[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 13:34 | Ziņa # 3481
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
jāliek būs atkal uzsvars uz klasiskām vērtībām. :)

Sūkātāji jau jem. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 14:58 | Ziņa # 3482
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Baigais acīgais, es i nebiju ievērojis

Vēl dažas dienas un varēsim braukt kaulģīmjos. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 15:25 | Ziņa # 3483
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rozā kastītei savu laiku bija 50% atlaide veikalā un tāpēc tāda glamūrīga arī iepirkās dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 15:26 | Ziņa # 3484
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Boroda es tās niedres tavās bildēs jau no galvas zinu
Konspirators baigais


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 16:59 | Ziņa # 3485
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
lieciet tām zivīm tagad mieru! dusma nene


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 11:37 | Ziņa # 3486
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Boroda es tās niedres tavās bildēs jau no galvas zinu
Konspirators baigais

Kas nu par konspiratoru.:svilpo:
Man vnk patīk niedres, to izskats, kustība, gaismuspēles utt. :)
Es biežāk skatos niedrēs, nekā uz fīdera spici, vai pludu. :)


Ziņojumu laboja Boroda - Sestdiena, 28.05.2016, 11:39
 
BorodaDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 14:40 | Ziņa # 3487
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Šis mani maz interesē. :)
Pielikumi: 0485797.jpg (19.6 Kb)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 14:52 | Ziņa # 3488
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()
lieciet tām zivīm tagad mieru! dusma nene

Piekrītu Marti. Es rīt viņām likšu mieru. Un tad līdz kādam 13.06. Un varbūt brekuši beigs nērstu uz to brīdi. :)
 
martins_Datums: Svētdiena, 29.05.2016, 16:43 | Ziņa # 3489
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ielīdu vakar uz vakara cēlienu.. Jāsaka, ka sākums bija baigi cerīgs. Pirmajos trīs metienos ašuks uz kādi 250, mazāks ašuks un žanītis.. un tad............ nu jā, tieši tā, kādu pusstundu klusums. Tad tomēr izdevās biki iekustināt, bet jāsaka, ka žanīši konkrēti dominēja, uz 2-3 hekiem viens ašuks. beigās 10 gab. līdz 300 grami iemetu kastē, viens stabils puskilavnieks pie laivas pateica atā, nesanāca man tas joks, ko Zivneikam ieteicu :) mēģināju uz šo tā kruta paskatīties, bet šis ar nekāds vakarējais nebija, ne ahujel un notinās tik ņipri, ka ahujel es :D
Pačamdījos vēl pa dažām vietām, visur mazais heks. No stabili 20+ galvām mērā nebūtu neviens.
Vismaz man ašuks dropu neēda, gribēja "fīderspiningu" :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Svētdiena, 29.05.2016, 16:43
 
parcopiDatums: Svētdiena, 29.05.2016, 18:25 | Ziņa # 3490
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es pagaidām ezeram un Daugavai lieku mieru. Gan jau vasarā paspēšu. Kaut gan jūlijā ar copi būs baigi švaki, toties jūnijā gan copei tik veltīts kāds laiciņš! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 29.05.2016, 18:31 | Ziņa # 3491
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Sestdiena, 11.06.2016, 00:06 | Ziņa # 3492
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 11.06.2016, 08:12 | Ziņa # 3493
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tas gan bija forši ja ja ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Sestdiena, 11.06.2016, 11:13 | Ziņa # 3494
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, emocijas tikai tās labākās. Uz nākamo gadu jādomā jau cita upe un cits maršruts :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.06.2016, 23:21 | Ziņa # 3495
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ielaidu šodien laivu piemājas Daugavā. Noairējos no 15:00 līdz 21:00, bet var teikt bez rezultāta. Zivis neatradu. Noķēru vien četrus asarus un vienu zemmēra žani. Uz dzīvo vispār bija tikai viena cope. Viens asaris uz rotu, pārējie uz dropšotu. Bija vēl copītes un daži paskrēja līdz, bet nu nevar teikt, ka copēja. Cik parunāju ar citiem copmaņiem - arī necopēja! Nebiju gaidījis tik švaku copi, jo nestrādāja neviena no vietām, kur parasti ķeru svilpo
Satiku arī Anatoliju, viņš uz pludu bija noķēris kaudzi ar bullīšiem un sešus asarus. Kas bija pat vairāk nekā man! dance
Nekas, nākamreiz būs labāk! hello
























Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv