[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 18.10.2013, 12:09 | Ziņa # 2791
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kur?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 18.10.2013, 12:32 | Ziņa # 2792
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
vakar ar Dadziiti drusku pasportojām

Nu malači pani sportsmeņi! Labs loms! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 16:04 | Ziņa # 2793
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Te darbā ar kolēģi runājām par zandartiem un atcerējos, ka savu pašu pirmo zandartu ar spiningu es noķēru - uz rotiņu! Tas gan bija riktīgs zemmērs, bet ne par to runa. Toreiz tas bija Balzer rotiņš ar sarkanu pušķi uz āķa. Tā bija pirmā, vai otrā sezona, kad es vispār sāku spiningot. Man vēl nebija sajēgas, kādās vietās mest, ko likt galā u.t.t. Ir saglabājusies arī bilde foto

Tad lūk, vairāk man nekas tāds nav izdevies! Kopš tā laika visus zandartus, ko esmu noķēris ar spininga palīdzību, esmu noķēris ar citiem mānekļiem. Jāaizīst gan, ka rotiņus neesmu arī licis zandartu vietās. Pārsvarā visi ir bijuši uz gumijām, daži ir dabūti uz vobleriem, daži uz šūpiņiem.
Bet šajā sakarā uzpeldēja atmiņā kāda sen redzēta Ščerbakovu sērija, kur šamējais ļoti labi izmanto rotiņus zandartu ķeršanā, piekabinot nelielu rotiņu pie džiga galvas. Cik atceros, tad vislabāk bija izmantot rotiņus, kuriem uz serdes nav sava svara. Kāds ir mēģinājis tādā veidā tikt pie kāda zandarta? :) doma
Pielikumi: 0632991.jpg (64.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 17:46 | Ziņa # 2794
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
rotiņš priekš zandarta nav nekas jauns - patīk viņam tā vibrācija...man ir zināmi pāris vietējie čalīši, kas pagājušo gad krēslas laikā Daugavā gar zālēm uz rotiņu skaisti paķēra šamos...un to es esmu dzirdējis daudzās vietās, es domāju, ka arī mūsu zināmajā, tas nebūtu nekāds brīnums...par džigu komplektācijā ar rotiņu gan nezinu, bet neredzu iemeslu kādēļ, lai tas nestrādātu....es gan visticamākāis čeburašku izmantotu


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 18:12 | Ziņa # 2795
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
bet neredzu iemeslu kādēļ, lai tas nestrādātu....es gan visticamākāis čeburašku izmantotu

Tieši tādā variācijā ir doma pamēģināt. Čeburaška + rotiņš bez smaguma serdes :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Sestdiena, 26.10.2013, 14:51 | Ziņa # 2796
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Vakar vakarā no 18 līdz 24 viena ļurbiņa 400 grami un 3 nopūdelētas copes svilpo
 
BorodaDatums: Sestdiena, 26.10.2013, 18:48 | Ziņa # 2797
Grupa: Dzēstās
Quote Raicha ()
Vakar vakarā no 18 līdz 24 viena ļurbiņa 400 grami un 3 nopūdelētas copes svilpo

Kurās vietās? ;)
 
RaichaDatums: Sestdiena, 26.10.2013, 19:20 | Ziņa # 2798
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Boroda, Gaujā
 
eidisDatums: Sestdiena, 26.10.2013, 20:35 | Ziņa # 2799
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Slinkums rakstīt gari un plaši, tāpēc īss rezumē un pāris bildes.
Spītējot slapjajam un vējainajam laikam ar tēvu aizskrējām rudens līdakās uz vienu Igaunijas ezeru, kur nekad iepriekš nebijām bijuši, tikai dzirdējuši labus vārdus. Pirmajā pusstundā katram pa copei, pēctam man viens zemmērs. Ilgu laiku klusums, lietus pieņēmās spēkā. Tad norima un tēvs arī atklāja rezultātu, smuka resnula 1.200kg, pēc kāda laika izprovecēju no zālēm vienu skaistuli, 2,5 kg, super, bija jau zudušas cerības! Neilgi pēctam tēvam atkal cope, šoreiz garām un tad man nākamā un atkal smuka līdaka, 2,8 kg. Tad spīdzināju mikro dzīgu un uz tiogas kaut kas smuki iepumpēja, bet norāvās un vēl viens asarēns uztirināja. Pietika, cauri slapji izlijuši, vēl pie laipas viens zemmērs gribēja ielekt laivā, bet ieraudzija tur jau gulošās ciltsmāsas un nobijās. Skaista slapja diena, atklāts jauns ezers un skaistas zivis. Igaunijā copēt ir forši!




Tight lines!
 
martiDatums: Sestdiena, 26.10.2013, 21:26 | Ziņa # 2800
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
eidi, forši! ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 27.10.2013, 16:02 | Ziņa # 2801
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
eidis ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.10.2013, 22:24 | Ziņa # 2802
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Foršs loms! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sienaazisDatums: Svētdiena, 27.10.2013, 22:58 | Ziņa # 2803
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 28
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Gan sestdienas, gan šodien cope super ;)





Pielikumi: 6505845.jpg (111.8 Kb) · 4990123.jpg (236.8 Kb) · 8812192.jpg (93.4 Kb)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 27.10.2013, 23:55 | Ziņa # 2804
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Cik tai lielākajais vēdzelei svars,baigais monstrs liekas !!! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 28.10.2013, 09:29 | Ziņa # 2805
Grupa: Dzēstās
Quote sienaazis ()
Gan sestdienas, gan šodien cope super ;)

Tiešām skaisti. Asari labi, bet ļurba ļoti laba! ja
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv