vienkāršāk un primitivāk. Resnākas auklas, lielāki pludi, var nebūs slīdoša sistēma, obligāti dzelzs pavada utt. To tad es nofilmēšu nākamajā reizē, kad braukšu līdakās uz dzīvo. Līdaka, ja izdomā ņemt, tad ņem diezgan pārliecinoši un arī šampja korķis pludiņa vietā, viņu neatbaidīs!
Ne asakas! fish
Pielikumi: 3883478.jpg (15.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 01.09.2016, 15:42 | Ziņa # 3602
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jurciks66
Re ku Aigars uzrakstija praktiski to pašu, ko es žurnālā :D :D :D

bet auklu jāatstāj vaļīga - lai normāls līkums sanāk, zandartam "liktenīgā" pretestība būs tad, ja viņš sajutīs kātu, kurš sāks gar bortu slīdēt, tāpēc jāpēta pludi :D Un auklu viennozīmīgi iesaku pīto, lai arī pats savulaik maucu ar mono, jo pītā negrimst un tad kad ir tā vaļīgā "bura", pie copes, ja pluds ir pazudis var uzmanīgi pietīt lieko auklu klāt un saprast kurā virzienā šamais vālē projām. Citādi sanāks piecirst lieko auklu un tad ir auzas...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 01.09.2016, 15:54 | Ziņa # 3603
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Re ku Aigars uzrakstija praktiski to pašu, ko es žurnālā

A kurš tad man interesanti to visu parādīja?
Tāpēc savādāk nemaz nevar būt! hello
Es kāreiz par to pīto auklu ar biju iedomājies.....un arī piecirtiens labāk sanāk...vienīgi amortizācija krietni švakāka. Pītā vai mono, tas nemaina to visu pārējo būtību. Tev šogad atkal riktīgi veiksmīgs gads un arī lieli trāpās! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 01.09.2016, 16:10 | Ziņa # 3604
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ui jā, šogad galīgi nesūdzos :D Pag gad gan rudens aizgāja kosmosā, kad padsmit mēri uz DS bija easy...domāju pagājušā gadā izvilku mēra žaņus, domājams četrcipara skaitā, šogad līdz tam vēl ir kur augt :D bet nu tāpat ir daudz :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 11:06 | Ziņa # 3605
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Mērus četrciparu????

Es ar savu braucienu biežumu tiku stabili trīsciparu skaitlī ar mēriem rudenī un tad jau biju starā :) vienīgi man pa visu rudens eldorado neviens uz divīti nepavilka :(


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 11:42 | Ziņa # 3606
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Mērus četrciparu????


Es ūdenī rudenī biju ļoooti bieži :D Labi gribot nedēļā varēja teju trīsciparu skaitli noraut :D Jo tik tiešām ūdenī bija kosmoss un vilka visi, kas bik mazāk, kas bik vairāk, bet bija eldorado...un galvenais viss notikās pa tumsu...plkst 17:00 tumšs? Poh, lukturis uz pieres un bliez iekšā un vālē kaut visu nakti :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:22 | Ziņa # 3607
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Man biki pagāja, kamēr pie tumsas pieradu uz ūdens, beigās pat savā nebūt ne lielajā pūslī viens jutos tīri neko :)

Tev jau vispār fantastika rudenī, izlien no garāžas un žanis jau uz sliekņa sēdēja :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Piektdiena, 02.09.2016, 13:23
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:26 | Ziņa # 3608
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ui man bija skaisti - 5 min ar laivu un sāc dragāt iekšā :D Kamēr citi neatkoda nosacīti "manas" rudens točkas, tikmēr man gāja jautri :D Sākumā visi pa lielo Daugavu valkāja, a es tā klusiņām :D Bet pie tā laivu daudzuma bija skaidrs, ka tas tā nepaliks un tad jau bija tā, ka bija jāmeklē kur nostāties.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 07.09.2016, 09:47 | Ziņa # 3609
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Te kāds dzīvo uz ūdeņiem. Tāpēc par lomiem nav ko brīnīties. :)
Salīdzināšanai-man kauns atzīties, neesmu pat šogad laivu ielaidis. :(
Zinu ka tā ir nolaidība, bet šept ir šept. Gan jau uz rudens kaulģīmjiem atspēlēšos. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martins_Datums: Trešdiena, 07.09.2016, 14:54 | Ziņa # 3610
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Šept ir šept un remonts ir remonts... nākamnedēļ sākas atvaļinājums un es jau zinu, ko es lielāko daļu laika darīšu... nē, cope tā nebūs.. remonti iesūc ne pa jokam :) biki ceru, ka ierastās vienas reizes nedēļā vietā sanāks vismaz divas :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.09.2016, 12:37 | Ziņa # 3611
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tās šept jau zb, bet neko darīt. Piedevām tagad klāt vēl bik remonta lietiņas ar uzkrīt :D Vēl kādu brītiņu tādā režīmā jāpaciešas. Ceru, ka nākamgad jau varēšu ieslēgt biežāku copes režīmu! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 08.09.2016, 19:48 | Ziņa # 3612
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Ceru, ka nākamgad jau varēšu ieslēgt biežāku copes režīmu!


Šitas ir reāli labs sevis mierināšanas veids :D pārbaudīts :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.09.2016, 23:59 | Ziņa # 3613
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Šitas ir reāli labs sevis mierināšanas veids

Tomēr man tā gribētos domāt. Pēdējie divi gadi kaut kā nesanāk izbrīvēties tā, kā gribētos. Kaut gan šogad jau ir labāk. Ķīšezers gan palika atkal aiz borta, toties šur tur pabraukāju, kur gribējās! Gribētos tomēr cerēt uz labāko! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 12.09.2016, 10:44 | Ziņa # 3614
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uz copi tā arī nesanāca, bet vakar sanāca forši pamīties
Ar Chominju un Voldiņu aizmināmies līdz Siguldai, tad pa Siguldu, kopā norullējām pāri pa 80km. Forši un aktīvi pavadīta brīvdiena! ja


















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 12.09.2016, 10:44 | Ziņa # 3615
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv